Böbrek Hastalıkları Haberleri

Vücut kokunuz sağlığınız hakkında uyarıyor! Dört ölümcül hastalığın belirtisi

Vücut kokuları kişiden kişiye göre değişiyor. Herkes terliyor ancak bazı kişiler çok daha uzun süre kokmazken bazıları duştan çıktığı an kokmaya başlıyor. Genellikle önemsiz görülen vücut kokuları hem kişinin sağlığını hem de çevresini etkiliyor. Araştırmalar vücut kokularının ölümcül hastalıklar hakkında uyardığı belirtiyor.

Haber 10-10-22 14:52

Ağızda metalik tat ve koku varsa dikkat! Böbrek hastalıklarının habercisi olabilir

Günlük yaşantımızda sıklıkla yaşadığımız durumları göz ardı ederek geçiştirebiliyor. Ağız kokusu da rahatsız edici olan ama önemsiz görülen rahatsızlıklar arasında bulunuyor. Ancak ağızda metalik tat oluşması ve ağız kokusu sadece bu durumu yaşayan kişinin çevresini değil kişinin sağlığını da etkiliyor. Ağız kokusu neden olur? merak ediyorsanız altında yatan neden böbrek hastalıkları olabilir.

Haber 10-10-22 07:49

Vücut kokusu sadece çevrenizi değil sağlığınızı da etkiliyor! Diyabet ve böbrek hastalığı hakkında uyarı veriyor

İnsanların vücut kokuları yediklerine ve giydikleri kıyafetlere göre değişim gösteriyor. Bazı kişiler oldukça fazla terlediği için ağır kokabiliyor. Ter kokusu hem kişiyi hem de çevresini etkisi altına alıyor. Ancak yarattığı problemler bununla bitmiyor. Vücut kokusu çeşitli hastalıklardan kaynaklanıyor olabiliyor.

Haber 30-09-22 12:21

Böbrekleri tertemiz yapıyor! Mucizevi etkileri var

Böbrekler sağlığımız için oldukça önem taşıyan organlardan. Böbreklerde zamanla çeşitli hastalıklar ortaya çıkabiliyor. Böbrek hastalıklarından korunmak için böbreklerin temizliğini sağlamak gerekiyor. Bu nedenle bol su içmeye önem vermek böbreklerin daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Soğan suyu kürü böbreklerin temizlenmesinde yardımcı oluyor.

Haber 21-08-22 10:38

Böbrek Hastalıkları

Böbrek Hastalıkları Hakkındaki Haberler Mynet'te. Böbrek Hastalıkları Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Böbrekleri bitiriyor! Ölümcül 10 hata

Reçetesiz satılan ağrı kesiciler, sigara, içki veya abur cubur yiyerek böbreklerinize zarar verme riskini göze almayın. Böbrekler, metabolik atıkları, asitleri ve ekstra sıvıları vücuttan atmak gibi önemli işlevleri yerine getirir. Hiç durmadan çalışan böbrekler kandaki sağlıklı su, tuz ve mineral dengesini korur. Böbrek sağlığınıza odaklanmanız önemlidir, çünkü hayati organ başarısız olursa, toksinler ve atıklar vücuttan atılamaz hale gelir. Böbrek sağlığı için dikkat etmeniz gerekenler...

Haber 13-08-22 14:26