Abdullah Ağar Haberleri

ÖZEL | İstanbul'daki kilise saldırısının perde arkası! Abdullah Ağar, Çok ilginç şeyler var diyerek açıkladı, Şahintepe Mahallesi detayı...

İstanbul’daki kilise saldırısıyla ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ederken, iki DEAŞ'lının Başakşehir'de yakalanması ise Şahintepe Mahallesi'ni akıllara getirdi. Saldırıda hedefin Polonya İstanbul Başkonsolosu olup olmadığı araştırılırken, Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, söz konusu saldırının zamanlaması ve perde arkasıyla ilgili Mynet'e özel açıklamalarda bulundu. Çok ilginç detayların olduğunu belirten Ağar, "Son derece önemli bir süreç bizi bekliyor" diye konuştu.

Haber 31-01-2024 13:33

Abdullah Ağar canlı yayında duyurdu! O bölgeyi işaret etti: Harekatın tamamlanması gerekiyor

Terör ve Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, Türkiye'nin olası kara harekatı hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. Ağar ayrıca terör örgütü PKK'nın bitirilmesi için ise o bölgeyi işaret ederek uyarılarda bulundu.

Haber 13-01-2024 17:52

12 asker nasıl şehit oldu? Herkes merak ederken, Abdullah Ağar 'küçük detaylara' dikkat çekti... Yıllar önce yaşadıklarını anlattı: İki timden kimse canlı çıkamazdı

Irak'ın kuzeyinden gelen peş peşe şehit haberleri, Türkiye'nin dört bir yanına ateş düşürdü. 48 saatte 12 askerin hainler tarafından şehit edilmesinin ardından 'Neden bu kadar çok şehit vedik?' sorusuna yanıt aranmaya başlandı. Söz konusu çatışmalarda bir teröristin bile etkisiz hale getirilmesinin önemine işaret eden Güvenlik ve Terör Uzmanı Abdullah Ağar, yıllar önceki bir anısını paylaştı. Ağar, küçük bir detayın bile önemini vurgularken, "İki timden kimse canlı çıkamazdı" diyerek anlattı.

Haber 24-12-2023 10:14

Erdoğan'ın Suriye sözleri yeni operasyon habercisi mi? Abdullah Ağar yorumladı

Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Suriye'yle ilgili, "Polislerimize yönelik son saldırı ve topraklarımızı hedef alan tacizler artık bardağı taşırmıştır. Gereken adımları atacağız." dedi. Erdoğan'ın açıklamalarını değerlendiren Abdullah Ağar, "Sayın Erdoğan'ın yaptığı açıklamalar son derece manidar. Bu noktada son derece kararlı olduğu gördüm. 'İşbirliği yapamazsak kendi başımıza bu harekatı yaparız' ifadesi Cumhurbaşkanımızın ağzından bence ortaya konmuştur." dedi.

Haber 11-10-2021 20:38

Abdullah Ağar

Abdullah Ağar Hakkındaki Haberler Mynet'te. Abdullah Ağar Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Irak'taki hain saldırıyla ilgili çarpıcı uyarı! Saldırının arkasındakileri açıkladı

Başika'daki Türk üssüne düzenlenen ve bir askerin şehit olduğu roketli saldırıda kullanılan fırlatma rampalarının Haşdi Şabi kontrolündeki bir bölgede bulunması sonrası gözler İran destekli terör örgütüne çevrildi. Güvenlik uzmanı Abdullah Ağar; daha önce "Erdoğan, Sincar'a girerse savaşırız" tehdidinde buluna örgütle ilgili çarpıcı detaylar paylaştı.

Haber 16-04-2021 10:56