Zorla öpmek istediği kadın tarafından dili koparılmıştı! Flaş karar

Esenyurt'ta zorla öpmek istediği kadın tarafından dili kopartılan sanık, 'cinsel davranışlarla vücut dokunulmazlığını ihlal edilmesi’’ suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Zorla öpmek istediği kadın tarafından dili koparılmıştı! Flaş karar

Esenyurt’ta 14 Mart 2016’da otobüs durağında bulunan E.O.’yu zorla öpmeye çalıştığı iddia edilen M.O.’nun yargılandığı dava karara bağlandı. Mahkeme tarafından sanığa "cinsel davranışlarla vücut dokunulmazlığını ihlal edilmesi’’ suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezası verildi.

Bakırköy 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya kemoterapi tedavisi gören sanık ve müşteki katılmazken, tarafların avukatları katıldı.

'ESKİ SEVGİLİME BENZETTİM'

Eski sevgilisine benzettiği için müvekkilinin böyle bir eylemi gerçekleştirdiğini söyleyen sanık avukatı Beyza Toprak, mahkeme heyetine eski kız arkadaşın benzerliğini kanıtlamak için fotoğraf sundu. Sanık avukatı ayrıca mağdurun iddia ettiği gibi dil koptuktan sonra da tacizin devam etmesinin hayatın olağan akışında olamayacağını ifade etti.

Duruşmada konuşan müşteki Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı avukatı Zehra Şahin Yeşil ise sanığın ceza almasını ve tutuklanması talep etti.

Mahkeme heyetince sanık, "cinsel davranışlarla vücut dokunulmazlığını ihlal edilmesi" suçundan 5 yıl hapis cezası ile cezalandırıldı. Sanığın duruşmadaki iyi hali dikkate alınarak ceza 4 yıl 2 aya düşürüldü. İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Bu adi ırz düşmanı yaratığa büyük ceza verilmeliydi,
duruşmaya kuranı kerim itemi ile katılmış bonusu kapmış
Ben halen bu olayın şokundayım... biri size yaklaşacak ve o kişiyi sevgilinize benzeterek öpmeye yeltenmek... karşıdaki de ne yapmış dişçiden geliyor ağzım uyuşuktu ısırdım.. hadi erkek sevgilisine benzetti de, bu erkek kıza yaklaşırken kız damı sevgilisine benzetmiş hayret yani:))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler