Brian Austin Green kimdir?

Brian Austin Green kimdir?

Brian Austin Green, 15 Temmuz 1973 tarihinde ABD’nin Kaliforniya eyaletinin Los Angeles şehrinde dünyaya gelmiştir. Cross, Urgency, Hollywood Familia, Anger Management, Terminator: The Sarah Connor Chronicles gibi birçok film ve dizide oynayan Amerikalı oyuncu, Beverly Hills, Fish Without a Bicycle ve The Vines’ın yönetmenliğini yapmıştır. Aynı zamanda Beverly Hills, Southside ve Fathom’da da yapımcı görevini üstlenen başarılı oyuncu, özellikle Terminator filmindeki Derek Reese rolüyle akıllara kazınmıştır. 2010 yılında Megan Fox ile evlenen Brian Austin, 3’ü Fox’tan olmak üzere toplam 4 çocuğa sahiptir.

Brian Austin Green Haberleri

Megan Fox biseksüel olduğunu açıkladı

Genç sevgilisi Machine Gun Kelly için 10 yıllık kocası Brian Austin Green’den boşanan Megan Fox, yaptığı bir açıklamayla biseksüel olduğunu dile getirdi.

Magazin 21-08-2021 21:05

Megan Fox genç sevgilisi Machine Gun Kelly ile gittiği partinin sonunu getiremedi

Megan Fox, uğruna 10 yıl evli kaldığı, çocuklarının babası Brian Austin Green’i terk ettiği genç sevgilisi Machine Gun Kelly’nin hızına yetişemiyor. Çılgın gecenin sonunu getiremeyen Megan Fox, partiden sevgilisinin sırtında çıktı.

Magazin 26-06-2021 23:08

Megan Fox, akıllara durgunluk veren bir kıyafetle sokağa çıktı

Aktris Megan Fox, Los Angeles'ta bir fotoğraf çekiminden çıkarken akıllara durgunluk veren bir kıyafetle görenleri şaşırttı. Oyuncu hayal gücüne çok az şey bıraktı.

Magazin 12-06-2021 22:18

Megan Fox’un sevgilisiyle beraber rol aldığı Midnight in the Switchgrass filminden ilk teaser yayınlandı

Megan Fox ve Brian Austin Green ile süren 10 yıllık evliliğinin bitmesine neden olduğu iddia edilen genç sevgilisi Machine Gun Kelly ile kamera karşısına geçti. Çiftin rol aldığı Midnight in the Switchgrass filminden ilk fragman yayınlandı.

Trend 10-06-2021 13:45

Diğer Haber Etiketleri

Megan Fox eski eşine veryansın etti: Çocukları sosyal medyada kullanma

Megan Fox, altı ay önce boşandığı üç çocuğunun babası Brian Austin Green’e, Instagram’da çocuklarının fotoğraflarını kullandığı için öfkesini sosyal medya üzerinden yansıtarak, “Benim ilgisiz bir anne olmam ve senin de ebedi olarak adanmış baba olman şeklindeki yaygın anlatıyı beslemekten zevk alıyorsun” dedi.

Magazin 02-11-2020 12:03

Megan Fox aldattı! Kocası Courtney Stodden ile görüntülendi

Megan Fox tarafından aldatılan Brian Austin Green boşanma kararının ardından yeni bir ilişkiye başladı. Ünlü oyuncu da Courtney Stodden ile görüntülendi.

Magazin 16-06-2020 14:15

Megan Fox'un sürpriz bebeğinin babası ortaya çıktı

Katıldığı bir etkinlikte üçüncü kez hamile olduğu ortaya çıkan güzel oyuncu Megan Fox'un, bu sürpriz bebeğinin babası belli oldu.

Magazin 13-04-2016 16:56