Yüksek tonajlı 50 araca park cezası

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir içinde park etmesi yasak olan kamyon, tır ve iş makinelerine yönelik yaptığı çalışmada 50 araca idari para cezası uyguladı.Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekiplerinin denetimlerinin yanı sıra Süleymanpaşa Belediyesi Çağrı Merkezine gelen ihbarları da değerlendiren ekipler gece boyunca süren çalışmada toplam 50 araca şehir içi parktan dolayı idari işlem yaptı.

Yüksek tonajlı 50 araca park cezası

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir içinde park etmesi yasak olan kamyon, tır ve iş makinelerine yönelik yaptığı çalışmada 50 araca idari para cezası uyguladı.
Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekiplerinin denetimlerinin yanı sıra Süleymanpaşa Belediyesi Çağrı Merkezine gelen ihbarları da değerlendiren ekipler gece boyunca süren çalışmada toplam 50 araca şehir içi parktan dolayı idari işlem yaptı. Ekipler, araç başına 259 TL idari para cezası kesilmesi için 50 aracın tutanaklarını belediye encümenine gönderdi.
Öte yandan yolların bozulmasında önemli bir etkisi olan yüksek tonajlı iş makinesi ve kamyonlara yönelik denetimlerin devam edeceği ifade edildi.

Yüksek tonajlı 50 araca park cezası

Yüksek tonajlı 50 araca park cezası

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler