Asgari Ücret Tespit Komisyonu Haberleri

OCAK AYI ASGARİ ÜCRET 2024: Yeni asgari ücret ne kadar olacak, görüşmeler ne zaman başlayacak? Bakan Işıkhan'dan tek zam mesajı!

Asgari ücretin 2024 yılında ne kadar olacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Net asgari ücret şu an için 11.402 TL, en düşük emekli maaşı ise 7.500 TL. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Bakan Işıkhan ‘tek zam’ mesajı verdi. Peki, 2024'te asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret tespit komisyonu ne zaman toplanacak?

Finans 21-11-23 13:34

Asgari Ücret Tespit Komisyonu ne zaman toplanacak? 2024 asgari ücret ne kadar olacak? Bakan Işıkhan'dan açıklama!

Asgari ücret ile ilgili açıklama Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan tarafından yapıldı. Açıklamasında "Tabii ki her tarafı dinleyeceğiz. Sosyal diyalog bizim en önemli iletişim aracımız. Katkı getireceğine inanıyorum" ifadelerini kullanan Bakan Işıkhan, "Cumhurbaşkanımızın dediği gibi çalışanlarımızı enflasyona ezdirmeme ilkesi bizim için en temel ilke olacak.” dedi. Peki, 2024 asgari ücret ne kadar olacak? Asgari Ücret Tespit Komisyonu ne zaman toplanacak?

Finans 16-11-23 08:01

2024 ASGARİ ÜCRET NE KADAR OLACAK? Asgari ücret görüşmeleri ne zaman başlayacak, ne zaman belli olur? Bakan Işıkhan açıkladı

Asgari ücret tutarının 2024 yılında ne kadar olacağı merak konusu olurken Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan'dan konuya dair son dakika açıklaması geldi. Bakan Işıkhan vatandaşların refah seviyelerini artıracak, memur, işçi ve emekliyi enflasyona ezdirmeyecek çalışmalara öncelik verdiklerini belirtti. Peki, 2024 asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret görüşmeleri ne zaman başlayacak, ne zaman belli olur?

Finans 02-11-23 11:05

ASGARİ ÜCRET ZAMMI 2023 ne kadar oldu, kaç TL? Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplantısı sonrası açıklama!

Yeni asgari ücret ile ilgili son dakika açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan tarafından yapıldı. Gelen zam ile işsizlik maaşı da dahil olmak üzere 65 yaş aylığı, staj ücreti, sosyal yardımlar, emzirme yardımı, kıdem, ihbar, iş göremezlik ödeneği de yükseldi. Birçok kişi internette, "2023 Asgari ücret zammı ne kadar oldu, kaç TL?" dorularına yanıt arıyor. İşte 2023 asgari ücret zammı ile detaylar...

Finans 20-06-23 12:22

ASGARİ ÜCRET 2023 SON DAKİKA: Asgari ücret ne kadar oldu, 11 bin 402 TL mi? Bakan Işıkhan açıkladı

Yeni asgari ücret ile ilgili son dakika açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan tarafından yapıldı. Gelen zam ile işsizlik maaşı da dahil olmak üzere 65 yaş aylığı, staj ücreti, sosyal yardımlar, emzirme yardımı, kıdem, ihbar, iş göremezlik ödeneği de yükseldi. Peki, 2023 Asgari ücret zammı ne kadar oldu, kaç TL? İşte 2023 asgari ücret zammı ile ilgili merak edilenler...

Finans 20-06-23 12:20

ASGARİ ÜCRET TESPİT KOMİSYONU 2. TOPLANTI TARİHİ: Asgari ücret toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Ara zam oranı görüşülecek

Asgari Ücret Tespit Komisyonu 2. toplantısında, asgari ücrete Temmuz'da yapılacak ara zam oranı görüşülecek. Bilindiği üzere 13 Haziran Salı günü Türk-İş ve TİSK'in katılımıyla ilk toplantı gerçekleştirildi. Yapılacak zam işsizlik maaşı, sosyal yardımlar, emzirme yardımı, 65 yaş aylığı, staj ücreti, kıdem, iş göremezlik ödeneği, ihbar gibi birçok kalemi etkileyecek. Peki, asgari ücret toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? İşte Asgari Ücret Tespit Komisyonu 2. toplantı tarihi...

Finans 15-06-23 11:57

ASGARİ ÜCRET ZAMMI 2023 ne kadar olacak, kaç TL? Temmuz asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak? Toplantı sonrası ilk açıklama!

Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika açıklamaları vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Asgari ücret zammı işsizlik maaşı, sosyal yardımlar, emzirme yardımı, 65 yaş aylığı, staj ücreti, kıdem, iş göremezlik ödeneği, ihbar gibi birçok kalemi etkileyecek. Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplantısı saat 14.00'da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının ev sahipliğinde yapıldı. Peki, asgari ücret zammı 2023 ne kadar olacak, kaç TL? Temmuz asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak?

Finans 13-06-23 15:33

Asgari ücret zammı belli oldu mu? Temmuz'da asgari ücret ne kadar olacak? Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplanıyor!

Asgari ücret zammı ile ilgili aramalar hız kazandı. Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplanacağı tarihi duyurdu. Yapılacak değerlendirmeler sonucunda Temmuz ayının zam oranı belli olacak. Dolar ve enflasyon yüksek seyirlerde devam ederken, gözler yeni asgari ücrete çevrildi. Peki, Asgari ücret zammı belli oldu mu? Temmuz'da asgari ücret ne kadar olacak? Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplanıyor!

Finans 09-06-23 19:20

Asgari ücret 9 bin TL olacak mı? 2023 Asgari ücret ne kadar olacak? Külliye'de zirve!

Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika gelişmeleri vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Yeni yılda verilecek asgari ücret için Türk-İş 9 bin TL teklif yaptı. Gözler dördüncü toplantıya çevrilmişken asgari ücretin ne 9 bin TL olup olmayacağı da sorgulanmaya başlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin'i kabul etti. Peki Asgari ücret 9 bin TL olacak mı? 2023 Asgari ücret ne kadar olacak?

Finans 22-12-22 06:47

Asgari ücret ne zaman açıklanacak? Milyonların merakla beklediği 2023 asgari ücret belli oluyor! İşte son durum

Asgari ücret 3. toplantısı 20 Aralık Salı günü tamamlandı. Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplantısı sonrası TÜRK-İŞ Başkanı Ergün Atalay açıklamalarda bulundu. Atalay, "Asgari ücret için resmi teklifimiz 9 bin TL'dir. Bu teklifimiz kabul edilirse imzalarız yoksa masada olmayız" dedi. Milyonlarca vatandaşı ilgilendiren 2023 asgari ücrete dair son durum aramam motorlarında sorgulanıyor. Peki, Asgari ücret ne zaman açıklanacak? 2023 Asgari ücret ne kadar oldu, belli oldu mu? İşte son durum...

Finans 20-12-22 18:55

Asgari ücret 3. toplantısı ne zaman yapılacak? Asgari Ücret Tespit Komisyonu yılda kaç kez toplanıyor? 2023 zam oranları ne olacak?

Asgari ücret 3. toplantısı için internette araştırma yapılmaya başlandı. Bilindiği üzere, Asgari Ücret Tespit Komisyonu 2023 asgari ücretin belirlenmesi üzerine 2. toplantısını geçtiğimiz gün gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda rakam gelmediğini belirten Pevrul Kavrak yaptığı açıklamada " Son toplantıda inşallah gelir, gelmez de sizlerle paylaşacağız" ifadelerini kullandı. Peki, Asgari ücret 3. toplantısı ne zaman? Asgari Ücret Tespit Komisyonu yılda kaç kez toplanıyor?

Finans 15-12-22 23:08

Asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret 2. toplantısı sonrası zam oranı belli oldu mu?

Asgari ücret toplantısının 2. si 14 Aralık Çarşamba günü gerçekleşti. Asgari ücret zammı 7 milyon vatandaşı doğrudan, herkesi ise dolaylı olarak etkileyecek. Asgari ücrete bu sene yükselen enflasyon nedeniyle ilk kez ara zam yapılmıştı ve maaş 5 bin 500 TL olmuştu. Peki, Asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret 2. toplantısı sonrası zam oranı belli oldu mu?

Finans 14-12-22 21:37

Asgari ücret ne kadar olacak? 2023 asgari ücret ne zaman belli olacak? İşte toplantı tarihleri...

Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmeleri vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Öte yandan asgari ücret tespit komisyonu toplantı tarihleri belli oldu. Yapılan açıklamaya göre ilk toplantı 7 Aralık Çarşamba günü, ikinci toplantı ise sonraki hafta aynı gün, yani 14 Aralık'ta yapılacak. Peki, asgari ücret ne kadar olacak? 2023 Asgari ücret ne zaman belli olacak? İşte detaylar...

Finans 03-12-22 16:04

Asgari ücret ne kadar olacak, kaç lira zam gelecek? 2023 asgari ücret zammı belli oluyor!

Asgari ücretin ne kadar olacağı ve kaç lira zam yapılacağı vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin Perşembe günü Türk-İş Başkanı Atalay ve TİSK Başkanı Özgür Burak Akkol ile bir araya geldi ve kritik toplantının tarihi netleşti. Öte yandan Türk-İş Başkanı Atalay, yaptığı açıklamada asgari ücret için kabul edecekleri alt sınırı duyurdu. Atalay açıklamasında "Onun altında bir rakamı kabul etme şansımız sıfır" dedi. Peki Asgari ücret ne kadar olacak?

Finans 03-12-22 09:13

Rakam tespitimiz... Türkiye'nin beklediği toplantı öncesi 3 talebimiz var diyerek duyurdu! Asgari ücret için çok konuşulacak sözler

Asgari ücret görüşmelerinden çıkacak sonuç ve 2023 asgari ücretin ne kadar olacağını herkes merak ediyor. Vatandaşlar bir an önce net rakam duymayı beklerken 7700 TL’den 8250 TL’ye kadar pek çok tahmin dillendiriliyor. Asgari ücret için konuşulan rakamlar arasında 10 bin TL bile var. Kısa bir süre sonra başlayacak görüşmelerden nasıl bir sonuç çıkacağı belirsizliğini korurken Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan asgari ücretle ilgili 3 taleplerini açıkladı ve “Bir rakam tespitimiz olacak” dedi.

Finans 30-11-22 18:59

Asgari ücret ne kadar olacak, yüzde kaç zam gelecek? 2023 Asgari ücret zammı görüşmeleri başlıyor!

Asgari ücret zammı için görüşmeler başlıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) Başkanı Ergün Atalay ve Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Yönetim Kurulu Başkanı Burak Akkol ile görüşme gerçekleştirecek. Bilindiği üzere Temmuz ayında yapılan ek zammın ardından asgari ücret 5 bin 500 TL'ye yükselmişti. Peki, asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücrete yüzde kaç zam gelecek?

Finans 29-11-22 11:58

2023 ASGARİ ÜCRET NE KADAR OLACAK? Yüzde 80 zam yapılarak 5.500 TL’ye çıkarılmıştı! Asgari ücret zammı öncesi TİSK'ten kritik açıklama

Asgari ücret 2023 yılı zammı için kritik toplantı Aralık ayında gerçekleştirilecek. Asgari ücret son olarak ara dönem zammıyla birlikte toplamda yüzde 80 oranında zam yapılarak 5.500 TL olmuştu. TİSK Genel Başkanı Özgür Burak Akkol Aralık'taki toplantıya ilişkin konuştu. İşçilerin ve işçi sendikalarının memnun olmadığı bir durumu arzu etmediklerini belirten Akkol işverenlerin ağır maliyetler altında ezildiği bir durumu da istemediklerini vurguladı. Peki asgari ücret ne kadar olacak?

Finans 18-11-22 08:56

ASGARİ ÜCRET 2023 SON DAKİKA: Asgari ücret ne kadar olacak? Yüzde 50 zam beklentisi sonrası Bakan Nebati'den kritik açıklama!

Asgari ücret ilke ilgili son dakika açıklaması bugün (15 Kasım 2022 Salı) Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati tarafından yapıldı. Vatandaşlar arasında yeni rakamın 7 bin 500 ila 10 bin TL arası olması yönünde sesler yükselirken Bakan Nebati konuya ilişkin kritik bir mesaj verdi. Peki, asgari ücret ne kadar olacak? İşte Bakan Nebati tarafından 2023 asgari ücret ile ilgili yapılan açıklama...

Finans 15-11-22 08:55

ASGARİ ÜCRET ZAMMI SON DAKİKA: Asgari ücret ne kadar olacak? İlk toplantı ne zaman? İşte kritik toplantının tarihi...

Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmeleri milyonlarca vatandaş tarafından yakından takip edilirken Asgari Ücret Tespit Komisyonunun ilk toplantının tarihi de geçtiğimiz gün netleşti. Daha önce Çalışma Bakanlığı, konuya ilişkin ülke genelindeki beklentileri belirlemek üzere küçük, orta ve büyük işletmeleri kapsayacak bir çalışma başlattığını ifade etmişti. Peki, Asgari ücret ne kadar olacak? İşte Asgari ücret tespit komisyonu toplantı tarihi...

Finans 15-11-22 07:51

Asgari ücret ne kadar olacak? 2023 asgari ücret zammı için enflasyonun üzerinde artış sinyali!

Asgari ücret ile ilgili son dakika açıklamaları vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Bilindiği üzere, maaşlara Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplantıları sonrası her sene zam yapılıyor. Daha önce konuya dair açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşı enflasyona ezdirmeyeceklerini vurgulamıştı. Peki, asgari ücret ne kadar olacak?

Finans 06-10-22 13:52

Asgari ücret açıklandı mı? Temmuz 2022 asgari ücret ne kadar oldu?

Asgari ücret zammı milyonlarca vatandaşın bir numaralı gündeminde yer alıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından asgari ücrete zam yapılacağının müjdesini verdi. Hükümet, işçi ve işverenleri bir araya getiren Asgari Ücret Tespit Komisyonu asgari ücrete yapılacak artış oranını belirlemek için toplandı. Peki asgari ücret açıklandı mı? Temmuz 2022 asgari ücret ne kadar oldu? İşte merak edilenler...

Finans 01-07-22 08:27

Asgari ücret ne kadar oldu, asgari ücret zammı açıklandı mı? 2022 Temmuz ayı asgari ücret zammı ne zaman saat kaçta açıklanacak?

Asgari ücret ne kadar oldu, asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı binlerce çalışan vatandaşın gündemin yer alan maddeler arasında yer alıyor. Mevcut asgari ücretin 4 bin 253 lira olması ve enflasyonun yüzde 40'lara dayanmasıyla birlikte, vatandaş yapılacak olan zam miktarını internet üzerinden sorguluyor. 2022 Temmuz ayı asgari ücret zammının ne zaman, saat kaçta açıklanacağı merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki, Asgari ücret ne kadar oldu, zam miktarı açıklandı mı?

Finans 30-06-22 19:25

Son dakika: Milyonlar asgari ücret zammını merak ediyor! Temmuz asgari ücret zammında dikkat çeken ayrıntı

Asgari ücret zammıyla ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın işaretiyle toplanan asgari ücret tespit komisyonu bugün ikinci kez toplandı. Milyonlarca kişi asgari ücret zammını merak ediyor. Temmuz asgari ücret zammı ne zaman belli olacak, yeni asgari ücret ne kadar olacak? İşte son dakika haberinin detayları...

Finans 30-06-22 17:52

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? Maymun çiçeği virüsü, asgari ücret zammı, NATO Zirvesi, Putin, akaryakıt indirimi, Cüneyt Arkın...

Son 24 saatte Türkiye ve dünya neleri konuştu, hangi gelişmeler yaşandı? Günün en öne çıkan haberlerini sizler için derledik. Maymun çiçeği virüsü, asgari ücret zammı, NATO Zirvesi, Vladimir Putin, akaryakıt indirimi, Cüneyt Arkın...

Haber 30-06-22 16:35

Asgari ücret artışında sona doğru

Asgari Ücret Tespit Komisyonu, asgari ücrete yapılacak ara zam miktarını belirlemek için çalışmalarına bugün saat 15.30'da basına kapalı olarak devam edecek - Komisyonun çalışmalarını tamamlamasının ardından yeni rakamın yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kamuoyuna açıklanması bekleniyor

Yurthaber 30-06-22 12:48

Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplandı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin: - "Çalışanlarımızın enflasyon karşısında korunması bizim görevimiz, bunu yapmak zorundayız. Bu konuda elimizdeki en önemli araç, asgari ücretin yeniden belirlenmesidir" - "Komisyon çalışmalarının yarın sonuçlanacağını ümit ediyorum"

Yurthaber 29-06-22 16:01

Asgari ücret ne kadar olacak 2022? Asgari ücret tespit komisyonu toplantısından ne karar çıkacak?

Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmeleri ve açıklamalar vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nun kritik toplantısı başladı. Vatandaşlar konuya ilişkin bilgi edinmek için internette araştırma yapıyor. Peki Asgari ücret ne kadar olacak 2022? Asgari ücret tespit komisyonu toplantısından ne karar çıkacak? Detaylar haberimizde...

Finans 29-06-22 14:45

Asgari ücrette ara zam ne kadar olacak 2022? Asgari ücret ne zaman açıklanacak?

Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmeleri ve açıklamalar vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Ülkede yaşanan üst üste zamların ardından geçim sıkıntısı çeken vatandaşlar, asgari ücrete gelecek olan ara zammı bekliyor. Vatandaşlar, "Asgari ücret ne zaman açıklanacak 2022?", "Asgari ücrette ara zam ne kadar olacak?" Konuya ilişkin detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

Finans 29-06-22 09:40

Asgari ücret 2022 ne kadar olacak? Asgari ücret Temmuz zammı ile ne kadar artacak?

Asgari ücret ile ilgili kısa zaman içinde müjde vereceklerini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan işveren tarafıyla görüşmelerini istediğini belirtmişti. Asgari Ücret Komisyonu bugün saat 14.00'da toplanacak. Peki Asgari ücret 2022 ne kadar olacak? İşte merak edilenler...

Finans 29-06-22 09:35

Asgari ücret toplantısı 2022 ne zaman? Asgari Ücret Komisyonu saat kaçta toplanacak?

Asgari ücret toplantısı 2022 ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pazartesi günü Kabine Toplantısı sonrası yaptığı açıklamada Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan işveren tarafıyla görüşmelerini istediğini belirterek asgari ücret ile ilgili kısa süre sonra müjde vereceklerini aktardı. Peki Asgari Ücret Komisyonu saat kaçta toplanacak? Tüm bu soruların yanıtı ve konuya ilişkin ayrıntılar haberimizde...

Haber 29-06-22 09:26

Asgari ücret toplantısı 2022 ne zaman yapılacak, bugün mü? Asgari Ücret Komisyonu saat kaçta toplanacak?

Asgari ücret toplantısı günü ve saati milyonlarca çalışan tarafından merak edildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pazartesi günü Kabine Toplantısı sonrası yaptığı açıklamada Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan işveren tarafıyla görüşmelerini istediklerini belirterek asgari ücret ile ilgili kısa süre sonra müjde vereceklerini aktardı. Peki Asgari ücret toplantısı ne zaman yapılacak 2022? Asgari Ücret Komisyonu hangi gün, saat kaçta toplanacak? Tüm bu soruların yanıtı ve detaylar haberimizde...

Haber 29-06-22 09:19

Asgari Ücret Tespit Komisyonu 29 Haziran'da toplanacak

İşçi, işveren ve hükümetten 5'er temsilci olmak üzere 15 kişiden oluşan komisyon, yılın ikinci altı aylık bölümünde asgari ücrete yapılacak artış için bir araya gelecek

Yurthaber 27-06-22 23:40

Asgari ücrete zam gelecek mi 2022? Asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücrete Temmuz'da zam yapılacak mı?

Asgari ücret zammı ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı binlerce çalışan vatandaş tarafından araştırılmaya devam ediyor. Ülkede yaşanan üst üste zamların ardından geçim sıkıntısı çeken vatandaşlar, asgari ücrete gelecek olan ara zammı bekliyor. Vatandaşlar, 'Asgari ücret ne kadar olur? Asgari ücrete ne kadar, yüzde kaç zam gelecek?' sorularını sormaya devam ediyor. Peki, asgari ücret zammı ne kadar olacak? 2022 asgari ücrete zam gelecek mi?

Finans 27-06-22 17:15

ASGARİ ÜCRETE ZAM GELECEK Mİ 2022? Asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak? Net, brüt yeni asgari ücret ne kadar olacak?

Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika gelişmeleri birçok kişi tarafından yakından takip ediliyor. Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun tarafları olan işçi, işveren ve hükûmet temsilcileri arasında görüşmeler yoğunlaştı. Peki Asgari ücrete zam gelecek mi 2022? Vatandaşlar "Asgari ücret zammı açıklandı mı, asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak?" konu başlıklarını araştırıyor. Konuya ilişkin detaylar haberimizde...

Finans 27-06-22 12:06

Hak-İş'ten dikkat çeken asgari ücret açıklaması! Vakit kaybetmeden temmuz ayında Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplanmalı

Asgari ücret ile ilgili tartışmalar gündemin en çok konuşulan konularından bir tanesi olmaya devam ederken Hak-İş'ten dikkat çeken bir açıklama geldi. Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, “Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nun toplanmasını ve gerçekleşen kayıpların da telafi edilerek yükseltilmesini talep ediyoruz” dedi.

Finans 26-06-22 23:24

Hak-İş Genel Başkanı Arslan, Hizmet-İş İstanbul 3 No'lu İETT Şube Başkanlığının genel kurulunda konuştu:

"Asgari Ücret Tespit Komisyonu yeniden toplansın istiyoruz. Yeni Asgari Ücret Tespit Komisyonu, temmuz ayında enflasyon üzerinde bir artış sağlasın istiyoruz"

Yurthaber 26-06-22 13:44

ASGARİ ÜCRET ZAMMI 2022! Asgari ücret zammı ne zaman? Asgari ücrete zam gelecek mi, ne kadar olacak?

Asgari ücrete zam gelecek mi sorusunun yanıtı milyonlarca asgari ücretli çalışan vatandaş tarafından bekleniyor. Enflasyonun yükselmesiyle ve gelen zamlarla birlikte asgari ücrete zam gelmesini bekleyen vatandaşlar, 'Asgari ücrete zam gelecek mi? 2022 Asgari ücret zammı ne kadar, yüzde kaç olacak?' gibi sorulara yanıt arıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin asgari ücretle ilgili flaş bir açıklamada bulunarak tarih verdi. Peki, asgari ücrete zam gelecek mi, yüzde kaç zam gelecek?

Finans 25-06-22 17:04

2022 Asgari ücrete zam gelecek mi, kaç TL olacak? İşte asgari ücrette son durum

Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika gelişmeleri çok sayıda vatandaş tarafından yakından takip ediliyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin konuya ilişkin açıklamada bulundu. Peki Asgari ücrete zam gelecek mi 2022? Vatandaşlar "Asgari ücret ne kadar olacak, kaç TL olacak?" konu başlıklarını araştırıyor. Konuya ilişkin ayrıntılar haberimizde...

Finans 25-06-22 11:27

Asgari ücrete zam gelecek mi 2022? Asgari ücret ne kadar olacak, ne zaman belli olacak?

Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika gelişmeleri vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Asgari ücrete enflasyonun üzerinde bir zam yapılabileceği ifade ediliyor. Peki Asgari ücrete zam gelecek mi 2022? Vatandaşlar "Asgari ücret ne kadar olacak, ne zaman belli olacak?" konu başlıklarını araştırıyor. Konuya ilişkin ayrıntılar haberimizde...

Finans 25-06-22 11:21

Asgari ücrete zam gelecek mi? 2022 Asgari ücrete yüzde kaç zam yapılacak, ne zaman belli olacak?

Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika gelişmeleri milyonlarca çalışan tarafından yakından takip ediliyor. Asgari ücrete enflasyonun üzerinde bir zam yapılabileceği belirtiliyor. Konuya ilişkin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı açıklamaların ayrıntıları da merak konusu oldu. Peki Asgari ücrete zam gelecek mi? Vatandaşlar "Asgari ücrete yüzde kaç zam yapılacak, ne zaman belli olacak? konu başlıklarını araştırıyor. İşte detaylar...

Finans 25-06-22 11:02

ASGARİ ÜCRETE ZAM YAPILACAK MI 2022? Asgari ücret ne kadar olacak, net – brüt kaç TL olacak?

Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika gelişmeleri milyonlarca vatandaş tarafından yakından takip ediliyor. Hem işçileri hem de işverenleri ilgilendiren bu zam oranı ile ilgili ilk veriler geldi. Peki Asgari ücrete zam yapılacak mı? Asgari ücret ne kadar olacak? İşte konuya ilişkin detaylar...

Finans 22-06-22 11:46

ASGARİ ÜCRETE ZAM GELECEK Mİ 2022? Asgari ücret maaşı Temmuzda artacak mı? İşte son durum!

Asgari ücrete gelecek mi? Hükümetten aralıklarla konuya ilişkin açıklamalar gelmeye devam ediyor. Vatandaşlar da basında yer alan haberlerin ardından konuya ilişkin sıkça arama motorlarında sorgulama yapıyor. Peki Asgari ücret maaşı Temmuzda artacak mı? İşte yapılan açıklamaların ayrıntıları ve asgari ücrette son durum...

Finans 21-06-22 11:37

ASGARİ ÜCRETE ZAM GELECEK Mİ 2022? Asgari ücret Temmuz'da 5 bin TL'yi geçecek mi, kaç TL olacak?

Asgari ücretle ilgili son dakika gelişmeleri her gün çok sayıda vatandaş tarafından yakından takip ediliyor. 'Asgari ücrete zam gelecek mi?' sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından merak edildi. Ayrıca 760 TL'lik SGK priminin devlet tarafından karşılanıp bu tutarın ücrete dahil edilerek 5 bin TL'ye çıkarılması da seçenekler arasında bulunuyor. Peki Asgari ücret Temmuzda 5 bin TL'yi geçecek mi, kaç TL olacak? İşte detaylar...

Finans 21-06-22 11:36

Asgari ücrete zam gelecek mi 2022? Asgari ücrete Temmuz ayında ek zam yapılacak mı?

Asgari ücrete zam gelecek mi, sorusunun yanıtı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin tarafından yapılan son dakika açıklamasının ayrıntıları merak konusu oldu. Vatandaşlar internette yaptıkları araştırmalara hız verdi. Peki Asgari ücrete Temmuz ayında ek zam yapılacak mı? İşte Bakan Bilgin'in 'Temmuz zammı' açıklaması...

Finans 20-06-22 08:13

Asgari ücrete zam yapılacak mı 2022? Asgari ücrete ne kadar zam yapılacak, ne zaman belli olacak?

Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika gelişmeleri birçok kişi tarafından yakından takip ediliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 6 Haziran Pazartesi günü Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunmuştu. Son açıklama AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'den geldi. Peki asgari ücrete zam yapılacak mı 2022? Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak, ne kadar zam yapılacak? İşte ayrıntılar...

Finans 20-06-22 08:13

Asgari ücrete zam gelecek mi 2022? Asgari ücret ne kadar, kaç TL olacak?

Asgari ücret zammı ile ilgili son açıklama AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'den geldi. Öte yandan asgari ücret zammına ilişkin son durumu merak eden vatandaşlar konuya ilişkin araştırma yapmayı sürdürüyor. Peki Asgari ücrete zam gelecek mi 2022? İşte detaylar...

Finans 20-06-22 08:13

ASGARİ ÜCRETE ZAM GELECEK Mİ? Asgari ücret zammı ne kadar olacak? Temmuz ayında ek zam yapılacak mı?

Asgari ücrete zam gelecek mi? sorusunun yanıtını öğrenmek isteyen kişiler araştırma yapmaya devam ediyor. AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki 9 Haziran Perşembe günü dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Peki Asgari ücret zammı ne kadar olacak? İşte 'asgari ücret zammı' ile ilgili yapılan açıklamalar...

Finans 20-06-22 08:12

ASGARİ ÜCRET NE KADAR OLACAK 2022? Temmuz ayında asgari ücrete ek zam yapılacak mı?

Asgari ücret ne kadar olacak? sorusunun yanıtı merak konusu olurken konuya dair son dakika gelişmeleri de işçi ve işverenler tarafından yakından takip ediliyor. Asgari ücrete Temmuz ayında zam yapılıp yapılmayacağını öğrenmek isteyen kişiler internette yaptıkları araştırmaları sürdürüyor. Son açıklama ise 9 Haziran Perşembe günü AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'den geldi. Peki Asgari ücret ne kadar olacak? İşte detaylar...

Finans 20-06-22 08:12

ASGARİ ÜCRET ZAMMI SON DURUM 2022: Asgari ücrete zam gelecek mi 2022? Temmuz ayında asgari ücrete zam yapılacak mı, ara zam olacak mı?

Asgari ücrete zam yapılacak mı? sorusunun yanıtı çok sayıda işçi ve işveren tarafından merak konusu oldu. Ülkemizde bu sene asgari ücret tutarı 4 bin 253 lira olarak belirlenmişti. Asgari ücret konusunda son açıklama ise 9 Haziran Perşembe günü AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'den geldi. Peki asgari ücrete zam yapılacak mı 2022? Temmuz ayında zam gelecek mi, ara zam olacak mı? İşte ayrıntılar..

Finans 20-06-22 08:12