Doç. Dr. Süleyman TAŞ Kimdir?

Doç. Dr. Süleyman TAŞ, başarıyı kendine ilke edinmiş, Türkiye ve Dünya’da tanınmış ünlü bir Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahtır.

Doç. Dr. Süleyman TAŞ Kimdir?

35 üzerinde bilimsel yayını, Yüz Plastik Cerrahi ve Mikro Cerrahi üzerine yazmış olduğu 2 kitap, 2 uluslararası ve 3 ulusal En İyi Plastik Cerrah ödülü bulunmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğu zorlu ameliyatlar ile birçok kez medyada yer almıştır. Kendi Dokusundan Yüz Nakli, Kol ve Bacak Nakli, Burun Estetiğine Getirdiği Çığır Açan Yenilikler… bunlardan sadece bazılarıdır. Burun ameliyatlarında kullandığı patentli birçok cerrahi aleti bulunmaktadır.

Dr. TAŞ 100’den fazla bilimsel kongreye davet edilmiş ve canlı cerrahi ameliyatlar düzenlemiştir. Ayrıca kendi tekniklerini anlatmak için Kapalı Atravmatik Rinoplasti Kursu düzenlemektedir.

Türkiye ve Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneklerine üye olan Doç. Dr. Süleyman TAŞ, kendisini bilim, sanat ve estetik alanlarının gelişmesi için adamıştır.

Şu anda, Dr. TAŞ İstanbul’da kendi özel kliniğinde burun estetiği başta olmak üzere birçok estetik operasyon ile hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Cerrahi İşlemler

Doç. Dr. Süleyman TAŞ 10 yıldan fazla deneyimi ile 10.000 ’in üzerinde plastik cerrahi ameliyatı başarı ile gerçekleştirmiştir. Burun Estetiği (Burun Ameliyatı), Meme Estetiği, Kepçe Kulak Estetiği, Yüz Estetiği (Yüz Germe) ameliyatları bunlardan bazılarıdır.

Ameliyatsız İşlemler

Doç. Dr. Süleyman Taş, cerrahi işlemlerin dışında hastalarına ameliyatsız işlemleri sunmak için TAŞ Klinik’ te güzellik merkezini kurdu. TAŞ Bebek Cilt Bakımı (Profesyonel Medikal Cilt Bakımı, Altın İğne Radyofrekans, Ameliyatsız Yanak İnceltme, Ameliyatsız Yüz Germe), Botulinum Toksin Enjeksiyonu, Burun ve Dudak Dolgusu, Mezoterapi Uygulamaları gibi birçok ameliyatsız uygulamayı hastalarına profesyonel ekibi ile ulaştırmaktadır.

Öne Çıkan Farklar

Doç. Dr. Süleyman TAŞ en zor vakaları bile başarı ile gerçekleştirmesi, akademisyen vasfı ile birçok bilimsel yeniliğe ve tedaviye imza atması, yurt içi ve yurt dışı ödülleri, sanatsal yönüyle heykel ve resimden gelen artistik yeteneklerini birleştirerek anatomiyi bozmadan, travma oluşturmadan, doğallığı koruyarak, güzelliği hastaları ile buluşturmayı kendine ilke edinmiştir. Sanatın inceliğini bilimsellik ile birleştirerek cerrahi işlemlerde kullanmaktadır. Hastalarının istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak, hasta memnuniyeti odaklı çalışması ile bilinmektedir. Bugüne kadar 10.000’den fazla hastanın hayatına dokunarak onları geliştirmek için uğraşmıştır.

www.suleymantas.com.tr
www.drsuleymantas.com
www.tasklinik.com

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler