MAGAZİN

Zalim İstanbul 18. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! İyileşen Nedim yeni haliyle şaşırttı! Şeniz ve Cenk'ten intikam mı alacak?

Kanal D'de pazartesi akşamları ekrana gelen Zalim İstanbul dizisinin 18. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Nedim'in iyileşip geri döndüğü köşkte artık yeni bir dönem başlıyor. Nedim'in dönüşü köşkteki herkesi korkutuyor. Şeniz ve Cenk başlarına nelerin geleceği konusunda endişeye kapılıyor. Ceren ise Nedim'in kendisini göndereceğini düşünüyor. Peki Nedim ne yapacak? Şeniz, Cenk ve Ceren'i kovacak mı? Şeniz'in suçları ortaya çıkacak mı? İşte Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı.

Başrollerinde; Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in yer aldığı Zalim İstanbul'un 18. yeni bölümü 11 Kasım Pazartesi akşamı Kanal D'de ekrana gelecek. Zalim İstanbul'un yeni bölümünden çarpıcı bir fragman daha yayınlandı. Nedim'in sağlığına kavuşması köşkteki herkesin korkuya kapılmasına neden oluyor.

ZALİM İSTANBUL 18. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Başta Şeniz ve Cenk olmak üzere herkes başına geleceklerden korkar. Şeniz tüm yaptıklarının sonuçlarına bundan sonra katlanmak zorundadır. Nedim'in neler yapacağını bilmediği için sürekli tedirgin bir haldedir. Yıllarca zalim olan Şeniz için roller değişmektedir. Ceren de telaşa kapılır. Nedim'in onu göndereceğini düşünür.

Cemre ise bu beklenmedik gelişme karşısında şok olmuştur. Nedim iyileştiği için sevinirken bir taraftan da neler olacağını kestiremez. Bu durumda bir gariplik vardır. Nedim ise Cemre'yle konuşmak istese de kararsızdır. Aşkı da tıpkı sağlığı gibi Cenk tarafından elinden alınmıştır.

Nedim'in bir sonraki hamlesi ne olacak? Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

NEDİM'İN MUHTEŞEM DÖNÜŞÜ DENGELERİ DEĞİŞTİRİYOR!

Zalim İstanbul 18. yeni bölümünde, Nedim'in muhteşem dönüşü tüm dengeleri değiştiriyor. Cenk ve Cemre'nin düğününde büyük bir şok yaşanır. Nedim iyileşmiştir ve tüm heybetiyle karşılarında durmaktadır. Yaşanan bu büyük gelişme Karaçay Köşkü için deprem anlamına gelmektedir. Zira Nedim'in iyileşmesi bütün dengeleri altüst edecektir.

Nedim'in Cemre'ye karşı beslediği nefret ile aşkın karışımı olan hisler iyileşmesini hızlandırmıştır. Nedim'i iyileşmiş halde görmek en çok Şeniz'i korkutur. Yıllardır sakladığı bütün sırların ortaya çıkma zamanı gelmiştir. Cenk yardım istemek için annesinin odasına gittiğinde annesinin intihar ettiğini görür. Şeniz'e ne olacak? Nedim gerçekleri açıklayacak mı?

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

4 Kasım 2019 Pazartesi günü yayınlanan Zalim İstanbul'un 17. Bölümünde Cemre ve Cenk'in düğün eğlencesinde, herkesi şaşkınlıkta bırakan bir olay gerçekleşiyor!

Civan, babaannesinden duydukları üzerine öfke krizine giriyor. Babaannesinin, Şeniz'e telefonda söyledikleri karşısında Agah'ın korumalarından birine ait tabancayı alarak köşke dalıyor. Cenk'in, Ceren'in karnındaki bebeğin babası olduğu sözleri beyninde çınlarken yapacaklarını düşünmüyor. Herkesin köşkte olduğu sırada Ceren ve Cenk içeri giriyor. Civan, duyduklarını ortaya söyleyip silahı Cenk'e uzatıyor. Tüm bu gergin anları ise, Agah'ın getirdiği babalık testi sonucu bölüyor. Testte bebeğin babası Nedim olarak görünmektedir. Başta Şeniz ve Cenk olmak üzere herkes bu haber karşısında büyük şaşkınlık yaşarlar.

Bu sırada Nedim'in tedavisi beklenmedik bir şekilde iyi gitmektedir. Cemre'ye olan aşkının nefrete dönmesi Nedim'in iyileşme sürecine olumlu etki etmektedir. Cemre ve Agah Bey de bu gelişmeden dolayı mutludurlar.

Cenk'in açtığı boşanma davası süpriz bir gelişme ile bölünür. Cemre, hakime boşanmak istemediğini söyler. Tam bu sırada olayları izleyen Seher, durumu Agah'a iletir. Agah, ikisine iyi geleceğini düşündüğü bir düğün eğlencesi düzenler. Gelin ve damat konukların arasında indiği sırada karşılarında beklenmedik bir misafir bulurlar. Bu misafir herkesi şoke eder...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
pazartesi vermeyin şu diziyi de izleyelim
Geri Dön