05.04.2019 08:53:12 | Son Güncelleme

Dünyanın en ince belli kadını doğum yaptı haftalar sonra bakın nasıl ortaya çıktı

Asıl adı Sophia Wollersheim olan Alman TV yıldızı 31 yaşındaki Sophie Vegas, kızının doğumundan yedi hafta sonra tekrar dünyanın en ince belli kadını olma iddiasını sürdürmek için çalışıyor. Hamilelik öncesi haline tekrar kavuşmak isteyen kadın bu görüntüsüne kavuşabilmek için bazı kaburgalarını aldırdı. Göğüs ve kalçasına da implant taktırmak için ameliyat masasına yattı.

Dünyanın en küçük beline sahip olduğunu iddia eden Sophia Vegas adındaki kadın, doğumdan haftalar sonra tekrar ‘kum saati’ figürüne ulaşabilmek için çabalıyor.

Doğumdan sonra 9.5 kilo veren Sophie, ‘’bunun iyi bir kilo kaybı olduğunu düşünüyorum ancak vermem gereken birkaç kilo daha var’’ diye konuşuyor.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Instagram’da değişimiyle ilgili sıksık paylaşım yapan kadın, dönüşümüyle binlerce takipçisini de etkilemeyi başardı. Birçok kadın takipçisinden yorum alan Sophie’ye gelen bazı yorumlarsa şöyle: ‘’İnanılmaz bunu nasıl yaptın?’’, ‘’doğumdan haftalar sonra bu görüntüye kavuştuğuna inanmıyoruz photoshop yapmayı bırak.’’Anahtar Kelimeler:
Yorumları Gör