Anadolu Jet Haberleri Ve Son Dakika Anadolu Jet Haberleri

Anadolu Jet Haberleri Ve Son Dakika Anadolu Jet Haberleri

23 Nisan 2008 yılında Türk Hava Yolları’nın yeni projesi olarak yapılandırdığı markası olan Anadolu Jet, müşterileri için yüksek performansa sahip bir ulaşım hizmeti sunar. Anadolu Jet “Uçmayan Kalmasın” sloganıyla hizmet sunar.

Ekonomik anlamda uygun fiyat seçenekleri sunan Anadolu Jet, her bütçeden kişiye ulaşmayı hedefler. Geniş filosuyla; 43 havalimanı ve 80 farklı parkura sefer düzenleyebilme potansiyeline sahip bir markadır. Bunun yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan düzenlenen yurt dışı seferleri de mevcuttur. Her geçen gün filosunu ve sefer sayısını arttıran marka, kalitesinden asla ödün vermez.

İlk günden beri profesyonel hizmet sunar. Özellikle uçuş sırasında ikramlar, havalimanı servisleri, araç kiralama seçenekleri ve farklı alternatiflere sahip hizmetleri sayesinde başarısından söz ettirmeyi başarmıştır.

Anadolu Jet Haberleri

Uçuşu olanlar dikkat! 48 sefer iptal edildi

Tük Hava Yollarının (THY) alt markası AnadoluJet, yarın Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'ndan gerçekleştirilmesi planlanan 48 uçuşun iptal edildiğini duyurdu.

Haber 02-01-23 20:20

Yolcuların telefonuna gelen fotoğraf uçağı geri döndürdü

İsrail Ben Gurion Havalimanı’nda kalkışa hazırlanan Anadolu Jet uçağında ilginç bir olay yaşandı. Tel-Aviv-İstanbul Sabiha Gökçen seferini yapmak için pist başına ilerleyen Anadolujet'e ait uçaktaki bazı yolcuların telefonuna farklı havayoluna ait bir uçağın düştüğünü gösteren fotoğraf geldi. Uçak güvenlik nedeniyle Ben Gurion Havalimanı'na park yerine geri döndü. Yapılan kontrolde olumsuz bir duruma rastlanılmayınca uçak 15.40'ta kalkış yaptı. İşte olayın detayları!

Haber 10-05-22 14:55

Yurt dışına uçuş tarihi belli oldu

THY Genel Müdürü Ekşi, "Yurt dışı uçuşlarımız 11 Haziran'dan itibaren başlıyor. Uçuşlarımızla ilgili detaylı bilgiye WEB sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz." dedi.

Finans 10-06-20 15:06

AnadoluJet, 29 Mart'tan itibaren yurt dışında 28 noktaya uçacak

THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı: - "Anadolu'yu bir uçtan bir uca bağlayan alt markamız inanıyorum ki ekonomik uçuşları ile dünya şehirlerini birbirine başarıyla bağlayacak"

Finans 14-01-20 15:31

Anadolu Jet

Anadolu Jet Hakkındaki Haberler Mynet'te. Anadolu Jet Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

İnatçı yolcular, uçağı tekrar kaldırdı

Adana-Sabiha Gökçen seferini yapan uçağın yolcuları, yoğun yağış nedeniyle Atatürk Havalimanı'na yönlendirilen uçaktan inmeyince, 3 saatlik beklemeden sonra Sabiha Gökçen'e uçtular.

Haber 03-06-16 22:03

Anadolu Jet kampanyalarıyla bilet fiyatlarında avantaj sağlıyor

Anadolu Jet, bilet fiyatlarında uygun seçenekler arayanların imdadına yetişiyor. Anadolu Jet'ten 5 Ekim 2015 - 10 Ocak 2016 tarihinde bilet alanlar, kış seyahatlerinde avantaj yakalayabiliyor.

Haber 14-07-15 17:14

Sis yüzünden acil iniş

Anadolu Jet'in İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkan yolcu uçağı yoğun sis nedeniyle Kars yerine Erzurum’a indi. Erzurum'dan yolcular otobüslerle Kars'a gönderildi.

Haber 13-12-14 19:20

Havada 10 saatlik kabus

Anadolujet'in dün İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Kars'a yapılan seferinde korku dolu anların yaşandığı ortaya çıktı.

Haber 05-10-14 13:19

Kars'ta hava ulaşımına kar engeli

Kars'ta kar yağışı nedeniyle Anadolu Jet'in Ankara-Kars seferini yapan yolcu uçağı Elazığ'a yönlendirildi.

Haber 06-10-13 19:07

Durdurun uçağı inecek var!

Ankara'ya gitmek üzere Antalya Havalimanı'ndan bindiği uçaktan inmek isteyen yolcu, paniğe neden oldu.

Haber 13-06-13 18:24

Siirt-Ankara uçak seferleri iptal edildi

Anadolu Jet firmasının Siirt-Ankara seferi, hava muhalefeti nedeniyle karşılıklı olarak iptal edildi.

Haber 04-02-11 18:20