Bbp Büyük Birlik Partisi Haberleri

Asgari ücret oyununa dikkat çekti! Çok konuşulacak sözler Banka hesabına yatırıyor, sonra da...

Asgari ücretin 5500 TL olmasının yankıları sürerken BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’den asgari ücretle işçi çalıştıran bazı işletmelerle ilgili çarpıcı bir açıklama geldi. Bir tür asgari ücret oyununa dikkat çeken Destici, asgari ücretle çalışması gereken bazı işçilere asgari ücretin altında maaş ödendiğini duyduklarını söyledi. Uygulamanın detaylarını da veren Destici, işletmelerin çalışanlarının banka hesabına 5500 TL’yi yatırdığını, sonra çalışandan bin lirayı geri aldığını aktardı.

Haber 18-07-22 21:28

Fiyat artışlarından Destici de yakındı! Canlı yayında kendi giderlerini açıkladı... Dikkat çeken 'enflasyon' sözleri

Pek çok kalemde sık sık yaşanan fiyat artışları tüm vatandaşları etkilerken konu iktidar kanadından siyasetçilerin de gündemine taşındı. Muhalefetin sert eleştirilerinin yanı sıra Cumhur İttifakı'nın ortaklarından Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici de akaryakıt fiyatlarından yakındı. Katıldığı bir canlı yayın programında kendi mazot giderlerini açıklayarak artışa dikkat çeken Destici, enflasyon ile ilgili de bir mesaj verdi.

Haber 06-07-22 12:33

Dikkat çeken asgari ücret açıklaması! Yüzde 20 fark...

Asgari ücretle alakalı yaşanan gelişmeler ve yapılan açıklamalar gündemin merak edilen konularından bir tanesi. BBP lideri Mustafa Destici de asgari ücret konusunda önemli açıklamalar yaptı. Destici, "Yılbaşında enflasyon yüzde 30 açıklandı, asgari ücrete yüzde 50 verildi. Bugün enflasyon yüzde 70. Aradaki bu yüzde 20 fark verilmelidir ve inşallah verilecektir” dedi. Düşük maaş alan emekliler için bir iyileştirme daha yapılması ve enflasyon farkının artı olarak verilmesi gerektiğini belirtti.

Finans 19-06-22 18:59

Cumhur İttifakı'na zarar vermek istemiyorum diyerek partisinden istifa etti

Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanı Remzi Kaya, yayınladığı dilekçeyle istifasını sundu. Kaya, yaptığı açıklamada Konya Tanıtım Günleri’nde yapmış olduğu sosyal medya paylaşımının Cumhur İttifakı’nın aleyhinde kullanılmasından dolayı üzüntü duyduğunu belirtti. Söz konusu paylaşımın Cumhur İttifakı karşısında konumlanan bazı medya organlarınca istismar edildiğini söyleyen Kaya, görevden affını istediğini ve alınacak her karara uyacağını ifade etti.

Haber 15-06-22 22:44

Yazıcıoğlu'nun kazada ölen korumasının arkadaşından çarpıcı sözler! Suikast iddialarına yanıt verdi: Erol Yıldız’ın vefatı bir sıkıntılı suikast mi derseniz...

Geçmiş dönemlerde helikopter kazasında yaşamını yitiren BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun yakın korumalığını yapan Erol Yıldız, geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetmişti. En yakın yol arkadaşı olan Eski BBP Kahramanmaraş İl Başkanı Bekir Kılıç ise Yıldız'ın şüpheli ölümüyle ilgili konuştu. “Olayın oluş şeklini kabullenemedik ve zihnimizde oturtamadık” diyen Kılıç, suikast iddialarına yönelik çok çarpıcı açıklamalar da yaptı.

Haber 23-05-22 16:02

Cumhur İttifakı üyesi partiden dikkat çeken karar! Kendi adı, amblemi ve adaylarıyla seçime katılacaklar

Cumhur İttifakı'nda yer alan Büyük Birlik Partisi'nden dikkat çeken bir karar geldi. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, 2023 seçimleriyle ilgili yaptığı açıklamada "BBP, Cumhur İttifakı içerisinde kendi adı, amblemi ve adaylarıyla yer alacak" dedi.

Haber 21-05-22 15:07

Erol Yıldız'ın ölümü! Muhsin Yazıcıoğlu'nun oğlu Furkan Yazıcıoğlu'ndan açıklama

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun bir dönem yakın korumalığını yapan Erol Yıldız'ın ölümü gündem yaratmıştı. Davada tanık olarak dinleneceği iddia edilen Yıldız'ın ölümüyle ilgili Muhsin Yazıcıoğlu'nun oğlu Furkan Yazıcıoğlu'ndan açıklama geldi. Öte yandan Yıldız'ın cenazesi memleketi Kırşehir'de toprağa verildi.

Haber 17-05-22 15:59

Son dakika | Cumhur ittifakı hakkındaki iddialara son noktayı koydu! 'Tereddüt yok, devam ediyoruz'

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştiren Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhur İttifakı ile ilgili açıklamalarda bulundu. İki liderin görüşmesindeki bir numaralı gündem maddesi 2023 seçimleriydi. Yol haritası noktasında fikir telakkisi yapıldı. Erdoğan ile Destici arasındaki görüşme bir saat on dakika sürdü.

Haber 14-04-22 16:27

Yavuz Ağıralioğlu hakkında bomba BBP iddiası! Ağıralioğlu ilk kez konuştu...

İYİ Parti’deki kadro değişikliği sonrasında Ankara kulislerinde çok konuşulacak iddialar dolaşmaya başladı. Yavuz Ağıralioğlu'nun İYİ Parti'den istifa ederek Büyük Birlik Partisi'ne geçeceği ve Genel Başkan olacağı iddia edildi. Barış Yarkadaş söz konusu BBP ve Yavuz Ağıralioğlu iddiası için çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte o iddianın detayları ve Ağıralioğlu'ndan görevden alındıktan sonra gelen ilk açıklama...

Haber 01-04-22 12:26

SON DAKİKA | Seçim yasasıyla ilgili Cumhur İttifakı'nda görüş ayrılığı: Ben evet demeyeceğim!

Son dakika haberi: AK Parti ve MHP'nin hazırladığı ve Meclis'te görüşülmeye devam eden yeni seçim kanunu yasasıyla ilgili Cumhur İttifakı içinden farklı bir ses yükseldi. İttifakın ortaklarından olan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, söz konusu yasa teklifine 'evet' demeyeceğini açıkladı.

Haber 30-03-22 08:00

BBP lideri Destici’den ‘seçim barajı’ tepkisi

AK Parti ve MHP’nin ortaklaşa hazırladığı yeni seçim yasası teklifi ile ilgili BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’den açıklama geldi. Destici, "Seçim barajı olmamalı oluyorsa da yüzde 3 olur. 10'dan 7'ye inmesi bir şey midir? Evet bir şeydir; ama yeterli değildir" dedi.

Haber 16-03-22 14:02

SON DAKİKA | BBP lideri Mustafa Destici'den yeni 'tasarruf' açıklaması! 'Et almıyorum, kuzu kestiriyorum' sözlerine açıklık getirdi

Son dakika haberi: Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, tartışma yaratan 'tasarruf' önerisiyle ilgili konuştu. Gündem yaratan sözlerine açıklık getiren BBP lideri Mustafa Destici, sözlerinin başka yerlere maksatlı olarak çekildiğini belirterek bunun bir algı operasyonu olduğunu söyledi.

Haber 13-01-22 12:38

Mustafa Destici'nin 'tasarruf' önerisi gündem oldu: 100 liralık et almıyorum, kuzu kestirip yiyorum

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin katıldığı televizyon programda gelen zamlara karşı vermiş olduğu tasarruf önerisi gündem oldu. Kendisinin hayatın içinden geldiğini belirten BBP lideri Destici "Kasaba gidip 100 liraya et almıyorum. Köyüme gidip kuzu kestirip onu yiyorum" diye konuştu.

Haber 10-01-22 11:38

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'den dikkat çeken stokçuluk açıklaması: Meydanı boş bulmamaları lazım

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, stokçuluk yasasıyla ilgili konuştu. "Vatandaşın canını yakanların canı yanması lazım" diyen Destici, "Herkes şunu bilmeli ki stokçuluk, karaborsacılık yaptığında devlet benim ümüğüme çöker ve benim cezamı verir bunu bilmesi ve meydanı boş bulmaması lazım." ifadelerini kullandı.

Haber 02-01-22 22:26

Destici: 'İstanbul Sözleşmesi yaşatır' sloganı palavradır

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, kadına yönelik şiddetin İstanbul Sözleşmesi'yle ilgisi olmadığını söyleyerek, "Bir sloganları var; 'İstanbul Sözleşmesi yaşatır.' Bu palavradır. İstanbul Sözleşmesi imzalanana kadar kadın ölümleri yıllık bazda yüzlü sayıların altındayken, sözleşmeye geçildikten sonra artmaya başlamış ve sözleşmeden çıktığımız ana kadar neredeyse 500'lere yaklaşmış. Bugün bakıyoruz 300'lerin altına düştü. Demek ki bu işin İstanbul Sözleşmesi'yle falan ilgisi yok" dedi.

Haber 05-12-21 16:43

Milli Yol Partisi kuruluyor! Tarih kesinleşti

Ankara'da eski Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, kuruluş dilekçesini hafta içi verileceği Milli Yol Partisi'nin partileşme sürecinde hazırlanan manifestosunu kamuoyu ile paylaştı. Çayır, "Milli Yol Partisi; demokratik, hukukun üstünlüğüne inanan, insan hak ve özgürlüğünü insanlığın armağanı olarak kabul eden bir harekettir" dedi.

Haber 05-12-21 14:24

Asgari ücret 4 bin lira olmalı diyen Destici yeni beklentisini açıkladı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Asgari ücretin en az 4 bin lira olması gerektiği konusunda fikrimizi beyan etmiştik. Daha sonra dövizdeki dalgalanmayla birlikte bunun 4 bin 500 lira seviyesinde olması gerektiğini çok açık bir yüreklilikle ifade ediyorum" dedi.

Haber 03-12-21 16:35

BBP Genel Başkanı Destici: Sokağı tahrik etmeyin

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Sokağı tahrik etmeyin. Milleti birbirine düşürecek hareketlerden kaçının. Marjinal grupların peşine takılmayın. Yoksa bu millet size sandıkta da sokakta da gerekirse dersin en âlâsını verir." dedi.

Haber 27-11-21 19:17

BBP Genel Başkanı Destici'den idam açıklaması

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin düzenlediği toplantıda, kadın ve çocuk katilleri için idam istediklerini belirterek, "Biz bu sapık cani katillerin ve teröristlerin mutlaka işledikleri hunharca suçların cezasız kalmamasını ve cezanın da idam olması gerektiğini düşünüyoruz. Biz bir Hollanda değiliz. Biz bir İsviçre değiliz. Biz bir Müslüman Türk milletiyiz. Bizim inancımızda da bunun yeri var kültürümüzde de yeri var. Batı ne diyor ona da bakacak değiliz" dedi.

Haber 22-11-21 08:10

Destici: Asgari ücret 4 bin liranın üzerinde olmalı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Ocak 2021'den bugüne geldiğimizde 2 bin 825 lira olan asgari ücret, hem döviz hem de enflasyon bazında 2 bin liralar seviyesine gerilemiştir. Asgari ücret 4 bin liranın üzerinde olmalıdır" dedi.

Finans 17-11-21 14:28

Destici sözde Kürdistan haritasını yırttı: Sizin rüyanızı kâbusa çeviririz

Büyük Birlik Partisi (BBP) lideri Mustafa Destici “Demirtaş, PKK ve HDP diyor ki 'Kürt sorunu statüsel bir sorundur', yani ‘Biz statü istiyoruz, özerklik, anadilde eğitim, anayasadan Türk kavramının çıkarılmasını istiyoruz’ diyorlar. Daha da ilerisi ‘Devlet kuracağız’ diyorlar. Böyle sözde paçavra haritalar yayınlıyorlar. Biz Cumhur İttifakı olarak diyoruz ki siz bunları ancak rüyalarınızda görürsünüz, biz sizin rüyalarınızı kâbusa çeviririz” diyerek elindeki sözde Kürdistan haritasını yırttı.

Haber 07-11-21 18:42

BBP Lideri Destici'den 'tezkere' açıklaması

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Irak ve Suriye tezkeresine 'evet' oyu verdiğini belirterek, "Rabbim, kahraman ordumuzu her daim muzaffer eylesin, oradaki mazlumların da yar ve yardımcısı olsun" dedi.

Haber 26-10-21 21:19

Muhsin Yazıcıoğlu davasında sanıktan şaşırtan sözler: Günlerce ağladım

BBP kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin ölümüne ilişkin yürütülen soruşturmalara FETÖ'nün talimatıyla müdahale ettikleri iddiasıyla dava açılan 19 sanığın yargılanmasına devam edildi. Helikopterden cihaz sökülmesi iddiasına ilişkin görüntülerle ilgili Özsıcak, olaydan sonra günlerce ağladığını öne sürerek, "Keşke o görüntünün 15 dakika öncesini çekselermiş, gözyaşlarına boğulurken dua ederken görülürdü. Ben ne cihaz aldım, ne götürdüm, sadece inceledim." ifadelerini kullandı.

Haber 25-10-21 22:34

Milli Yol Hareketi partileşiyor! Tarih belli oldu

Büyük Birlik Partisi'nden (BBP) ayrılanların oluşturduğu Milli Yol Hareketi'nin sözcüsü Remzi Çayır, kasım ayında Ankara'da yapacakları toplantıda karar çıktığında partileşeceklerini, bunun için Ankara'da 5 katlı bir bina da tuttuklarını söyledi.

Haber 25-10-21 08:46

BBP Lideri Destici: Bu sefer denize dökmekle kalmaz, Atina’da tepelerine bineriz

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, doğal kaynak arama çalışmaları sebebiyle gerginlikler yaşanan Yunanistan’a, "Bir kere daha onların gazına gelerek Türkiye’ye saldırmaya kalkarlarsa bu sefer denize dökmekle kalmayız, Selanik’te de, Gümülcine’de de Atina’da da tepelerine bineriz" dedi.

Haber 23-10-21 22:00

BBP'den ayrılanlar yeni parti kuruyor

Eski BBP Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, 81 il gezisini tamamladıktan sonra Milli Yol Hareketi'nin parti kuruluşunu yapacaklarını söyledi.

Haber 04-10-21 10:13

BBP'li yöneticinin ters kelepçeli gözaltına alınmasıyla ilgili Valilikten açıklama

Ordu'da iş yerindeki personelinin koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine filyasyon ekipleri tarafından izole altına alınmak istenmesine, temaslı olmadığı gerekçesiyle direnen BBP Kadın Kolları Başkanı Fatma Yümlü’nün ters kelepçelenerek gözaltına alınması olayıyla ilgili 2 polis memuru görevden uzaklaştırıldı.

Haber 08-07-21 14:48

BBP Genel Başkanı Destici'den, Anayasa Mahkemesinin HDP'nin kapatılması istemli iddianameyi iadesine tepki

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Anayasa Mahkemesinin HDP'nin kapatılması istemli iddianameyi Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına iadesine ilişkin, "Terörün ve teröristin partisine dünyanın hiçbir yerinde hukuk müsaade etmez." değerlendirmesinde bulundu.

Haber 15-04-21 19:55

Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili oğlundan çarpıcı açıklamalar: Mahkemeye sunuldu

Büyük Birlik Partisi'nin merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun oğlu Furkan Yazıcıoğlu, "Dava dosyasının her yerinden FETÖ fışkırıyor" diyerek suikast ihtimalini güçlendiren ve dava dosyasına giren yeni bir bilgi paylaştı.

Haber 12-04-21 10:07

Muhsin Yazıcıoğlu kimdir? Muhsin Yazıcıoğlu ne zaman ve neden öldü?

Muhsin Yazıcıoğlu, Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunudur. 1968’de ilk dernek çalışmalarına başlamış ve Ankara’ya geldikten sonra Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nde görev yapmaya başlamıştır. İleriki yıllarda BBP’ye katılarak TBMM’de Büyük Birlik Partisi Sivas Milletvekili olarak BBP’yi Meclis’te temsil etmiştir.

Haber 25-03-21 10:42

BBP Genel Başkanı Destici, Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrini ziyaret etti

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrini ziyaret ederek Kur'an-ı Kerim okudu.

Haber 25-03-21 08:09

Yazıcıoğlu davası sanıklarının cezaları, zaman aşımına 1 gün kala onandı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile beraberindeki 5 kişinin ölümüyle ilgili Kahramanmaraş 5'inci Asliye Ceza Mahkemesi'nce 13 ile 18 ay arasında değişen hapis cezalarına çarptırılan dönemin 4 üst düzey yöneticisinin cezaları, zaman aşımına 1 gün kala bugün Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi 14'üncü Ceza Dairesi'nce onandı.

Haber 25-03-21 00:34

BBP Genel Başkanı Destici'den flaş 'İstanbul Sözleşmesi' açıklaması

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici İstanbul Sözleşmesi’nin feshine ilişkin, “Biz cinsiyetsizliği kabul edemeyiz, biz özgürlük adı altında sapkınlıklara evet diyemeyiz” dedi.

Haber 22-03-21 14:56

BBP Genel Başkanı Destici'den HDP açıklaması: Esasen kuruluşu da sakattır

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "HDP hiçbir zaman bir siyasi parti olmamıştır. Esasen kuruluşu da sakattır. Çünkü PKK terör örgütünün siyasi şubesi olarak kurulmuştur. Bütün yönetim kadroları ve sözde milletvekillerini PKK belirlemiştir. Kurulduğu günden bugüne kadar da teröre ve teröristlere hizmet etmiştir." ifadelerini kullandı.

Haber 17-03-21 20:14

Mustafa Destici, BBP'nin fezleke oyunu açıkladı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, TBMM'ye gönderilen fezlekelere ilişkin, "Terörle iltisakı olan, terör eylemlerine karışan, teröre destek veren bir kişi milletvekili sıfatıyla cezası kesinleşmişse artık oturamaz. BBP bu fezlekelerin kaldırılması yönünde net bir şekilde oy kullanacaktır" dedi.

Haber 03-03-21 15:11

Mustafa Destici'den canlı yayında flaş Doğu Türkistan tepkisi: Gerekirse Çin'e savaş açarız

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Doğu Türkistan'daki Çin zulmü ile ilgili gerekirse Çin'e savaş açılabileceğini söyledi.

Haber 25-02-21 15:52

BBP Genel Başkanı Destici Covid-19 aşısı oldu

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, korona virüs aşısının ilk dozunu yaptırdı.

Haber 15-02-21 20:18

Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin yargılanan 4 kamu görevlisine hapis cezası

Büyük Birlik Partisinin (BBP) kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin ölümüne ilişkin, arama çalışmalarında ihmallerinin bulunduğu iddiasıyla "görevi kötüye kullanma" suçundan yargılanan, aralarında eski Adana Jandarma Bölge Komutanı emekli Korgeneral Ali Lapanta'nın da yer aldığı 4 sanığa 1 yıl 1 ay ile 1 yıl 6 ay arasında değişen hapis cezaları verildi.

Haber 15-02-21 19:44

BBP'den klozetli protesto

Hatay'da Büyük Birlik Partisi (BBP) İskenderun Teşkilatı, Irak'a muhtemel bir harekat hazırlığındaki ABD'yi ilginç bir basın toplantısıyla protesto etti. BBP İskenderun İlçe Başkanı Muammer Çuhadaroğlu, Ortadoğu haritası, ABD Başkanı George W. Bush maskesi takılmış konu mankeni ve bir klozet kullanarak düzenlediği basın toplantısında, muhtemel Irak operasyonu hazırlığındaki ABD'ye tepkilerini dile getirdi.

Haber 25-12-02 18:41

BBP'den sıra geceli toplantı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Şanlıurfa teşkilatı tarafından düzenlenen Sıra Gecesi'ne katılan BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, 3 Kasım'da yapılacak seçimlerin önemli olduğunu söyledi.

Haber 31-10-02 09:54

BBP'den Barzani hakkında suç duyurusu

Büyük Birlik Partisi (BBP), Kürdistan Demokratik Partisi (KDP) Başkanı Mesut Barzani hakkında, Türk Silahlı Kuvvetleri'ni alenen tahkir ve tezyif ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. BBP Genel Başkan Yardımcısı Akif Bindal, bu sabah bir grup partili ile birlikte Ankara Adliyesi'ne giderek Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusu başvurusunda bulundu.

Haber 24-10-02 11:51

BBP'den Derviş'e suç duyurusu

Büyük Birlik Partisi (BBP) İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Mehmet Ceylan, bir grup partili ile birlikte geldiği Kadıköy Adliyesi'nde, CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Kemal Derviş hakkında suç duyurusunda bulundu.

Haber 23-10-02 14:51

BBP lideri Yazıcıoğlu Denizli'de

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Genç Parti, MHP, DYP, CHP, ANAP ve AK Parti'ye Denizli'den göndermeler yaptı.

Haber 20-10-02 11:56

Yazıcıoğlu'ndan Irak harekatına sert tepki

Seçim beyannamesini açıklamak üzere, bugün İstanbul Dedeman Otel'de bir basın toplantısı düzenleyen büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, ABD'nin Irak'a müdahale hazırlıklarını sert bir dille eleştirdi. Yazıcıoğlu, "Irak'ı, silah üreticilerine ve petrol lobilerine peşkeş çekecekler" dedi.

Haber 05-10-02 14:30

BBP'den parti liderlerine eleştiri

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Yönetim Kurulu (GYK) Üyesi Ali Özkan, parti liderleri Baykal ve Cem'i samimiyetsizlikle suçladı.

Haber 27-09-02 16:37

BBP'nin kesin milletvekili aday listesi

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) 3 Kasım seçimlerine katılacak kesin milletvekili aday listesini açıkladı.

Haber 26-09-02 16:48

BBP barajın düşürülmesini istiyor

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun 1. sıra milletvekili adayı Prof. Dr. Orhan Arslan, AB'nin bizi oyaladığını savunarak, "2010 yılına kadar üye olacak 27 ülke arasında yokuz. AB bizi almayacak. Bizi oyalıyorlar. Avrupa'da 4 milyon insanımız var. Biz zaten Avrupa'ya girmişiz" dedi.

Haber 21-09-02 12:02

BBP de 3 Kasım dedi

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, seçimlerin 3 Kasım'da yapılmasını istediklerini ve bunu desteklediklerini söyledi.

Haber 14-09-02 15:00

MHP'ye her şeyi yaptırıp bir kenara bıraktılar

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, hilal içinde gül amblemiyle seçime girme kararında bir değişiklik olmadığını vurguladı.

Haber 11-09-02 13:10