HABER

Yürüyen merdivene sıkışan çocuğun son durumu

Zincirlikuyu Metrobüs Durağı’nda yürüyen merdivene ayağı sıkışan 9 yaşındaki Emre Yıldız’ın tedavisi devam ediyor. Elinden ve ayağından yaralanan Emre Yıldız’a Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi bölümünde müdahale edildi. Emre’nin hayati tehlikesinin bulunmadığı tedbir amaçlı bu akşam hastanede müşahede altında tutulacağı öğrenildi.

Emre’nin yaralı olarak hastaneye kaldırıldığını duyan aile yakınları hastaneye akın etti. Yıldız’ın sağlık durumunun iyi olduğunu öğrenen aile yakınları mutlu haberi yakınları ile paylaştı.

Emre Yıldız’ın durumu ile ilgili basın mensuplarına bilgi veren amcasının oğlu Şafak Yıldız "Çocuk ameliyattan çıktı. Baldır tarafından zedelenme var. Kolunu da alçıya almışlar. Çocuk annesinin elini bırakarak aşağıya inen merdivenlere koşmuş.Orada sıkışmış" dedi.

Eniştesi Hasan Kaya da "Bize çocuğun kolu bacağı koptu dediler. Koşarak hastaneye geldik. Çocuğun hiçbir şeyi yok. Bu akşam hastanede kalacak" diye konuştu. Emre’nin halası ise " Olayı duyarak hastaneye geldim. Korkacak bir şey yok. Ameliyattan çıktı.Sağlık durumu çok iyi" şeklinde konuştu.

Öte yandan kazanın meydana geldiği yürüyen merdivenler devre dışı kaldı. Kazanın olduğu merdiven paravanla kapatılırken metroya ve metrobüse giden vatandaşların giriş çıkışı diğer taraftan devam ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
senin daşşanı y erim bişey olmasın sana canım benım
İş merkezlerinde sorumsuz ebeveynleri görüyor ve kızıyorum.Ama elden bir şey gelmiyor.Ağzımı açmaya korkuyorum.Ülkenin durumu malüm.Ebeveynler yargılanıp ceza alsın.
Geri Dön