Aşkım Burçe Haberleri

Depremde sevgilisini kaybetmişti! Survivor Aşkım Burçe yürekleri sızlattı: 'Zaman geçtikçe...'

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinde sevgilisi Yiğit Can Datlı'yı kaybeden Survivor Aşkım Burçe'nin özlemi gün geçtikçe artıyor. "Yarım kalmadık, mahşere kaldık" sözleriyle yürek burkan Aşkım Burçe sevgilisi için peş peşe paylaşımlar yaparak yürekleri bir kez daha sızlattı...

Magazin

Survivor Aşkım Burçe depremde sevgilisini kaybetmişti... Mezarından ayrılmıyor! Senden başka nereye gidilir...

Kahramanmaraş'ta yaşanan ve 10 ili vuran yıkıcı depremlerde Survivor Aşkım Burçe de sevgilisi Yiğit Can Datlı'nın acısıyla sarsıldı. Sevgilisini bir hafta önce toprağa veren ünlü isim sık sık mezarlığa gidiyor. Genç yarışmacının yazdıkları yürek dağladı.

Magazin

Survivor Aşkım Burçe depremde hayatını kaybeden sevgilisinin mezarını paylaştı! Affet çok ağlıyorum

Türkiye'yi yasa boğan yıkıcı depremlerde binlerce insan hayatını kaybetti. Survivor Aşkım Burçe de sevgilisi Yiğit Can Datlı'nın acısıyla yıkıldı. Aşkım Burçe sevgilisinin mezarını paylaşarak "Yarım kalmadık, mahşere kaldık” dedi.

Magazin

Survivor Aşkım Burçe'den kahreden haber! Depremde erkek arkadaşını kaybetti: Yarım kalmadık, mahşere kaldık

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki deprem, çevresindeki 10 ili de etkiledi ve binaların yıkılmasına, 31 bin 643 kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu. Depremde can verenlerden biri de, Survivor yarışmasıyla tanınan sporcu Aşkım Burçe'nin erkek arkadaşı Yiğit Can Datlı oldu. Burçe, acı gününü sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin

Survivor Aşkım Burçe süper mini şortlu paylaşım yaptı!

Sporcu Aşkım Burçe Survivor 2020 ve Survivor All Star 2022 sezonlarında yer aldı. Survivor programı ile dikkat çeken Aşkım Burçe, son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarıyla konuşulur oldu.

Magazin

Survivor Aşkım Burçe süper mini şortuyla poz verdi!

Cimnastik sporcusu Aşkım Burçe, Survivor 2020 ve Survivor 2022 All Star programlarıyla adını duyurdu. Şimdilerde iddialı pozlarıyla dikkat çeken Aşkım Burçe, bu pozlara bir yenisini daha ekledi.

Magazin

Eski Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe mini şortlu poz verdi!

Aşkım Burçe, Survivor 2020 ve 2022 All Star programlarıyla adını duyurdu. Survivor'un ardından ise sosyal medya pozlarıyla gündeme gelmeye başladı.

Magazin

Eski Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe mini şortlu poz verdi!

Cimnastik alanında başarıları olan Aşkım Burçe, asıl ününü Survivor yarışması ile kazandı. Survivor 2020 sezonunun ardından Survivor All Star 2022'ye de katılan Aşkım Burçe, geniş kitleler tarafından tanındı. Burçe şimdilerde sosyal medya pozlarıyla adından söz ettiriyor.

Magazin

Eski Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe spor yaparken paylaştı! Vücudun çok güzel

Sporcu Aşkım Burçe Survivor 2020 ve 2022 sezonlarıyla adını geniş kitlelere duyurdu. Survivor 2022 All Star macerası kısa süren sporcu cesur pozlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

Magazin

Survivor Aşkım Burçe'nin göbeği açık pozu olay oldu! Gözümüz gönlümüz açıldı

Survivor yarışması ile büyük kitleler tarafından tanınan Aşkım Burçe Tunay, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Cimnastik alanında pek çok başarısı bulunan isim, bu defa göbeği açık pozuyla sosyal medyayı salladı.

Magazin

Bikinili pozları olay olmuştu! Eski Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe'den taytlı ve sütyenli paylaşım...

Survivor yarışma programı ile adını duyuran Aşkım Burçe'nin Cimnastik alanında başarıları bulunuyor. Instagram'da oldukça aktif olan Aşkım Burçe, taytlı ve sütyenli paylaşım yaptı.

Magazin

Eski Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe sınırları zorladı! Amuda kalktığı anları paylaştı

Survivor 2020 programında ünlüler takımında yer alan Aşkım Burçe, Survivor 2022 All Star programına yedeklerden katılmış ve bir süre sonra elenmişti. Cimnastik sporunda başarılar elde eden Aşkım Burçe, amuda kalktığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin

Survivor'da kim elendi? Survivor All Star'a veda eden yarışmacı kim oldu?

2 Mart 2022 Çarşamba akşamında bir yarışmacı Survivor All Star 2022'ye veda etti. Bilindiği üzere eleme potasında Evrim Keklik, Gökhan Keser, Yasin Obuz ve yarışmaya yedeklerden katılan Aşkım Burçe yer alıyordu. Oylama, bahsi geçen 4 yarışmacı arasında yapıldı ve elenen yarışmacı belli oldu. Peki Survivor'da kim elendi? Survivor All Star'a veda eden yarışmacı kim oldu? İşte detaylar...

Magazin

Survivor yarışmacısı Aşkım kimdir? Aşkım Burçe kaç yaşında ve nereli?

Survivor All Star 2022 sezonuna yedeklerden gelen ve Ünlüler takımında yer alan Aşkım Burçe Tunay'ın hayatı hakkında araştırmalar hız kazandı. Survivor 2020 döneminde de yarışan Aşkım Burçe performansıyla adından söz ettiren isimler arasında yer alıyor. Aşkım Burçe'nin Instagram'da 301 bin takipçisi bulunuyor. İşte Aşkım Burçe hakkında detaylar...

Magazin

Survivor kim elendi, kim gitti? Oylama sonucu konseyde açıklandı! İşte 2 Mart Survivor 2022 All Star'dan elenen yarışmacı

Survivor All Star'da elenen yarışmacı belli oldu. Survivor 2022'nin 2 Mart Çarşamba ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da elemeye kalan ve sürgün adasına giden Yasin Obuz, Evrim Keklik, Aşkım Burçe Tunay ve Gökhan Keser için sms oylaması yapıldı. Halk oylamasında en az oyu alan yarışmacı Survivor'dan elendi. Peki Survivor'dan kim gitti? İşte Survivor All Star'dan elenen yarışmacı.

Magazin

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 27 Şubat Survivor All Star'da eleme adayı kim oldu ve sürgün adasına kim gitti?

Survivor 2022 All Star'da yeni bölümde haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor'da ünlüler ve gönüllüler takımları zorlu parkurda kıyasıya yarıştı. Bölüm sonunda ise Survivor'da haftanın 2. eleme adayı da belli oldu. Peki Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 27 Şubat Survivor All Star'da eleme adayı kim oldu ve sürgün adasına kim gitti? İşte merak edilenler...

Magazin

Büyük sürpriz! Survivor'da kim elendi, kim gitti? İşte 16 Şubat Survivor 2022 All Star'dan elenen yarışmacı

Survivor All Star'da elenen yarışmacı belli oldu. Survivor 2022'nin 16 Şubat Çarşamba ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da elemeye kalan ve sürgün adasına giden Evrim Keklik, Ezgi Hocaoğlu, Aşkım Burçe Tunay ve Atakan Işıktutan için sms oylaması yapıldı. Halk oylamasında en az oyu alan yarışmacı Survivor'dan elendi. Peki Survivor'dan kim gitti? İşte Survivor All Star'dan elenen yarışmacı.

Magazin

Survivor Aşkım Burçe boyu kaç? Survivor Aşkım Burçe yaşı kaç? Aşkım Burçe kimdir, aslen nereli?

Survivor'da yarışan Aşkım Burçe Tunay'ın Survivor All Star'a katılacağı iddiası sosyal medyada yayıldı. Yarıştığı dönemde adından epey söz ettiren isim ile ilgili "Survivor Aşkım Burçe kimdir?" "Survivor Aşkım Burçe boyu kaç?" gibi sorular merak ediliyor. Peki 2007 senesinde jimnastik yapmaya başlayan Survivor Aşkım Burçe'nin boyu kaç ve yaşı kaç? İşte hayatı ve merak edilenler...

Magazin

Survivor Aşkım Burçe'nin bu halini unutun! Cesur pozları Instagram'ı sallıyor

Survivor, birbirinden iddialı yarışmacılarıyla izleyiciyi yeni sezonda da ekrana kilitliyor. Survivor All Star'a yedeklerden dahil olan Aşkım Burçe'nin, ada dışındaki yaşamı merak konusu oldu. Sosyal medya fenomeni Aşkım Burçe'nin iddialı pozları dikkat çekti.

Magazin

Survivor Aşkım Burçe kimdir? Survivor Aşkım Burçe boyu kaç? Aşkım Burçe yaşı kaç ve aslen nereli?

Survivor'ın yarışmacılarından olan Aşkım Burçe Tunay'ın Survivor All Star'a katılacağı iddiası sosyal medyayı salladı. Yarıştığı dönemde adından epey söz ettiren isim ile ilgili "Survivor Aşkım Burçe kimdir?" "Survivor Aşkım Burçe boyu kaç?" gibi pek çok soru araştırılırken, Aşkım Burçe'nin memleketi de merak edildi. Peki Survivor Aşkım Burçe kimdir? İşte boyu, yaşı ve hayatı...

Magazin

Survivor Aşkım Burçe kimdir, aslen nereli? Survivor Aşkım Burçe boyu kaç? Aşkım Burçe yaşı kaç ve sevgilisi kim?

TV8'de yayınlanan Survivor'ın yarışmacılarından olan Aşkım Burçe Tunay'ın Survivor All Star'a katılacağı yönündeki iddialar sosyal medyayı salladı. Yarıştığı dönem kendisinden fazlaca söz ettiren isim ile ilgili "Survivor Aşkım Burçe kimdir?" "Survivor Aşkım Burçe boyu kaç?" gibi pek çok soru merak ediliyor. Peki Survivor Aşkım Burçe kimdir, aslen nereli? Aşkım Burçe yaşı kaç ve sevgilisi kim? İşte hayatı hakkında merak edilenler...

Magazin