SPOR

ZULA Dünya Kupası çılgınlığı sürüyor

Türkiye’nin en sevilen oyunu olan ZULA’nın düzenlediği “ZULA World Cup” organizasyonu, tüm heyecanıyla devam ediyor. Toplam 100 bin dolar rekor para ödülünün verileceği E-Spor organizasyonundaki mücadeleyi gözler önüne seren bir infografik yayınlandı.

ZULA Dünya Kupası çılgınlığı sürüyor

“ZULA World Cup – ZULA Dünya Kupası” organizasyonunda kariyerleri başarılarla dolu E-Spor takımları mücadele ediyor. Takımlar finallere kalabilmek için yapılan turnuvalarda birbirlerini geçmeye çalışırken, oyun severler de bu büyük çekişmeyi canlı yayınlardan takip edebiliyor.

ZULA Dünya Kupası’na giden yolda yapılan son turnuvayı ele alan bir infografik yayınladı. İnfografiği inceleyerek turnuvaya katılan takımların veya oyuncuların sayısını görebilmek, yapılan canlı yayınları kaç oyun severlerin izlediği gibi bilgileri öğrenebilmek mümkün. İnfografiğe göre son turnuvaya 540 takım başvurdu, 1536 oyuncu mücadele etti. Toplamda 40 bin TL nakit para ödülü dağıtıldı. Canlı yayınları 300 bin oyun sever izlerken, “World Judge” E-Spor takımı turnuvayı şampiyon olarak tamamladı.

ZULA Dünya Kupası’nın finali 2018’de Nisan ayının başında İstanbul’da yapılacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler