Ahmet Hakan Coşkun kimdir?

Ahmet Hakan Coşkun kimdir?

Ahmet Hakan Coşkun 1967 yılında doğdu.

Babasının memuriyeti sebebi ile Anadolu'nun çeşitli şehirlerinde dolaştı. Ağrı, Amasya, Çanakkale, Balıkesir gibi illerde bulundu.

Ahmet Hakan Coşkun, lisedeyken, Mavera dergisine aboneydi. Kitaplara, özellikle edebiyata çok meraklıydı. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde bir süre okudu. Sonra, İstanbul'a geldi bir süre de burada okudu. Ahmet Hakan Coşkun,üniversitedeyken hikayeler yazdı. Birkaçı Yedi İklim dergisinde yayınlanmıştı.
Ahmet Hakan Coşkun,1993-1994 yıllarında muhabir olarak TGRT'de çalıştı. 'Yankı' isimli bir haber programı yapan ekipteydi.

Ahmet Hakan Coşkun, Kanal 7 kurulurken Genel Müdürü Mustafa Çelik'le temas kurup kadroya dahil oldu. Bir süre muhabir olarak çalıştıktan sonra 1995-2003 arasında Kanal 7 Televizyonu Haber Müdürlüğü'nü ve ana haber spikerliğini üslendi. Kanal 7'de İskele Sancak programını yaptı ve bazı bölümlerini kitaplaştırdı.
Ahmet Hakan Coşkun,Kanal 7 TV ile anlaşamayarak istifa etti.

Ahmet Hakan Coşkun, İlk yazarlık serüvenine Yeni Şafak'ta başladı. Daha sonra, Sabah'ta çalıştı ve şu anda Hürriyet'te yazıyor. Ayrıca, CNN Türk'de Tarafsız Bölge programını yönetiyor.

Ahmet Hakan Coşkun Haberleri

Hande Sarıoğlu'dan Ahmet Hakan'a: Siyaset şebekliği yapan biri...

Sosyal medya hesabından paylaştığı dans videosunun ardından işinden olan Habertürk spor spikeri Hande Sarıoğlu Ahmet Hakan'ın kendisine şebek demesine sessiz kalmadı ve bakın ne dedi.

Magazin 14-02-21 08:20

2019 Medya Oscar Ödülleri, sahiplerini buldu! Ahmet Hakan sosyal medyayı salladı

2019 yılı Medya Oscar Ödülleri, sahiplerini buldu. Pandemi tedbirleri kapsamında düzenlenen törende ödülleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan verdi. Ahmet Hakan TV programıyla ödül alınca gündem oldu.

Magazin 14-01-21 10:01

Gazeteci Ahmet Hakan'ın eski şoförünün yargılandığı dava

Mahkeme, usulüne uygun davetiye tebliğine rağmen hazır olmayan Ahmet Hakan Coşkun'un zorla getirilmesi için yazı yazılmasına karar verdi - Coşkun'un avukatı Kadriye Merve Akın Özbek: - "Sanık müştekinin haberi olmaksızın kiraya vermiş, kiraları kendisi almıştır. Müşteki durumu sonradan fark etmiştir, çünkü çok fazla taşınmazı vardır"

Haber 12-09-19 11:42

İyilik Ödülleri törenle sahiplerine verildi

İnsanlık Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Emrah Doğru: - "İnanıyoruz ki biz iyiliği yaydıkça karanlık, kötülük azalacak, yok olacak, Bu kulvarda elimizden geldikçe ve imkanlar dahilinde insanlık adına yapılan tüm farkındalıkları dergimiz çatısı altında paylaşmaya devam edeceğiz"

Haber 13-06-19 00:12

Gazeteci Ahmet Hakan'ın eski şoförüne 10 yıl hapis istemi

Gazeteci-yazar Ahmet Hakan Coşkun'un imzasını taklit edip dairesini kendisinden habersiz kiraya vererek parasını alan şoförü Sari Demir hakkında "Özel evrakta sahtecilik" ve "Hizmet nedeniyle görevi kötüye kullanma" suçlarından 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı

Haber 26-04-19 10:49

Sinan Oğan: 'Artık muhalif olan genel merkez'

MHP’nin olağanüstü kongre yapması talebiyle mahkemeye başvuran muhaliflerden Sinan Oğan, "Biz artık muhalif değiliz, muhalif olan genel merkez” dedi.

Haber 09-02-16 02:16

Ahmet Hakan Coşkun kimdir?

Ahmet Hakan Coşkun 1967 yılında doğdu.

Haber 11-11-13 15:50

Ahmet Hakan’ın babası toprağa verildi

Gazeteci Ahmet Hakan Coşkun'un babası Hamdi Coşkun, Silivri'de, kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Haber 25-08-13 14:59