Berhan Şimşek Haberleri

Eski CHP'li Berhan Şimşek: Gece yarısı otelde gözaltına alındım

Sinema oyuncusu ve eski CHP Milletvekili Berhan Şimşek davacı olduğu bir dava sebebiyle, Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde polis tarafından kaldığı otelden alınarak emniyete götürüldüğünü açıkladı. Burada ifadesi alınan Şimşek daha sonra serbest bırakıldı.

Haber

Eski milletvekili Berhan Şimşek'e 6 bin lira adli para cezası

Eski milletvekili Berhan Şimşek'e 6 bin lira adli para cezası

Yurthaber

CHP eski milletvekili Berhan Şimşek savcılıkta ifade verdi

CHP eski milletvekili ve oyuncu Berhan Şimşek, bir televizyon programında kullandığı ifadeler nedeniyle hakkında başlatılan soruşturma kapsamında "şüpheli" sıfatıyla ifade verdi.

Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan Berhan Şimşek’e yalanlama

Diyanet İşleri Başkanlığı, 22. Dönem Milletvekili Berhan Şimşek’in cuma hutbelerinin AK Parti Genel Merkezi’nde hazırlandığına dair iddiasının asılsız olduğunu ve kendisi hakkında yasal yollara başvurulacağını açıkladı.

Haber

Berhan Şimşek

Berhan Şimşek Hakkındaki Haberler Mynet'te. Berhan Şimşek Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

İçişleri Bakanlığı, Berhan Şimşek hakkında suç duyurusunda bulundu

İçişleri Bakanlığınca, "Vali militan, kaymakam militan" ifadelerini kullanan CHP eski milletvekili Berhan Şimşek hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Haber

Sosyal medyaya damga vurdu! Canlı yayında olduğunu unutup sigara yaktı

Haber Global'de katıldığı programda canlı yayında olduğunu fark etmeyen CHP'li eski vekil Berhan Şimşek sigara yaktı. Durumu fark eden reji apar topar yayını stüdyo kameralarına verse de o anlar canlı yayına yansıdı.

Haber

'Üsküdar için ünlü ismi aday gösterecekler' iddiası

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, bugünkü yazısında CHP'nin Üsküdar adayına ilişkin bir kulis bilgisini paylaştı.

Haber

CHP'de Fikri Sağlar'ın yerine Berhan Şimşek

CHP parti yönetimi tarafından, PM'nin ihraç talebine ilişkin gerekçeli kararı dün Fikri Sağlar'a ve Yüksek Disiplin Kurulu'na (YDK) gönderildi. CHP'li Fikri Sağlar'ın partiden ihraç edilmesi durumunda yerine gelecek isim de belli oldu. PM yedek listesinde bulunan sinema sanatçısı, eski CHP İstanbul Milletvekili ve İl Başkanı Berhan Şimşek, uzun bir aradan sonra parti yönetimine geri dönüyor.

Haber

Berhan Şimşek CHP'yi topa tuttu

CHP İstanbul İl Başkanlığı'na 15 ayda yapılan 4. atamaya, eski il başkanı Berhan Şimşek de tepki gösterdi.

Haber

Şimşek'ten Kılıçdaroğlu'na kurultay çağrısı!

CHP Eski İstanbul İl Başkanı Berhan Şimşek CHP Genel Merkezi tarafından görevden alınan bazı il ve ilçe örgütü yöneticileriyle birlikte İstanbul'daki Sümer Otel'de bir basın toplantısı düzenledi.

Haber

Berhan Şimşek'in yeni rolü: 'Tayyip'

CHP tarafından milletvekili adayı gösterilmeyen Berhan Şimşek, Türkiye'de son dönemlerde yapılan filmleri eleştirdi ve ''Ben Tayyip'i anlatan bir film çekeceğim, onu oynayacağım'' dedi.

Haber

Şimşek ateş püskürdü

İstanbul eski İl Başkanı Berhan Şimşek, adının listede yer almamasını tepki gösterdi.

Haber

'Gerekirse kavga edin' talimatı

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Berhan Şimşek, partisinin referandum toplantısında parti üyelerine yaptığı konuşmada, referandum günü için söylediği sözler üyeleri şaşırttı.

Haber

Berhan Şimşek'e taşlı ve yumurtalı protesto

CHP İstanbul İl Başkanı Berhan Şimşek, Maltepe'de katıldığı mitingde 50 kişilik bir grubun taşlı yumurtalı saldırısına uğradı.

Haber