HABER

Ziya Doğan Fatih Akyel'i kadroda düşünmüyor

TRABZON (İHA) - Trabzonspor'da disiplinsiz hareketleri gerekçesiyle kadro dışı bırakılan Fatih Akyel'i, Teknik Direktör Ziya Doğan'ın ligin 2. yarısında da kadroda istemediği belirtildi.

Dün akşam Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan Trabzonspor Yönetim Kurulu toplantısına katılan Doğan'ın, yönetime takımla ilgili geniş kapsamlı bir rapor sunduğu belirtildi.

Raporda ilk yarının değerlendirmesini yapan Doğan'ın yapılacak transferlerle ilgili düşüncelerini de Başkan Nuri Albayrak ile paylaştığı öğrenildi. Alınması düşünülen yerli oyuncuların isimleri sır gibi saklanıyor.

Başkan Albayrak ve Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'nun gerekli çalışmaları başlattıkları da kaydedildi. Yabancı futbolcu transferinin ara dönemde yapılmasının sağlıklı olmayacağı gerekçesiyle askıya alındığı da öğrenildi.

Daha önce disiplinsiz hareketleri gerekçesiyle kadro dışı bırakılan Fatih Akyel'in ise Bordo-mavili takımdan ayrılacağı, Teknik Direktör Ziya Doğan'ın bu futbolcuyu ligin 2. yarısında da kadroda görmek istemediği ve satışı yönünde düşüncesini yönetimle paylaştığı da belirtildi.

Öte yandan Trabzon'da yayınlanan bir yerel gazetede "takımda şer odakları bulunduğu" şeklinde açıklamaları yer alan ve bu nedenle Yönetim Kurulu'nda okları üzerine çeken ve özellikle Asbaşkan Sayitoğlu'nun açıklama beklemesi üzerine Doğan'ın bu konuda da bilgi verdiği öğrenildi. Doğan'ın gazetede yer alan ifadelerin kendisine ait olmadığını söylediği, bunun üzerine konunun kapatılarak ligin 2. yarısı için yeni bir sayfa açıldığı ifade edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön