18.05.2019 13:05:12 | Son Güncelleme

Zabıta ekipleri ramazanda da denetimlerine devam ediyor

Serdivan Belediyesi Zabıta ekipleri ramazanda da denetimlerine devam ediyor.Serdivan Belediyesi Zabıta ekipleri, Ramazan ayında ilçe genelindeki denetimlerini sıklaştırdı.

Serdivan Belediyesi Zabıta ekipleri ramazanda da denetimlerine devam ediyor.
Serdivan Belediyesi Zabıta ekipleri, Ramazan ayında ilçe genelindeki denetimlerini sıklaştırdı. Konuyla ilgili Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; gün içerisinde yapılan rutin uygulamaların yanı sıra iftar öncesi ve sonrası denetimlerin sıklaştırıldığı ifade edilirken özellikle sosyal hayatın yoğun olduğu bölgelerde dilenmek sureti ile vatandaşlardan para talep eden kişilere müdahale edildiği ve bu şahıslara kabahatler kanun kapsamında işlem yapıldığı belirtildi.
Vatandaşların huzur ve güven ortamında Ramazan ayını idrak edebilmeleri için ilçe genelinde denetimlerini 7/24 sürdüren ekipler market, fırın ve lokantaları da kontrol ediyor. İşletmeler öncelikle evrak noktasında kontrol edilirken, diğer yandan hijyen, ürün son kullanım tarihleri ve gramaj kapsamında da detaylı olarak inceleniyor. Vatandaşların huzur ve güvenliği noktasında ilçe genelinde yıl boyunca yapılan rutin denetimlerin Ramazan Ayı süresince artarak devam edeceği belirtildi.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI


Yorumları Gör