Bim Aktüel Kataloğu Haberleri

BİM'e PS4 Oyun Konsolu geliyor! 12 Temmuz 2024 BİM Aktüel Kataloğu burada

BİM'de bu hafta neler olduğunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. BİM Aktüel Kataloğu'nun 12 Temmuz 2024 Cuma tarihli yeni sayısı yayınlandı. Bim Cuma Aktüel Katalog'ta gamerlara ve teknoloji severlere özel ürünler, bisikletler, pratik mutfak gereçleri ve çok daha fazlası yer alıyor. BİM Cuma Aktüel Kataloğu'nı incelemek ve BİM aktüel ürünleri görmek isterseniz işte detaylar!

Haber

BİM'e Off-Road ATV geliyor! 5 Temmuz 2024 BİM Aktüel Kataloğu burada

BİM Aktüel Kataloğu'nun 5 Temmuz 2024 Cuma tarihli yeni sayısı yayınlandı. Katalog'ta geçen hafta olduğu gibi bu hafta da yok yok! Off Road ATV, katlanabilir leketrikli bisiklet, verandalı çadır, kamp sandalyesi ve daha pek çok ürün avantajlı fiyatlarla sizleri bekliyor. Modadan teknolojiye, ev yaşamdan kişisel bakıma onlarca ürünün yer aldığı BİM Cuma Aktüel Kataloğu'nda neler var diye merak ediyorsanız, detaylar içeriğimizde...

Haber

BİM'e Stanley Yemek Termosu geliyor! 28 Haziran 2024 BİM Aktüel Kataloğu burada

BİM Aktüel Kataloğu'nun 28 Haziran 2024 Cuma tarihli yeni sayısı yayınlandı. Katalog'ta geçen hafta olduğu gibi bu hafta da yok yok! Stanley yemek termosundan kamp sandalyesine, katlanır bisikletten pratik mutfak gereçlerine onlarca ürün uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. BİM Cuma Aktüel Kataloğu'nda neler var diye merak ediyorsanız, detaylar içeriğimizde sizi bekliyor.

Haber

BİM'e otomatik çadır geliyor! 21 Haziran 2024 BİM Aktüel Kataloğu burada

BİM Aktüel Kataloğu'nun 21 Haziran 2024 Cuma tarihli yeni sayısı yayınlandı. Katalog'ta geçen hafta olduğu gibi bu hafta da yok yok! Otomatik kamp çadırından kamp sandalyesine, organizerlerden mutfak gereçlerine onlarca ürün uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. BİM Cuma Aktüel Kataloğu'nda neler var diye merak ediyorsanız, detaylar içeriğimizde sizi bekliyor.

Haber

Bim Aktüel Kataloğu

Bim Aktüel Kataloğu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Bim Aktüel Kataloğu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

BİM'e Babalar Günü hediye setleri geliyor! 14 Haziran 2024 BİM Aktüel Kataloğu burada

BİM Aktüel Kataloğu'nun 14 Haziran 2024 Cuma tarihli yeni sayısı yayınlandı. Katalog'ta geçen hafta olduğu gibi bu hafta da yok yok! Babalar Günü'ne özel hediye setleri, bisiklet çeşitleri, pratik mutfak gereçleri ve dahası uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. BİM Cuma Aktüel Kataloğu'nda neler var diye merak ediyorsanız, detaylar içeriğimizde sizi bekliyor.

Haber

BİM'e aksiyon kamerası seti geliyor! 7 Haziran 2024 BİM Aktüel Kataloğu burada

BİM Aktüel Kataloğu'nun 7 Haziran 2024 Cuma tarihli yeni sayısı yayınlandı. Katalog'ta geçen hafta olduğu gibi bu hafta da katlanabilir elektrikli bisikletler dikkat çekiyor. Yanı sıra Katalog'ta otomobil ve motosiklet sahipleri için yol sürüşünü artıracak pratik ürünler, doğa severler için kamp malzemeleri, mutfakta vakit geçirmeyi sevenlere pratik mutfak gereçleri yer alıyor. BİM Cuma Aktüel Kataloğu'nda neler var diye merak ediyorsanız, detaylar içeriğimizde sizi bekliyor.

Haber

BİM'e Ape Ryder Buffalo Elektrikli Bisiklet geliyor! 31 Mayıs 2024 BİM Aktüel Kataloğu burada

BİM Aktüel Kataloğu'nun 31 Mayıs 2024 tarihli yeni sayısı yayınlandı. Katalog'ta elektrikli bisikletten dikey süpürgeye, termostan kulaklığa her ihtiyaca ve beğeniye uygun ürünler yer alıyor. BİM Cuma Aktüel Kataloğu'nda neler var diye merak ediyorsanız, detaylar içeriğimizde sizi bekliyor.

Haber

BİM'e Fakir markasının çeyiz paketi geliyor! İşte 24 Mayıs 2024 BİM Aktüel Kataloğu

BİM Aktüel Kataloğu'nun 24 Mayıs 2024 tarihli bu haftaki sayısı yayınlandı. Alışveriş severlerin merakla beklediği Katalog'ta yaz tatilini keyifle geçirmenizi sağlayacak ürünlerden küçük ev aletlerine pek çok ürün yer alıyor. En çok dikkat çekenler de kuşkusuz Fakir markasının çeyiz paketi ve iPhone 12! BİM cuma aktüel kataloğunda yer alan ürünler içeriğimizde sizi bekliyor. İşte detaylar!

Haber

BİM'e Kiğılı tişört, Stanley termos geliyor! İşte 17 Mayıs 2024 BİM Aktüel Kataloğu

Yaza sayılı günler kaldı. Doğa ve kamp tutkunları, kamp ekipmanları arayışına girdi. Eğer siz de çadırdan termosa, katlanabilir sandalyeden portatif ocağa kamp malzemeleri arayışındaysanız BİM Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu'na mutlaka göz atmalısınız. 17 Mayıs Cuma 2024 tarihli BİM Aktüel Kataloğu uygun fiyatlı kamp ekipmanlarıyla dikkat çekiyor. Bim'de bu hafta neler var? İşte detaylar!

Haber

BİM'e şarjlı dikey süpürge, çay makinesi, airfryer geliyor! 3 Mayıs 2024 BİM Aktüel Kataloğu burada

BİM Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu'nun 3 Mayıs Cuma tarihli yeni sayısını merak edenler buraya! Sizin için BİM raflarında bir hafta boyunca yer alacak indirimli ürünleri içeren BİM Cuma Aktüel Kataloğu'na bu içeriğimizde yer verdik. Gelin bakalım Bim'de bu hafta neler var? İşte detaylar!

Haber

BİM'e airfryer ve elektrikli süpürge geliyor! İşte 26 Nisan 2024 BİM Aktüel Kataloğu

BİM Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu'nun 26 Nisan Cuma tarihli yeni sayısı yayınlandı. Bugünden itibaren BİM raflarında bir hafta boyunca yer alacak indirimli ürünleri içeren BİM Cuma Aktüel Kataloğu'nda neler var diye merak ediyorsanız, detaylar içeriğimizde...

Haber

BİM'e Fakir Türk kahve makinesi geliyor! İşte 19 Nisan 2024 tarihli BİM Aktüel Kataloğu

BİM Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu'nun 19 Nisan Cuma tarihli yeni sayısı yayınlandı. Bugünden itibaren BİM raflarında bir hafta boyunca yer alacak indirimli ürünleri içeren BİM Cuma Aktüel Kataloğu'nda neler var diye merak ediyorsanız, detaylar içeriğimizde...

Haber

BİM'e 3D yazıcı geliyor! 12 Nisan 2024 tarihli BİM Aktüel Kataloğu indirimli ürünleri

BİM Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu'nun yeni sayısı yayınlandı. 12 Nisan Cuma gününden itibaren BİM raflarında yer alacak indirimli ürünleri merak ediyorsanız, BİM cuma aktüel kataloğu içeriğimizde, işte detaylar...

Haber

BİM'e katlanabilir elektrikli bisiklet geliyor! 5 Nisan 2024 tarihli BİM Aktüel Kataloğu indirimli ürünleri

BİM Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu'nun bu haftaki sayısı yayınlandı. Alışveriş severlerin heyecanla beklediği 5 Nisan 2024 tarihli katalogta katlanabilir elektrikli bisikletten kömürlü barbeküye, ev yaşam ve yapı market ürünlerinden airfryera yok yok! Uygum fiyatlarıyla öne çıkan ürünlerin yer aldığı BİM cuma aktüel kataloğunu merak ediyorsanız, detaylar yazımızda!

Haber

BİM'e Magsafe şarj aleti geliyor! İşte 8 Mart 2024 tarihli BİM Aktüel Kataloğu indirimli ürünleri

BİM Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu'nu heyecanla bekleyen alışveriş severler buraya! 8 Mart 2024 tarihli BİM Aktüel Kataloğu yayınlandı. Bu hafta da uygun fiyatlı pek çok ürünün yer aldığı Katalog'u merak ediyorsanız, detaylar yazımızda!

Haber

BİM'e Stanley termos geliyor! 1 Mart 2024 BİM Aktüel Kataloğu indirimli ürünleri burada

BİM Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu yayınlandı. Bu hafta da dolu dolu olan Katalog'ta uygun fiyatlarıyla dikkat çeken robot süpürgeden airfryera pek çok ürün bulunuyor. İşte alışveriş severlerin heyecanla beklediği 1 Mart Cuma tarihli BİM Aktüel Kataloğu!

Haber

BİM'e Philips airfryer geliyor! Uygun fiyatıyla dikkat çeken cihazı inceledik

Türkiye'nin en büyük perakende zincirlerinden biri olan BİM'in bugün yayınlanan 16 Şubat 2024 tarihli Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu'nda en çok dikkat çeken ürünlerden biri Philips airfryer oldu. 16 Şubat Cuma gününden itibaren BİM'de satışa sunulan cihazın öne çıkan özellikleri de airfryer satın almayı düşünenler tarafından merak konusu. Biz de sizin için bu içeriğimizde uygun fiyatıyla öne çıkan cihazın özelliklerine yer verdik."Philips airfryer alınır mı?" diye düşünüyorsanız, yanıtı burada!

Haber

BİM'e Philips airfryer geliyor! 16 Şubat BİM Aktüel Kataloğu indirimli ürünleri burada

BİM Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu yayınlandı. Bu hafta da dolu dolu olan Katalog'ta uygun fiyatlarıyla dikkat çeken robot süpürgeden airfryera pek çok ürün bulunuyor. İşte alışveriş severlerin heyecanla beklediği 16 Şubat Cuma tarihli BİM Aktüel Kataloğu!

Haber

BİM'e tıraş makinesi, şarjlı diş fırçası geliyor! 9 Şubat BİM Aktüel Kataloğu indirimli ürünleri

BİM'in 9 Şubat 2024 tarihli Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu yayınlandı. Alışveriş tutkunlarının heyecanla beklediği BİM'in aktüel indirim kataloğunda bu hafta da her ihtiyaca uygun ürünler yer alıyor ve bu ürünler indirimli fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İşte 9 Şubat Cuma tarihli BİM Aktüel Kataloğu!

Haber

BİM'e airfryer ve robot süpürge geliyor! İşte 2 Şubat Cuma BİM Aktüel Kataloğu indirimli ürünleri

BİM Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu yayınlandı. Bu hafta da dolu dolu olan Katalog'ta uygun fiyatlarıyla dikkat çeken robot süpürgeden airfryera pek çok ürün bulunuyor. İşte alışveriş severlerin heyecanla beklediği 2 Şubat Cuma tarihli BİM Aktüel Kataloğu!

Haber

Nostaljik radyodan dans eden kaktüse 25 Ocak BİM Aktüel Kataloğu indirimli ürünleri

BİM'in 25 Ocak 2024 tarihli Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu yayınlandı. Alışveriş tutkunlarının heyecanla beklediği BİM'in aktüel indirim kataloğunda bu hafta da her ihtiyaca uygun ürünler yer alıyor ve bu ürünler indirimli fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İşte 25 Ocak Cuma tarihli BİM Aktüel Kataloğu!

Haber

Notebook, akıllı saat, kahve makinesi ve dahası! 19 Ocak BİM Aktüel Kataloğu indirimli ürünleri

Sevilen markaların kaliteli ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşmak isterseniz BİM'in 19 Ocak 2024 tarihli Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu'na mutlaka göz atmalısınız. BİM'in bu haftaki aktüel indirim kataloğunda herkesin ihtiyacına uygun ürünler yer alıyor ve indirimli fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İşte 19 Ocak BİM Aktüel Kataloğu indirimli ürünleri!

Haber

BİM'e Türk kahve makinesi geliyor! BİM 12 Ocak 2024 Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu burada!

BİM 12 Ocak 2024 tarihli Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu yayınlandı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da elektronik, moda, ev yaşam ve daha pek çok kategoride uygun fiyatlı ürünlerin yer aldığı katalog, alışveriş severlerin radarına çoktan girdi. BİM Aktüel Ürünler Kataloğu'nda neler var diye merak ediyorsanız işte detaylar!

Haber

BİM'e Stanley termos geliyor! İşte BİM'in 5 Ocak 2024 tarihli Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu

Alışveriş severlerin ilgiyle beklediği BİM, 5 Ocak 2024 tarihli Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu burada! Yeni yılın ilk haftasına yakışır şekilde dolu dolu olan katalogta elektronikten modaya birçok ürün dikkat çekiyor. O ürünler nedir, diye merak ediyorsanız işte detaylar!

Haber

BİM AKTÜEL KATALOĞU 29 ARALIK 2023 CUMA! BİM aktüelde neler indirimde? Android TV 5, 699 TL, buharlı ütü 599 TL!

BİM aktüel ürünler kataloğu ile haftanın indirime giren ürünleri belli oluyor. Her hafta paylaşılan BİM aktüel afişlerinde evinizin ihtiyaçlarından hobi ürünlerine kadar birçok ürün çeşidi yerini alıyor. BİM aktüelde bu cuma teknolojik ürünler, mutfak ürünleri ve oyuncak çeşitleri geliyor. Peki, 29 Aralık Cuma BİM'de neler var, hangi ürünler indirimde? İşte 29 Aralık 2023 Cuma gününün BİM aktüel ürünler afişi ile ilgili detaylar...

Finans

BİM'e Kumtel airfryer geliyor! Uygun fiyatıyla dikkat çeken cihazı sizin için inceledik

BİM'in bu hafta yayınlanan 26 - 29 Aralık 2023 Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu'nda en çok dikkat çeken ürünlerden biri de Kumtel airfryer oldu. 29 Aralık Cuma gününden itibaren BİM mağazalarında satışa sunulacak ürünün öne çıkan özelliklerini ve kullanıcılarının yorumlarını sizin için bu içeriğimizde bir araya getirdik. "Kumtel airfryer alınır mı?" diye düşünüyorsanız, yanıtı burada! İşte detaylar!

Haber

BİM'e Fakir Toz Torbasız Elektrikli Süpürge geliyor! İşte 26-29 Aralık BİM Aktüel Kataloğu

Türkiye'nin en büyük perakende market zincirlerinden biri olan BİM, 26 - 29 Aralık 2023 tarihli Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu'nu yayınladı. Bu hafta da dolu dolu olan indirim kataloğunun detaylarını sizin için bir araya getirdik. Gelin, keşfedelim.

Haber

BİM AKTÜEL KATALOĞU 22 ARALIK 2023 CUMA! BİM aktüelde neler indirimde? Air Fryer 5,499 TL, süpürge 3, 999 TL!

BİM aktüel ürünler kataloğu haftanın indirime giren ürünlerini incelemek isteyen vatandaşlar tarafından arama motorlarında sorgulanıyor. BİM aktüelde bu cuma teknolojik ürünler, mutfak ürünleri ve oyuncak çeşitleri geliyor. Peki, 22 Aralık Cuma BİM'de neler var, hangi ürünler indirimde? İşte 22 Aralık 2023 Cuma gününün BİM aktüel ürünler afişi ile ilgili detaylar...

Finans

BİM AKTÜEL KATALOĞU 15 ARALIK 2023 CUMA! BİM aktüelde neler indirimde? Smart TV 5,699 TL, akıllı telefon 7,899 TL!

BİM aktüel ürünler kataloğu haftanın indirime giren ürünlerini incelemek isteyen vatandaşlar tarafından arama motorlarında sorgulanıyor. BİM aktüelde bu cuma teknolojik ürünler, mutfak ürünleri ve oyuncak çeşitleri geliyor. Peki, 15 Aralık Cuma BİM'de neler var, hangi ürünler indirimde? İşte 15 Aralık 2023 Cuma gününün BİM aktüel ürünler afişi ile ilgili detaylar...

Finans

BİM AKTÜEL KATALOĞU 8 ARALIK 2023 CUMA! BİM aktüelde neler indirimde? Smart TV 16,999 TL, elektrikli bisiklet 17,999 TL!

BİM aktüel ürünler kataloğu haftanın indirime giren ürünlerini incelemek isteyen vatandaşlar tarafından arama motorlarında sorgulanıyor. BİM aktüelde bu cuma teknolojik ürünler, mutfak ürünleri ve oyuncak çeşitleri geliyor. Peki, 8 Aralık Cuma BİM'de neler var, hangi ürünler indirimde? İşte 1 Aralık 2023 Cuma gününün BİM aktüel ürünler afişi ile ilgili detaylar...

Finans

Bim'e katlanabilir elektrikli bisiklet geliyor! 8 Aralık 2023 Aktüel Kataloğu burada!

Beklenen gün geldi! BİM'in bu haftaki aktüel ürün katalog listeleri yayınlandı. Her ihtiyaca uygun ürünlerdeki indirimleri keşfetmek, ihtiyaç listenizi uygun fiyatlarla tamamlamak ister misiniz? Öyleyse gelin, BİM'in 8 Aralık 2023 tarihinden itibaren raflarda yer alacak ürünlerine bir göz atalım.

Haber

BİM AKTÜEL KATALOĞU 1 ARALIK 2023 CUMA! BİM aktüelde neler indirimde? Ankastre set 5,999 TL, elektrikli süpürge 2,699 TL!

BİM aktüel ürünler kataloğu haftanın indirime giren ürünlerini incelemek isteyen vatandaşlar tarafından arama motorlarında sorgulanıyor. BİM aktüelde bu cuma teknolojik ürünler, mutfak ürünleri ve oyuncak çeşitleri geliyor. Peki, 1 Aralık Cuma BİM'de neler var, hangi ürünler indirimde? İşte 1 Aralık 2023 Cuma gününün BİM aktüel ürünler afişi ile ilgili detaylar...

Finans

BİM'den 'salı' fırsatı! Dantelli slip 32,50 TL, külotlu çorap 49,75 TL! 21 Kasım 2023 BİM aktüel ürünler kataloğu

BİM aktüel ürünler kataloğu 21 Kasım Salı günü vatandaşlar tarafından merak edildi. Markete haftalık olarak farklı kategorilerde aktüel ürünler gelmeye devam ediyor. Ev eşyasından elektroniğe, mobilyadan, oyuncaklara çok sayıda ürün katalogda yerini alıyor. Peki, 21 Kasım 2023 BİM aktüel ürünler kataloğunda neler var, hangi ürünler indirimde? İşte 21 Kasım 2023 Salı gününün BİM aktüel ürünler kataloğu...

Finans

BİM AKTÜEL KATALOĞU 17 KASIM 2023 CUMA! BİM aktüelde neler indirimde? Elektrikli bisiklet 15,999 TL, akıllı TV 3,999 TL!

BİM aktüel ürünler kataloğu haftanın indirime giren ürünlerini incelemek isteyen vatandaşlar tarafından arama motorlarında sorgulanıyor. BİM aktüelde bu cuma teknolojik ürünler, mutfak ürünleri ve oyuncak çeşitleri geliyor. Peki, 17 Kasım Cuma BİM'de neler var, hangi ürünler indirimde? İşte 17 Kasım 2023 Cuma gününün BİM aktüel ürünler afişi ile ilgili detaylar...

Finans

BİM AKTÜEL KATALOĞU 10 KASIM 2023 CUMA! BİM aktüelde neler indirimde? Elektrikli bisiklet 12,999 TL, akıllı saat 229 TL!

BİM aktüel ürünler kataloğu haftanın indirime giren ürünlerini incelemek isteyen vatandaşlar tarafından arama motorlarında sorgulanıyor. BİM aktüelde bu cuma teknolojik ürünler, mutfak ürünleri ve oyuncak çeşitleri geliyor. Peki, 10 Kasım Cuma BİM'de neler var, hangi ürünler indirimde? İşte 10 Kasım 2023 Cuma gününün BİM aktüel ürünler afişi ile ilgili detaylar...

Finans

BİM'den pastırma sıcaklarına özel fırsat! Olta seti 499 TL, balıkçı çantası 179 TL! 27 Ekim 2023 BİM aktüel ürünler kataloğu

BİM aktüel ürünler kataloğu bugün (27 Ekim 2023 Cuma) haftanın indirime giren ürünlerini incelemek isteyen vatandaşlar tarafından inceleniyor. Olta seti 499 TL, balıkçı çantası 179 TL'ye satışa sunuldu. Katalogda pastırma sıcaklarına özel fırsatlar yer aldı. Peki, BİM aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler indirimde? İşte, 27 Ekim 2023 BİM aktüel ürünler kataloğu...

Finans

BİM'den balık tutmayı sevenler için kaçırılmayacak fırsat! Olta seti 499 TL! 24-27 Ekim 2023 BİM aktüel ürünler kataloğu

BİM aktüel ürünler kataloğu bugün haftanın indirime giren ürünlerini incelemek isteyen vatandaşlar tarafından merak edildi. Pastırma sıcaklarının etkisini göstermesi ile birlikte olta sehpası, olta seti, balıkçılık malzemeleri gibi ürünler markette yerini aldı. Peki, 24 Ekim Salı BİM'de hangi ürünler indirimde? İşte 24 Ekim - 27 Ekim 2023 BİM aktüel ürünler kataloğu...

Finans

BİM'den kaçırılmayacak fırsat! Dilimli radyatör 1.499 TL, çift yönlü ısıtıcı 599 TL! 20 Ekim 2023 BİM aktüel ürünler kataloğu

BİM aktüel ürünler kataloğu bugün haftanın indirime giren ürünlerini incelemek isteyen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Havaların soğuması ile birlikte ısıtıcı dahil birçok ürün marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Dilimli radyatör 1.499 TL, çift yönlü ısıtıcı 599 TL'ye satılacak. Peki, 20 Ekim Cuma BİM'de hangi ürünler indirimde? İşte 20 Ekim 2023 Cuma gününün BİM aktüel ürünler kataloğu...

Finans

BİM AKTÜEL KATALOĞU 13 EKİM 2023 CUMA! BİM aktüelde neler indirimde? Masaj aleti 449 TL, akıllı bileklik 179 TL!

BİM aktüel ürünler kataloğu haftanın indirime giren ürünlerini incelemek isteyen vatandaşlar tarafından arama motorlarında sorgulanıyor. BİM aktüelde bu cuma teknolojik ürünler, mutfak ürünleri ve oyuncak çeşitleri geliyor. Peki, 13 Ekim Cuma BİM'de neler var, hangi ürünler indirimde? İşte 13 Ekim 2023 Cuma gününün BİM aktüel ürünler afişi ile ilgili detaylar...

Finans

BİM AKTÜEL KATALOĞU 6 EKİM 2023 CUMA! BİM aktüelde neler indirimde? Ankastre set 5.999 TL, akıllı telefon 7.899 TL!

BİM aktüel ürünler kataloğu haftanın indirime giren ürünlerini incelemek isteyen vatandaşlar tarafından arama motorlarında sorgulanıyor. BİM aktüelde bu cuma teknolojik ürünler, mutfak ürünleri ve oyuncak çeşitleri geliyor. Peki, 6 Ekim Cuma BİM'de neler var, hangi ürünler indirimde? İşte 6 Ekim 2023 Cuma gününün BİM aktüel ürünler afişi ile ilgili detaylar...

Finans

BİM'den kaçırılmayacak fırsat! Android TV 10.999 TL, dik süpürge 999 TL! 22 Eylül 2023 BİM aktüel ürünleri

BİM aktüel ürünler kataloğu merak konusu oldu. Haftanın indirime giren ürünlerini incelemek isteyen vatandaşlar BİM aktüel kataloğunu düzenli olarak takip ediyor. BİM aktüelde bu cuma teknolojik ürünler, mutfak ürünleri, elektrikli bisiklet ve oyuncak çeşitleri gibi ürünler geliyor. Peki, 22 Eylül Cuma BİM'de neler var, hangi ürünler indirimde? İşte 22 Eylül 2023 Cuma gününün BİM aktüel ürünler kataloğu ile ilgili detaylar...

Finans

BİM'den ev hanımları için büyük fırsat! Cam şekerlik 19,90, çelik termos 99 TL! 15 Eylül 2023 BİM aktüel ürünleri

BİM aktüel ürünler kataloğu bilhassa ev hanımlarına yönelik fırsatlarla dikkat çekti. 15 Eylül 2023 BİM aktüel ürünler kataloğunda yer alan bilgilere göre cam şekerlik 19,90 TL'ye, çelik termos 99 TL'ye raflarda yerini aldı. Fiyat listesine ilişkin arama motorlarında araştırma yapanlar "Bu hafta hangi ürünler indirimde?" sorusuna yanıt arıyor. İşte 15 Eylül 2023 BİM aktüel ürünler kataloğu...

Finans

BİM'den kaçırılmayacak fırsat! Akıllı baskül 245,00 TL, Elektrikli bisiklet 11.999 TL! 15 Eylül 2023 BİM aktüel ürünler kataloğu

BİM aktüel ürünler kataloğu sonbahara özel indirimler ile dikkat çekti. 15 Eylül 2023 Cuma günü itibarıyla geçerli olan BİM aktüel ürünler kataloğunda yer alan bilgilere göre elektrikli bisiklet 11.999 TL'den, akıllı baskül 245,00 TL'den satışa sunulacak. Peki, BİM'de bu hafta hangi ürünler indirimde? İşte konuya ilişkin ayrıntılar...

Finans

BİM'den sonbahar fırsatı! Elektrikli bisiklet 11.999 TL, akıllı baskül 245,00 TL! 15 Eylül 2023 BİM aktüel ürünler kataloğu

BİM aktüel ürünler kataloğu sayfalarında dikkat çeken ürünler yer aldı. Havaların iyi olduğu şu günlerde Eylül ayının keyfini doyasıya çıkarmak isteyen kişiler için elektrikli bisiklet 11.999 TL'den satışa sunulacak. BİM aktüel ürünler kataloğunda yayımlanan bilgilere göre akıllı baskül 245,00 TL, bluetooth kulaklık 399 TL olacak. Peki, 15 Eylül 2023 BİM aktüel ürünler kataloğunda neler var? İşte detaylar...

Finans

BİM'den evlenecekler için kaçırılmayacak fırsat! Çeyiz paketi 2,799 TL, fastfryer 8.799 TL! 5-8 Eylül 2023 BİM aktüel ürünler kataloğu

BİM aktüel kataloğu 5 Eylül 2023 Salı günü vatandaşların gündeminde yer aldı. Evlenmeyi düşünenler ve hazırlık yapanlar için katalogda ev eşyasından elektroniğe kadar çok sayıda ürün yer aldı. Çeyiz paketi 2,799 TL, fastfryer 8.799 TL fiyatıyla dikkat çekti. Peki, 5 Eylül 2023 Salı günü BİM aktüel ürünler kataloğunda neler var, hangi ürünler indirimde? İşte, BİM aktüel ürünler kataloğu....

Finans

BİM AKTÜEL KATALOĞU 1 EYLÜL 2023 CUMA! BİM aktüelde neler indirimde? Android TV 13.999 TL, cep telefonu 7.999 TL!

BİM 1 Eylül Cuma aktüel kataloğu vatandaşların gündeminde yer aldı. BİM marketlerine haftalık olarak farklı kategorilerde aktüel ürünler gelmeye devam ediyor. Ev eşyasından elektroniğe, mobilyadan, oyuncaklara çok sayıda ürün BİM aktüel ürünler kataloğunda yerini alıyor. Peki, 1 Eylül 2023 Cuma BİM aktüel ürünler kataloğunda neler var, hangi ürünler indirimde?

Finans

BİM AKTÜEL KATALOĞU 4 AĞUSTOS 2023 CUMA! BİM aktüel ürünlerde neler indirimde? Elektrikli bisiklet 15,999 TL!

BİM 4 Ağustos Cuma aktüel kataloğu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. BİM marketlerine haftalık olarak farklı kategorilerde aktüel ürünler gelmeye devam ediyor. Ev eşyasından elektroniğe çok sayıda ürün BİM aktüel ürünler kataloğunda yerini alıyor. Peki, 4 Ağustos 2023 Cuma BİM aktüel ürünler kataloğunda neler var, hangi ürünler indirimde?

Finans

BİM AKTÜEL KATALOĞU 21 TEMMUZ 2023 CUMA! BİM aktüel ürünler kataloğunda neler var, hangi ürünler indirimde?

BİM 21 Temmuz Cuma aktüel kataloğu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. BİM marketlerine haftalık olarak farklı kategorilerde aktüel ürünler gelmeye devam ediyor. Ev eşyasından elektroniğe çok sayıda ürün BİM aktüel ürünler kataloğunda yerini alıyor. Peki, 21 Temmuz Cuma BİM aktüel ürünler kataloğunda neler var, hangi ürünler indirimde?

Finans

BİM AKTÜEL ÜRÜNLERİ 19 TEMMUZ 2023: Elektrikli bisiklet 16,999 TL, nofrost buzdolabı 7.999 TL!

BİM aktüel ürünler kataloğu yaza aylarına özel indirimleri ile dikkat çekti. Bu Salı son günlerin favorisi elektrikli bisiklet modelleri peşin fiyatına 9 taksit seçeneğiyle BİM marketlerde yerini aldı. BİM aktüel ürünler kataloğuna haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte 18 - 21 Temmuz 2023 BİM aktüel ürünler kataloğu...

Finans