Bitcoin Fiyat Haberleri

Kripto para Ethereum (ETH): Ethereum nedir, nasıl alınır? Ethereum'a nasıl yatırım yapılır, nereden alınır?

Son günlerin yükselen kripto paralarından birisi de Ethereum oldu. Ethereum nedir merak edilirken, bazı analistlerin Ethereum'u destekleyerek paylaşım yapmasının ardından değeri yükseldi. Ethereum'a yatırım yapmak isteyen vatandaşlar bu süreçte Ethereum(ETH) nasıl alınır sorusuna cevap arıyor. Peki Ethereum nereden alınır, Ethereum'a nasıl yatırım yapılır?

Finans

Bitcoin 12 bin dolar birden düştü! Bitcoin fiyatları ne olacak? İşte JPMorgan'dan Bitcoin tahmini!

Geçtiğimiz yıl yatırımcılarının yüzünü güldüren Bitcoin yeni yılın üçüncü haftasına sert düşüşle başladı. 30 bin dolara kadar gerileyen Bitcoin, kısa sürede 34 bin dolara tekrar yükseldi. Bu süreçte yatırımcılar Bitcoin 2021 yılında ne olacak araştırması yapmaya başladı. Peki Bitcoin yükselecek mi?

Finans

JPMorgan'dan çarpıcı bitcoin yorumu: Bitcoin karını 5'e katlayabilir! 2021'de Bitcoin kar sağlar mı?

Son günlerin kazandıran kripto paralarından olan Bitcoin için bir yorumda JPMorgan Chase & Co.'dan geldi. Gözde yatırım araçlarından altın ile yarışan Bitcoin'in, uzun vadede yaklaşık olarak 5 katı kadar kar getireceği yorumu yapıldı. İşte JPMorgan'dan güncel Bitcoin yorumu...

Finans

Ethereum nedir, ne zaman çıktı? Ethereum kar sağlar mı? Bitcoin ve Ethereum arasındaki fark nedir?

340 dolara ulaşarak yılın en yüksek seviyesine ulaştığı haberlerde yer aldıktan sonra vatandaşlar Ethereum nedir araştırmasına başladı. Ethereum yüzde 7’ten fazla arttı ve böylece 2020’de zirveye oturdu. Ethereum hakkında merak edilenleri araştıranlar Ethereum ne zaman çıktı sorusuna da cevap arıyor. Peki Ethereum ne anlama gelir? Bitcoin ve Ethereum arasındaki fark nedir? İşte Ethereum hakkında merak edilenler...

Finans

Bitcoin Fiyat

Bitcoin Fiyat Hakkındaki Haberler Mynet'te. Bitcoin Fiyat Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Bitcoin yükselişte! Bitcoin 11 bin doları aştı!

Kripto para piyasalarındaki en yüksek hacimli kripto para birimi olan Bitcoin oldukça hızlı bir toparlanma yaşadı. Bitcoin yükseliyor mu sorusunun gündeme geldiği yükseliş ile orantılı olarak Pazartesi günü tekrar aştığı 10 bin dolar sınırından sonra yeni günde 11,005.84 dolara geldi. Peki, bundan sonra Bitcoin düşer mi? Bitcoin alınır mı? İşte tüm detaylar….

Finans

Canaccord Genuity: Bitcoin 2 yıl içinde 20 bin dolar olabilir

Finansal danışmanlık şirketi Canaccord Genuity, Bitcoin fiyatının 2021 yılında 20 bin doları bulabileceğini iddia etti.  Cointelegraph’ın haberine göre, Canaccord Genuity analizini geçmiş dönemde yaşanan Bitcoin fiyat artış ve azalış çevirimlerinden çıkardığı hareket modellerine dayandırıyor.

Finans

John McAfee: Dünyada Bitcoin’i uzun vadede durduracak bir güç yok

ABD merkezli bilgisayar güvenliği yazılım şirketi McAfee’nin kurucusu, kripto savunucusu ve ABD başkan adayı John McAfee, Bitcoin’i uzun vadede durduracak bir güç olmadığını ve fiyat manipülasyonundan etkilenmeyeceğini söyledi.

Finans

John McAfee: Dünyada Bitcoin’i uzun vadede durduracak bir güç yok

ABD merkezli bilgisayar güvenliği yazılım şirketi McAfee’nin kurucusu, kripto savunucusu ve ABD başkan adayı John McAfee, Bitcoin’i uzun vadede durduracak bir güç olmadığını ve fiyat manipülasyonundan etkilenmeyeceğini söyledi.

Finans

(Özel) Bu berber bitcoin ile tıraş ediyor

Kocaeli’nin Derince ilçesinde 30 yıldır berberlik yapan Rasim Uyan, giderek kullanım alanı genişleyen sanal para bitcoinle tıraş etmeye başladı.

Haber

Bitcoin'den rekor üstüne rekor

Bu yıl yüzde 100'ün üzerinde bir artış gösteren dijital para birimi Bitcoin, bugün 2 bin 185 seviyesine kadar çıktı.

Finans