Zahide Yetiş İlahiyat Fakültesi'nde hadis dersine girince...

Ünlü sunucu Zahide Yetiş, birlikte program sunduğu ilahiyatçı Mustafa Karataş'ın İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ndeki hadis dersine girip ders anlatınca olay oldu.

Zahide Yetiş İlahiyat Fakültesi'nde hadis dersine girince...

Show TV'de "Zahide Yetiş'le" programını hazırlayıp sunan ünlü televizyoncu Zahide Yetiş, cuma günleri programında konuk ettiği ilahiyatçı Mustafa Karataş'la birlikte İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde derse girdi.

Zahide Yetiş, Türk hadis kürsüsü profesörü Mustafa Karataş ile beraber ilahiyat öğrencilerine ders verdi. Sosyal medya ayağa kalktı.

Mustafa Karataş'ın bir gün önceden öğrencilerine Zehide Yetiş'in geleceğini haber verip, arkadaşlarına da duyurmalarını istediğini gösteren mesajlar ortaya çıktı.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ

Zahide Yetiş'in Mustafa Karataş ile ilahiyat öğrencilerine 'Hadis Dersi'nde ders verdiği görüntüler sosyal medyada sert tepki çekti.

Dersten bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşan gazeteci Nevzat Çiçek ise Yetiş'in ilahiyat fakültesinde derse girmesine sert tepki gösterdi.

zahide-yetis-ilahiyat-fakultesinde-hadis-dersine-11512880_1936_m

Nevzat Çiçek, Twitter'da paylaştığı mesajda "Zahide Yetiş İstanbul ilâhiyatta Mustafa Karataş nezaretinde derse girmiş. Konu başlığını gerçekten merak ediyorum" dedi.

Bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Bunlar da işi iyice şova dönüştürdü" yorumunu yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 37 yorum
Reis in dediği gibi dinde güncelleme gerekiyordu.Güncelleme başladı.Olması gereken şeyler.Tebrik ediyorum.Modern dünyaya entegre edilmiş bir din daha iyi olur.Geçen 1400 yılın ardından değişikliklerin yapılması tabii ki de gerekli.
İSLAM DİNİMİZE ve MÜSLÜMAN KİMLİK ŞAHSİYETİMİZE AKP DÖNEMİNDE OLDUĞU KADAR HİÇ ZARAR VEREN OLAMAMIŞTIR. Zira AKP dini hassasi,yetlerin içini boşaltmış,kavramları dejenere etmiştiir. Ey fakülte idaresi bu tablo size yakışmıyor.İSTİFANIZI BEKLİYORUUZ.
Kadın ziyarete gitmiş belliki ne var bunda abartılacak görüntüyü çeken arkadaş acaba çok mu yakışıyormuş fakülteye.
@new_register sana katılıyorum ama şu cümlene katılmam mümkün değil " görüntüyü çeken arkadaş acaba çok mu yakışıyormuş fakülteye. " çekenin ne niyetle fotoyu paylaştığı bilgisi var mı?
İşinize gelince ziyaret,gelmezse sallarsınız.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler