Anonymous Haberleri

Anonymous nedir? Anonymous ne demek? Anonymous kimdir?

Anonymous yeniden gündeme geldi. Anonymous'un ne olduğu veya kimlerden oluştuğu merak ediliyor. Anonymous geniş isimsiz bir kolektif olarak her türlü insan kavramını temsil eder. Gündemden düşmeyen Anonymous, vatandaşlar tarafından araştırılıp sorgulanmaya başlandı. İşte Anonymous nedir şeklinde sorulan soruların detayları cevapları!

Haber 26-03-22 16:54

Putin'e büyük şok! Açık açık tehdit ettiler: Hiçbir sır güvende değildir, her yerdeyiz

Ukrayna'ya başlattığı savaş sonrası neredeyse tüm dünyada tepkilerin odağı haline gelen Putin, bu kez de dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous'un odağındaydı. Rusya Merkez Bankası’nı hackleyen grup, "Vladimir Putin, hiçbir sır güvende değildir. Her yerdeyiz..." mesajını bıraktı.

Haber 26-03-22 07:15

Rusya'da büyük şok: Merkez bankası hacklendi! Gizli belgeler yayımlanacak

Rusya şoke edici bir haberler sarsıldı. Ülkenin merkez bankası dünyaca ünlü bilgisayar korsanlığı topluluğu Anonymous tarafından hacklendi. Anonymous 48 saat süre vererek gizli belgeleri yayımlamakla da tehdit etti.

Haber 24-03-22 14:36

Anonymous hacker grubu: 'Ukrayna'da barış için bir şey yapılmazsa Kremlin'e yönelik saldırıları artıracağız'

Uluslararası hacker grubu Anonymous, Ukrayna'nın işgaline misilleme olarak Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e "siber savaş" ilan ettiğinden beri Rusya'yı siber saldırı bombardımanına tuttu. Anonymous çatısı altında faaliyet gösteren bazı kişi ve gruplar BBC siber güvenlik muhabiri Joe Tidy ile amaçları, taktikleri ve ortak çalışma yöntemleri hakkında konuştu.

Haber 18-03-22 00:27

Anonymous

Anonymous Hakkındaki Haberler Mynet'te. Anonymous Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Rusya-Ukrayna arasındaki savaşın diğer ayağı... Saldırılar birbiri ardına geliyor

Rusya ve Ukrayna arasındaki savaş devam ederken sanal dünyadan da birbiri ardına saldırı haberleri geliyor. Son olarak Rus hacker grubu Killnet, Rusya Devlet Başkanlığı sitesi başta olmak üzere tüm kurumlara siber saldırılar yapan Anonymous’un resmi internet sitesini hackledi.

Haber 01-03-22 21:47

Çeçenistan'a adeta 'savaş' açtılar! Rusya'nın yanında Ukrayna'ya asker göndermişlerdi

Dünyada en çok bilinen hacker grubu olan Anonymous, Ukrayna işgalinden dolayı Rus devlet televizyonuna siber saldırı düzenlerken, Rusya'nın yanında Ukrayna'ya asker gönderen Çeçenistan'ı da hedef aldı. Anonymous'un Çeçenistan hükümetinin internet sitesini çökerttiği iddia edildi.

Haber 27-02-22 10:11

Anonymous, Rus devlet televizyonunu hackledi, Ukrayna'daki görüntüleri yayınladı

Tüm dünya dehşet içinde Rusya'nın Ukrayna işgaliyle ilgili son dakika haberlerini taip ederken, hacker grubu Anonymous, Rus devlet televizyonuna siber saldırı düzenledi. Devlet televizyonunu hackleyen Anonymous, Ukrayna'daki saldırıları yayınladı. Anonymous ayrıca Rusya’da yayın yapan Ren TV gibi özel kanalların ağlarına da sızarak, aynı görüntüleri yayınladı.

Haber 27-02-22 07:51

RTÜK'ten sonra ikinci hack

Küresel hacker grubu Anonymous, 4 kanala ceza veren Radyo Televizyon Üst Kurulu'nun internet sitesini hack'lediğini duyurdu.

Haber 12-06-13 17:49