Ahmet Aydın Haberleri

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, Zonguldak'ta konuştu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, "Türkiye Yüzyılı" vizyonunu her alanda olduğu gibi çalışma ilişkilerinde de hayata geçireceklerini belirterek, "Türkiye Yüzyılı, aynı zamanda işçilerimizin de yüzyılı olacaktır." dedi.

Finans

TBMM Milli Savunma Komisyonu üyeleri TUSAŞ'ı ziyaret etti

Komisyon Başkanı Ahmet Aydın: - "Türkiye 5. nesil savaş uçakları içerisinde dünyada söz sahibi bir ülke konumuna geliyor"

Yurthaber

AK Partili Ahmet Aydın'dan İlker Başbuğ'a FETÖ yanıtı!

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'un "Bu kanun teklifinin FETÖ'nün emriyle, direktifiyle hazırlandığını düşünüyorum" sözlerine "Asıl FETÖ'nün amacına hizmet eden konu, sizin bu meclisin iradesiyle hükme bağlanmış bir yasal düzenlemeden dolayı, bu milletin iradesiyle seçilen milletvekillerini siyasi ayak tartışmasına çekmeniz, milletvekillerinin FETÖ ile bağlantılandırmanızdır." ifadeleriyle yanıt verdi.

Haber

CHP'li Levent Gök Meclis'te rekor kırdı, AK Partili Ahmet Aydın tebrik etti

CHP’li Meclis Başkanvekili Levent Gök, Meclis'te 8 saat 14 dakika boyunca aralıksız oturumu yöneterek rekor kırdı.

Haber

Ahmet Aydın

Ahmet Aydin Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ahmet Aydin Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

İYİ Parti Antalya İl Başkanlığına Temizer atandı

İYİ Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi: - "Antalya İl Başkanlığına Genel Başkan Yardımcımız Yavuz Temizer görevlendirildi"

Haber

İYİ Parti Antalya İl Başkanlığına Temizer atandı

İYİ Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi: - "Antalya İl Başkanlığına Genel Başkan Yardımcımız Yavuz Temizer görevlendirildi"

Yurthaber

AK Parti'de temayül yoklaması

AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın: "Adeta çukur, hendek siyaseti yapanların, hendekte nasıl kendilerinin boğulduğunu bütün Türkiye gördü. Teröre prim vermeyeceğiz, tehdide pabuç bırakmayacağız"

Haber

Milletvekili kayıtları sürüyor

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın: - "Şu anda yerel seçimlerin erkene alınmasına dair bir husus yok. Zamanında yapılacak diye biliyorum"

Haber

Milletvekilleri kayıt yaptırıyor

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın: - "Yeni bir sürece girdik. Aynı zamanda Türkiye ilk defa makas değiştirdi. Sistem olarak parlamenter hükümet modelinden, cumhurbaşkanlığı hükümet modeline geçişi, 24 Haziran ile birlikte sağladık"

Haber

AK Parti Adıyaman milletvekilleri mazbatalarını aldı

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın: -"Artık Türkiye makas değiştirmiştir, o parlamenter sistemin sıkıntılarını, sancılarını bir tarafa bırakarak daha etkili ve daha hızlı karar sürecinin işleyeceği, yeni ve güçlü Türkiye’nin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçmiştir’’

Haber

Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak, gazilerimizin acıları dindirilecek

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Tunceli'de teröristlerin döşediği mayına basarak yaralanan Astsubay Mustafa Deniz'i tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti - Ahmet Aydın: - "Bu terörün sonu en kısa zamanda gelecektir ki geliyor da. Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak, gazilerimizin çektiği bu acı dindirilecektir. Onlara adeta dünyaları zindan edilecektir, ahiretleri zaten zindan"

Haber

Millet olarak 2023'e, 2071'e emin adımlarla yürüyeceğiz

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın: "Türkiye, prangalarından, krizlerden, kaoslardan, koalisyonlardan kurtularak güçlü bir yürütmeyle, yanına güçlü Meclis'i de alarak güçlü Türkiye yolunda önemli bir virajı geçecek" - "Ya millet olarak 2023'e, 2071'e emin adımlarla yürüyeceğiz, ya da Allah korusun, o eski Türkiye sevdalıları, bu ülkeyi geriye döndürecekler"

Haber

Her zaman Filistin halkının yanında olmaya devam edeceğiz

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın: - "Şartlar ne olursa olsun, kim nerede durursa dursun biz her zaman Filistin halkının yanında olmaya devam edeceğiz"

Haber

Yeni destanlar yazmaya hazırız

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın: - "Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımızın yolundan hiçbir zaman ayrılmadan yeni destanlar yazmaya hazırız" - "Biz de iman vardır, ihlas vardır, bağlılık vardır. Bir olmanın kudreti vardır bizlerde. Bir ve diri olacağız. Hep birlikte 2023'leri ve 2071'leri yakalayacağız"

Haber

TBMM Genel Kurulu Toplandı

TBMM Genel Kurulu Toplandı

Haber

TBMM Genel Kurulu

HDP Adıyaman Milletvekili Yıldırım'ın "Tehditlerle, şantajlarla referandumda oy aldınız." sözü tartışmalara neden oldu - Başbakan Yardımcısı Akdağ: - "Tehdit ve şantajla bu ülkede oy almaya çalışanların kim olduğunu herkes biliyor. Kim PKK'ya yakın duruyorsa, PKK'nın talimatlarından başka bir şey yapamıyorsa, PKK'nın talimatlarına göre siyaset yapıyorsa tehdit ve şantajla oy alanlar onlardır" - "Hiç merak etmeyin, Allah'ın izniyle 24 Haziran'da da PKK'nın vatandaşımızın üzerinde hiçbir baskısı olmadan, özgürce oylarını kullanabilecekleri bir ortamı AK Parti hükümetimiz sağlamış durumdadır. Bu çok önemlidir"

Haber

TBMM Başkanvekili Aydın'dan Türkiye'nin Kudüs Başkonsolosluğuna ziyaret

TBMM Başkanvekili Aydın temasları kapsamında Mescid-i Aksa ile Kudüs Yunus Emre Türk Kültür Merkezi'ne ziyarette bulundu

Haber

TBMM Başkan Vekili Aydın, Arafat'ın kabrini ziyaret etti

TBMM Başkanvekili Aydın: - "Türkiye olarak Filistin'in haklı mücadelesinin hep yanında durduk" - "Ölenler Müslüman olunca dünyanın körleri ve sağırları oynadığını bir kez daha Filistin'de yaşıyoruz"

Haber

TBMM'nin açılışının 98. yıl dönümü

Meclisteki Atatürk Anıtı'nda tören düzenlendi

Haber

TRT Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği kapsamında 39 ülkeden gelen çocukları ağırladı.

Haber

TBMM Genel Kurulu toplandı

Meclis Başkanvekili Aydın: - "Türkiye'de hür ve sivil bir değişim için attığı adımlarla merhum Turgut Özal, milletin iradesiyle gerçekleştirdiği siyasi ve hukuki hamlelerle Türkiye demokrasisinin ve ekonomisinin güçlenmesini sağlamıştır"

Haber

TBMM Genel Kurulu

TBMM Başkanvekili Aydın: - "Bu güzel toprakların havasını teneffüs eden, ideallerini ve ortak geleceğini paylaşan herkesin bayramı olan Nevruz, bunu bozmak isteyen gafillere de verilebilecek en anlamlı cevap olacaktır"

Haber

TBMM Genel Kurulu

TBMM Başkanvekili Aydın: "Zeytin Dalı Harekatı, Kürt kardeşlerimizin ve bölgenin huzuru ile Türkiye'nin bekası için terör ve terör unsurlarına karşı verilen bir mücadeledir. Bunu ben, Kürt Meclis Başkanvekili olarak ifade ediyorum" - AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz: "Operasyonun bu kadar uzun sürmesinin nedeni; askerimiz, emniyetimiz, nasıl Diyarbakır'da sivillerin burnunun kanamaması için hassasiyet gösterdiyse, burada da aynı hassasiyeti göstermiştir"

Haber

Fransa parlamento heyeti TBMM'de

TBMM Başkanvekili Aydın: "Eğer dünyada gerçek manada barış ve huzur istiyorsak, bütün terör örgütlerine karşı hepimizin ortak ve samimi duruş sergilemesi gerekiyor" - "FETÖ'nün Fransa'da da yapılanması var. Fransa makamlarının bunların faaliyetlerini yakından takip etmeleri ve FETÖ'ye ilişkin ciddi tedbir almaları gerekmektedir" - Fransa-Türkiye Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Teste: "Türkiye, terörden kaynaklı Fransa'dan daha ağır bedel ödedi"

Haber

TBMM Genel Kurulu toplanamadı

TBMM Genel Kurulu toplanamadı

Haber

TBMM Genel Kurulu

TBMM Başkanvekili Aydın: - "Hocalı katliamı dünya tarihinde eşi görülmemiş bir vahşettir" - "Acıları acımız, sevinçleri sevincimiz olan Azerbaycanlı kardeşlerimizle bir ve beraber olmaya devam edeceğiz"

Haber

TBMM Genel Kurulu toplandı

TBMM Genel Kurulu toplandı

Haber

Kadın ve Çocuğa Yönelik Aile İçi Şiddetin Önlenmesi Çalıştayı

TBMM Başkanvekili Aydın: - "Sadece belli kurumlar eliyle şiddeti bitireceğimizi düşünmememiz gerekiyor. Toplumsal bilinç çok önemli" - Kamu Başdenetçisi Malkoç: - "Bu konu ailenin, kadınların, çocuklarımızın, toplumumuzun geleceği açısından milli güvenlik sorunu olarak ele alınmalıdır"

Haber

Miroğlu ailesine taziye ziyareti

TBMM Başkanvekili Aydın, Adalet Bakanı Gül ve AK Parti milletvekilleri, oğlu vefat eden Mardin Milletvekili Miroğlu'na taziye ziyaretinde bulundu

Haber

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın'dan Almanya açıklaması

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, ''Türkiye gibi büyük bir gücü hiç kimse karşısına almak istemez. Türkiye'nin dostluğu çok kıymetlidir ama Türkiye'nin düşmanlığının da ciddi tehlikeler oluşturabileceğini çok iyi bilmeleri gerekir'' dedi.

Haber

Meclis'te 'Beyaz Kürt' tartışması!

TBMM Genel Kurulunda, İçtüzük değişiklik teklifi görüşmelerinin yapıldığı son birleşimde, TBMM Başkanvekili ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ile Halkların Demokratik Partisi (HDP) Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş arasında "beyaz Kürt" tartışması yaşandı. Aydın, kendilerini gerçek Kürt olarak tanımlayan bazı kişilerin, farklı siyasi partide siyaset yapan Kürtleri dışladığını söylerken, Beştaş, "Biz sadece Türkiye'de Kürtlerin haklarını savunan bir parti değiliz" dedi.

Haber

TBMM Başkanvekili ve milletvekillerinin de olduğu iftarda kavga çıktı

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ve milletvekillerinin de katıldığı iftar programında husumetli iki aile arasında çıkan kavgada 5 kişi yaralandı. Polisin araya girmesiyle taraflar ayrılırken, 112 ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından ambulanslarla Kahta Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan 1’inin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Haber

İşte Meclis'te görev yapan kadrolu personelin ücretleri

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun sorunu önergesine yanıtladı. Aydın, Meclis'te görev yapmakta olan kadrolu personelin ücretlerini açıkladı.

Haber

İşte Meclis'teki çocuk istismarı önergesinin reddedildiği an

MHP'nin 'çocuk istismarı' önergesi önce reddedildi, sonra partiler uzlaştı. O anlar meclis kamerasına böyle yansıdı.

Haber

AK Parti’li ve MHP’lilerin ayakta alkışladığı konuşma

"Savaş, iç savaş, devlet terörü, katliam, Kürdistan, soykırım” ifadelerine gösterilen tepki ayakta alkışlandı...

Haber

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın'dan muhalefete suçlama

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, "Muhalefet partilerinin anlamsız ve uyumsuz yaklaşımları süreci bu noktaya getirdi” dedi.

Haber

Mesai arkadaşını bıçakla öldürdü

İzmir'in Bornova ilçesinde, kız meselesi yüzünden çıktığı ileri sürülen tartışmada mesai arkadaşı İ.K. tarafından bıçaklanan Ahmet Aydın, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Haber

AK Parti elindeki anketi açıkladı

"Bizim yaptırdığımız anketler sonucuna göre AK Parti'nin gerçek oy oranını açıklıyorum"

Haber

Taş Devri Diyeti'nin yazarı Prof. Dr. Ahmet Aydın yaşamını yitirdi

Taş Devri Diyeti kitabı ile bilinen Prof. Dr. Ahmet Aydın'dan kötü haber geldi.

Haber

AK Parti grup Başkanvekili Aydın: CHP Türk Baas’ıdır, HDP, BDP Kürt Baas’ıdır

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, "Türkiye'de Baas partileri varsa CHP Türk Baas'ıdır, eğer Türkiye'de bir Baas partisinden bahsediliyorsa HDP, BDP Kürt Baası'dır.”

Haber

AK Parti grup başkan vekili Aydın'ın babası öldü

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın'ın babası 79 yaşındaki Mustafa Aydın öldü.

Haber

Ahmet Aydın Şampiyon ilçe Sincik’ten CHP’yi eleştirdi

AK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın, ‘şampiyon ilçe' Sincik'ten ana muhalefete yüklenerek, "CHP'de genel başkan değil zihniyetin değişmesi lazım” dedi.

Haber

'Kimse intihar diyerek beni inandıramaz'

Aracında ölü bulunan emniyet amiri Giresun'da toprağa verildi

Haber

Siirt'te PKK'ya kaç kişi katıldı?

Siirt Valisi Ahmet Aydın, "Resmi rakamlara göre Siirt’ten son 6 ayda örgüte 35 ile 40 arasında kişi katıldı, resmi olmayan rakamlara göre ise bu sayı 100 dolayındadır" dedi.

Yurthaber

Kutu sütler morfin gibi!

Ünlü profesörden şok iddia: “Kutu süt, çocuklarda morfin etkisi yapıyor!”

Haber

Bu kez İsrail konsolosu 'alçak koltuk'ta

İsrail’de Türkiye Büyükelçisi’nin “alçak koltuk”a oturtulmasının rövanşı iki yıl sonra İstanbul’da alındı.

Haber

'Çocuklarınıza süt içirmeyin'

"Ben anne sütü dışında çocuklara süt içirilmesini doğru bulmuyorum.

Haber