HABER

Ziya Doğan'a, Fatih Terim modeli

Turkcell Süper Ligi'nde aldığı başarısız sonuçlarla taraftarını ve camiasını üzen Trabzonspor sıkıntılı ve kriz dönemini 1996 yılında Galatasaray Yönetimi'nin Teknik Direktör Fatih Terim'e verdiği desteğin bir benzerini Teknik Direktör Ziya Doğan'a vererek aşmak istiyor.

1996 sezonunda Galatasaray'ın başına gelen ve arka arkaya aldığı başarısız sonuçlarla hedef haline gelen Fatih Terim söz konusu dönemde gönderilmesine kesin gözüyle bakıldığı sırada dönemin yönetim kurulu ve başkanı Faruk Süren tarafından tam destekle yola devam etmiş ve Fatih Terim kendisine inananları 4 şampiyonluk ve UEFA Kupası ile mahçup etmemişti.

Trabzonspor'da aldığı başarısız sonuçlarla taraftarını ve caimasını üzerken, Lazaroni'nin görevine son verilmesinden sonra takımın başına geçen Ziya Doğan ile Bordo-mavili yönetim başarısız sonuçlar almasına rağmen, yapılan tüm baskılara ve diretmelere rağmen Doğan'a tam destek veriyor.

Geçtiğimiz günlerde kulüp başkanı Nuri Albayrak ile yaptığı görüşmede herkes Ziya Doğan'ın görevine son verileceğini beklerken, Albayrak Doğan'a yaptığı görüşmede "Git takımının başına" diyerek tam destek verdi.

Bütün yetkileri eline alan Trabzonspor Kulüp Başkanı Nuri Albayrak, istikrardan yana tavır koyarken, yönetim kurulundan da Ziya Doğan'a tam destek verilmesini istedi.

Bazı çevrelerin beklentilerini elinin tersi ile iten Albayrak, Trabzonspor yönetiminin içinde Ziya Doğan'ı istemeyen yönetim kurulu üyelerine de "Doğan'ın arkasında olun" mesajını verdi.

Trabzonspor'da ve Türkiye'de zihniyet değişimine gitmek isteyen Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, Bordo-mavili kulüpte teknik direktör değişikliklerine sıcak bakmazken, bütün baskılara rağmen Galatarasay'ın Terim'e verdiği desteği Doğan'a vererek bir örnek teşkil etmek istiyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön