Avrupa Yakası Dizisi Haberleri

Değişimin böylesi! Avrupa Yakası'nın Şehsuvar'ı Bülent Polat son hali ile şaşırttı

Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı Avrupa Yakası'nda canlandırdığı Şehsuvar karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Bülent Polat, son hali ile gündem oldu. Başarılı oyuncunun yıllar içindeki değişimi görenleri şaşırttı.

Magazin 23-07-23 08:28

Avrupa Yakası'nın Kubilay'ı yıllar sonra ortaya çıktı! Vural Çelik'in son hali şaşırttı

Gülse Birsel'in yazdığı, bir döneme damga vuran komedi dizisi Avrupa Yakası'nda canlandırdığı Kubilay karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Vural Çelik son hali ile görenleri şaşırttı. Ünlü oyuncunun yıllar içindeki değişimi gündem oldu.

Magazin 19-07-23 14:35

Avrupa Yakası'nın Yaprak'ı Hale Caneroğlu'nun son hali görenleri şoke etti! Yaprak sana nolmuş

Gülse Birsel'in yazdığı, bir döneme damga vuran komedi dizisi Avrupa Yakası'nda Yaprak karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Hale Caneroğlu yıllar sonra ortaya çıktı. Oyuncu son haliyle herkesi şaşkına çevirdi. Ünlü oyuncunun yıllar içindeki değişimi sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 08-04-23 00:16

Gülse Birsel'den 'Avrupa Yakası' paylaşımına tepki! Uyduruyorsun

Avrupa Yakası dizisinin oyunculuğunu ve senaristliğini üstlenen Gülse Birsel, dizinin uyarlama olduğunu söyleyen sosyal medya kullanıcısına yanıt verdi.

Magazin 29-03-22 09:06

Avrupa Yakası'nın Yaprak'ı Hale Caneroğlu son haliyle şaşkına çevirdi! Yeni mesleği bakın ne

Başrollerini Gülse Birsel, Ata Demirer, Engin Günaydın, Hümeyra ve Gazanfer Özcan'ın üstlendiği Avrupa Yakası dizisi, yayınlandığı dönem izleyiciyi ekrana kilitliyordu. Dizinin yönetmenliğini Hakan Algül, senaristliğini ise Gülse Birsel üstleniyordu. Avrupa Yakası'nda hayat verdiği 'Yaprak' karakteriyle akıllara kazınan Hale Caneroğlu, son haliyle şaşırttı.

Magazin 12-02-22 14:54

Sadakatsiz'in Asya'sı Cansu Dere ile ilgili şoke eden gerçek! Eski sevgilisi Cem Yılmaz ile aynı dizide!

Sadakatsiz dizisinde hayat verdiği Asya karakteriyle büyük beğeni toplayan güzel oyuncu Cansu Dere'nin, yıllar önce Türk televizyonlarının unutulmaz dizisi Avrupa Yakası'na konuk oyuncu olarak katıldığını duyanlar şaşıp kalıyor.

Magazin 18-10-21 13:52

Türk televizyonlarının unutulmaz dizisi Avrupa Yakası'yla ilgili şaşkına çeviren detay! Kimse bilmiyordu!

2004-2009 yılları arasında ATV ekranlarında seyirciyle buluşan efsane dizi Avrupa Yakası, yıllar geçmesine rağmen Türk izleyicisinin gönlündeki yerini koruyor. Senaryosu ve oyuncu kadrosuyla takdir toplayan diziyle ilgili şaşırtan detaylar ortaya çıktı.

Magazin 13-10-21 16:53

Avrupa Yakası'nın Yaprak'ı Hale Caneroğlu son haliyle gündemde

Avrupa Yakası dizisi ile ünlenen Hale Caneroğlu son haliyle gündeme geldi. Oyunculuğu bırakan Hale Caneroğlu bakın artık ne yapıyor!

Magazin 18-07-21 13:54

Ata Demirer'den Tuvana Türkay itirafı

'Bursa Bülbülü' isimli yeni filminin müjdesi veren Ata Demirer, Tuvana Türkay itirafıyla dikkat çekti. Ata Demirer Avrupa Yakası dizisiyle ilgili yaşadıklarını da programda anlattı.

Magazin 25-04-21 09:41

Gülse Birsel yeni dizi yapacak mı? İşte cevabı...

Avrupa Yakası, Yalan Dünya ve Jet Sosyete gibi dizilerin yanı sıra Aile Arasında gibi unutulmaz filme imza atan Gülse Birsel’in adı uzun süredir hiçbir projeyle anılmıyordu. Deneyimli kalem konuyla ilgili sorulara yanıt verdi.

Magazin 20-04-21 16:03

Gülse Birsel doğum gününü oyuncu arkadaşlarıyla kutladı!

Ünlü oyuncu ve senarist Gülse Birsel doğum gününü yakın arkadaşlarıyla İstanbul'daki lüks bir otelde kutladı. Doğum günü fotoğrafını paylaşan Birsel "1 gün önce testlerimizi olduk, masada mesafeye dikkat ettik" notunu yazdı.

Magazin 16-03-21 21:15

Engin Günaydın’ın sakladığı gerçek ortaya çıktı! Meğer Avrupa Yakası'nın Burhan Altıntop'u...

Şu sıralar kafamızı çevirdiğimiz yerde gördüğümüz Engin Günaydın, hafızalara Avrupa Yakası’nın Burhan Altıntop’u olarak kazınmış olsa da birbirinden başarılı projelerle izleyicilerin karşısına çıktı. Başarılı oyuncu Burhan Altıntop’un sakladığı gerçekse öğrenenleri çok şaşırttı.

Magazin 13-01-21 11:23