Cahit Zarifoğlu Haberleri Ve Son Dakika Cahit Zarifoğlu Haberleri

Cahit Zarifoğlu Haberleri Ve Son Dakika Cahit Zarifoğlu Haberleri

Abdurrahman Cahit Zarifoğlu, 1 Temmuz 1940’da Ankara’da doğdu. Türk şair ve yazardır. Çocukluk hayatını Maraş-Siverek ve Ankara’da geçirmiştir. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlamıştır. Diriliş adlı dergide şiirleri yayımlandı. Seyyid Kasım Arvasi’nin kızı olan Berat Hanım ile evlendi ve 3 kız, 1 erkek evladı oldu. Necip Fazıl Kısakürek Zarifoğlu’nun nikah şahitliğini üstlenmiştir.

1973 yılında Sarıkamış'ta askerliğe başlamış ve 1974 yılında Kıbrıs Barış Harekatı’na katılmasının ardından 1975 yılında vatani hizmetini tamamlamıştır. 1976’da Mavera dergisinin kuruluş aşamalarında çalıştı. Akciğer kanseri teşhisi konulan Cahit Zarifoğlu, 7 Haziran 1987’de vefat etti. Zarifoğlu, hayatı boyunca birçok esere imza atmıştır.

Cahit Zarifoğlu Haberleri

Şair ve yazar Cahit Zarifoğlu kabri başında anıldı

Şair ve yazar Cahit Zarifoğlu kabri başında anıldı

Yurthaber 07-06-22 19:28

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Cahit Zarifoğlu ve Abdurrahim Karakoç paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vefatlarının yıl dönümü dolayısıyla Abdurrahim Karakoç ve Cahit Zarifoğlu ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Haber 07-06-22 17:48

Yedi Güzel Adam şairi Cahit Zarifoğlu vefatının 35. yılında anılıyor

Şiir, roman, deneme ve tiyatro oyunları kaleme alan usta edebiyatçı, yazı hayatı boyunca "Yedi Güzel Adam" şiirinde anlattığı liseden tanıdığı şair arkadaşlarıyla birlikte hareket etti - Şiirleri İngilizce ve Arapçaya da çevrilen şair, ömrünün son yıllarında çocuk edebiyatına yönelik eserler verdi

Yurthaber 06-06-22 14:36

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdurrahim Karakoç ile Cahit Zarifoğlu'nu andı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdurrahim Karakoç ile Cahit Zarifoğlu'nu andı

Yurthaber 07-06-21 19:38

Cahit Zarifoğlu

Cahit Zarifoğlu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Cahit Zarifoğlu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şair Cahit Zarifoğlu ve Abdurrahim Karakoç'u rahmetle andı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şair Cahit Zarifoğlu ve Abdurrahim Karakoç'u rahmetle andı

Yurthaber 07-06-20 14:45

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şair Karakoç ve Zarifoğlu mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ölüm yıl dönümlerinde Cahit Zarifoğlu ve Abdurrahim Karakoç'u andı.

Haber 07-06-20 14:35

Şair Cahit Zarifoğlu anısına Bir Şiir, Bir Nefes kampı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, şair Cahit Zarifoğlu anısına düzenlenen kampın İstanbul'daki açılışına katıldı - Bakan Kasapoğlu: "Tematik kamplar bağlamında düzenlediğimiz bu kamp, sizlerin zaten pırıl pırıl olan zihinlerinizin daha da parlamasına imkan sağlayacaktır" - "Yılın her günü gençlerin hizmetinizdeyiz" - "Cahit Zarifoğlu’ndan öğreneceğimiz çok şey var"

Haber 19-07-19 17:50

Erdoğan, şairler Karakoç ve Zarifoğlu'nu andı

Erdoğan, şairler Karakoç ve Zarifoğlu'nu andı

Haber 07-06-19 12:50

Necip Fazıl'a ilk kavuşan Cahit Bey oldu

Cahit Zarifoğlu'nun eşi Berat Zarifoğlu: - "Necip Fazıl'ın talebelerinden ilk Cahit Bey ona kavuştu. Zaten Cahit Bey hastanede bir rüya görmüştü. Necip Fazıl ona 'Buralar çok kıymetli, 20-25 sene sonra buralar çok daha değerli olacak. Buraya gelecek misiniz?' demiş. 25 gün sonra ilk Cahit kavuştu ona" - "Çocuklarına doyamadan gitmesine ben çok üzüldüm. 11 senelik bir evliliğimiz olmuştu. Hiç hastalığı yoktu, bir şikayet üzerine, karın ağrısıyla başlayıp... 32 sene oldu. Az bir zamandı ama dolu doluydu. Mutlu geçirildi. Güzel günlerdi" - "Çocukları çok seven biriydi. Bir annenin sevebileceği kadar seven ve ilgilenen biriydi"

Haber 06-06-19 11:05

Şehidin polis kızına doğum günü sürprizi

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü bahçesindeki kapalı atış poligonunda yaşanan patlama sonucu şehit olan teknisyen yardımcısı Ahmet Maraşlı’nın polis kızına görevi başında doğum günü sürprizi yapıldı.Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanlığı tarafından 2014’te İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde poligonda meydana gelen patlamada şehit olan teknisyen yardımcısının 31 yaşına giren polis kızı Zeynep Maraşlı’ya doğum günü sürprizi düzenlendi.Derneğin şube başkanı Yunus Karaman, şehitlerin emanetlerinin doğum günlerini kutlamaya devam edeceklerini belirtti.

Haber 06-06-19 11:00

Evde hep bir daktilo sesi vardı

Şair, yazar Cahit Zarifoğlu, vefatının 32. yılında yad ediliyor - Betül Zarifoğlu Koç: - "Birçok babanın yıllarca çocuğuyla yaşayamadığı diyaloğu, oyunları, yakınlığı, paylaşımları biz çok kısa bir zaman içerisinde yaşamışız. Babası tarafından çok vakit ayrılan, çok ilgilenilen çocuklar olduk" "Babamla yaşadığımız zamanlarla ilgili az şey hatırlıyorum ama az şeyin ne kadar kıymetli olduğunu anlamak da zamanla nasip oldu" - "Evde hangi ses olursa olsun, ona eşlik eden bir daktilo sesi vardı. Eski dönem haliyle, o takır takır sürekli çıkan daktilo sesini, evimizin yaşayan hayat dolu bir yer olduğunu çok net hatırlıyorum"

Haber 06-06-19 10:55

Babamla uzun uzun konuşmak isterdim

Yazar, şair Cahit Zarifoğlu, vefatının 32. yılında yad ediliyor - Gazeteci Ahmet Zarifoğlu: - "Babam Afrika'daki bazı ülkelerle, özelikle Afganistan'la, hep birebir mektuplaşmış. 'Oranın durumu nasıl? Nasıl yardımcı olabilirim?' diyerek, o mazlum insanlarla yazışmış. Şimdi de muhtemelen ilk derdi, ilk yarası herhalde Filistin olurdu. Elinden ne geliyorsa yapardı" - "Yaşasaydı, muhtemelen bir baba - çocuk ilişkisinden daha sıcak bir ilişkimiz olurdu. Yaş itibariyle çok net kareler yok hafızamda ama bizimle bir anne gibi, bir kadın nasıl ilgilenirse, nasıl çocukları için içi titrerse öyle bakarmış, öyle severmiş bizi"

Haber 06-06-19 10:54

İlhamı ele geçiren şair: Cahit Zarifoğlu

"İşaret Çocukları", "Yedi Güzel Adam", "Menziller" kitaplarının yazarı şair Cahit Zarifoğlu, vefatının 32. yılında anılıyor

Haber 06-06-19 10:48

Amatör dergicilere gıpta ile bakıyorum

Cahit Zarifoğlu'nun oğlu Ahmet Zarifoğlu ile eşi Elif Zarifoğlu, "10. Uluslararası Dergi Fuarı"nda Serçe Edebiyat'ın konuğu oldu - Ahmet Zarifoğlu: - "Dergi çıkaran özellikle amatör dergicilere gıpta ile bakıyorum. Çok zor bir iş inşallah hepsi muvaffak olur" - Elif Zarifoğlu: - "Cahit Zarifoğlu, hem topluma hem de sanata hizmet etmiş bir insan. Düz yazılarından topluma hizmet edişini görüyoruz, şiirlerinden de sanata olan bağlılığını"

Haber 27-04-19 15:31

Yazar Cahit Zarifoğlu'nun kitabının yasaklandığı iddiası

Çocuk Vakfı Başkanı Mustafa Ruhi Şirin: - "Kitapla ilgili yasaklama ya da toplatma kararı söz konusu olmamıştır. Söz konusu kitabın çağdaş Türk şiirinin öncü şairlerinden Cahit Zarifoğlu'nu ne kadar temsil ettiği dikkate alınmadan tartışmanın Zarifoğlu üzerinden yapılması ise incitici olmuştur" - "Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un Cahit Zarifoğlu'nu sahiplenmesini ve eşini arayıp bilgilendirmiş olmasını değerli buluyorum"

Haber 04-01-19 19:42

MEB'den Zarifoğlu'nun kitabının toplatıldığı iddialarına yalanlama

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: - "Edebiyatımızın zarif ustası Cahit Zarifoğlu'nun kitabının bakanlıkça toplatılması ve yasaklanması söz konusu dahi olamaz" - "Medyadaki haberler, Çanakkale Milli Eğitim Müdürlüğünün yereldeki bir kararı olup konu soruşturulmaktadır. Ayrıca şahsıma atfedilen yorumlar bütünüyle gerçek dışıdır"

Haber 01-01-19 19:22

Zarifoğlu'nun Katıraslan eseri radyo tiyatrosuna taşındı

Cahit Zarifoğlu'nun "arkası yarın" olarak 7 bölüm halinde hazırlanan "Katıraslan" eserinin ilk bölümü 25 Ekim'de yayınlanacak

Haber 23-10-18 16:17

Cahit Zarifoğlu'nun en büyük hayali televizyon kurmaktı

Usta şair Cahit Zarifoğlu "Tecrübe Söyleşileri"nde yad edildi - Eşi Berat Zarifoğlu: - "En büyük hayali televizyon kurmaktı. Ben de ona 'Televizyonumuz var' derdim. 'Ama biz bildiğimiz doğru haberleri verelim. Bize istedikleri gibi öğretiyorlar, haberi istedikleri gibi bilmemizi istiyorlar' derdi" - Kızı Betül Zarifoğlu: - "O zamanların ne kadar farklı ve özel olduğunu ben çok sonra anladım. 'Baba zaten çocuklarıyla çok ilgili olur, çok sever, baba zaten yazar olur' gibi bir inancım vardı. Herkesin babası yazıyor zannediyordum" - Oğlu Ahmet Zarifoğlu: - "Evde yazılarını, kitaplarını, şiirlerini yazarken annem 'Çocukları çıkarayım, sessiz olsunlar, rahat yaz' dediğinde 'Yok hanım önemli değil kalsın oynasınlar' derdi"

Haber 22-09-18 23:15

Berber dükkanından Beylerbeyi Günlüklerine

Şair Nurettin Durman: - "Allah'a hamd ediyorum. Çünkü askerden sonra berberliği bırakmak istedim. Evlenince 'Benim rızkım buradan çıkacak.' dedim. Ondan sonra da berberliği sevmeye başladım. Benim hayatım bu ama şiire de devam ettim" - "Çayımız, sohbetimiz olurdu. Edebiyat meraklıları, duyanlar geliyordu. 1980 yılında İsmet Özel Bey geldi Beylerbeyi'ne. Ondan önce Ahmet Özalp, Sukuti Memioğlu, Mehmet Akyıl gibi birçok arkadaş gelip giderdi. Böyle bir 'yazanlar', edebiyatla uğraşanlar da gelmeye başladı müşteriden ziyade. Zamanla samimiyetler arttı, dostluklar gelişti" - "Cahit (Zarifoğlu) Bey Ahmet Özalp ile beraber dükkana geldi. Onun öncesinde ben ona biraz kızgınım, öfkeliyim ama Cahit Bey dükkana gelince kızgınlık falan kalmadı. Nedense bir sempati, bir muhabbet oldu" - "(Cahit) Birçok yazarla kıyasladığımda, onun hal ve hareketleri daha başkaydı. Dışarıda görseniz normal bir insan zannedersiniz ama içindeki volkanları, yazdığı şiirleri bilemiyorsunuz tabii"

Haber 11-06-18 10:59

Erdoğan şairleri dizeleriyle andı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, merhum şairler Abdurrahim Karakoç ile Cahit Zarifoğlu'nu vefatlarının yıl dönümlerinde şiirleriyle andı

Haber 07-06-18 19:52

Zarifoğlu'nun eserleri TRT İstanbul Radyosu'nda yankılanacak

TRT İstanbul Radyosu Müdürü Dr. Kenan Bölükbaş: - "Aslına sadık olarak, yeni bir kadroyla Katıraslan'ın prodüksiyonunu gerçekleştiriyoruz" - "Ötekileştirildiğini, yeterince ilgi gösterilmediğini düşündüğümüz yazarlarımızın üzerinden o tozu kaldırarak tekrar dinleyicilerimizle buluşturacağız. Temel hedefimiz aslında bu"

Haber 07-06-18 18:44

Şair Cahit Zarifoğlu kabri başında anıldı

Şairin ailesi ve Çocuk Vakfı tarafından düzenlenen anma töreninde, çocuklar tarafından Kur'an-ı Kerim okunarak dualar edildi - Çocuk Vakfı Başkanı Mustafa Ruhi Şirin: - "Zarifoğlu bugün yaşasaydı hiç şüphesiz Uygur Türkleri için bir çığlık olurdu. Onun için şairlere seslenmek gerekiyor. Neredesiniz? İşte o gelenek İstiklal Şairi rahmetli Mehmet Akif'le başladı, Cahit Zarifoğlu ile sürüp gitti ama ondan sonra bir kırılma yaşandı" - Üsküdar Belediye Başkanı Hilme Türkmen: - "Böyle bir başarı ve kalıcı hoş bir seda bırakmak çok önemli. Keşke onun anlattıkları, eserleri söylemde değil de icraatta bizimle beraber olsa da tüm dünyadaki darda kalmışlara nefes olabilecek işler yapabilsek"

Haber 07-06-18 15:34

Zarifoğlu cevher değerinde bir sanatçımızdı

Yazar Asım Gültekin: - " 'Bir şair olmak isterdim İslam haritasında' kaygısında şair bulmak zor şimdi" - "O 'Yaşamak'a, acemileştirilmiş yetim ümmete insanın içinin okyanusunda yüzmenin zenginliğini fark ettirme cehdinde bir güzel adamdı"

Haber 07-06-18 11:37

Kendi hayatını şiire katan bir şairdi

Rasim Özdenören: - "Cahit Zarifoğlu, cebinde sürekli şeker taşırdı, sokakta çocuklara, yaşlı kimselere rastladığında cebinden şeker çıkarır onların gönülü almaya gayret ederdi" - "Cahit'in şiiri de tıpkı Baudelaire, Rimbaud ve Necip Fazıl'ın şiirleri gibiydi. Kendi hayatını şiirine katan bir şairdi. Hayatı hakkında bilgimiz olursa o şiirler bize kendini rahatlıkla açabilir" - "Bir defasında kendisine 'Cahit bu şiirin niye bu kadar kapalı' diye sorduğumda, 'niye öyle söylüyorsun ki Rasim, kabak gibi ortada apaçık durmuyor mu her şey' dedi bana. Kapalı olsun diye yazmıyor, fakat ipuçlarını, neyi ima ettiğini bilmediğimiz için bize kapalı geliyor"

Haber 07-06-18 11:26

Şiiri hayatın ana damarı olarak görmemizi sağladı

Atakan Yavuz: - "İçine çekildiğim metinler anlam dünyamı yıkıp farklı bir yorumla yeniden kurdu. Her iyi eser aynı etkiyi yapmaz mı?" - "Zarifoğlu hiç edebiyat yapmamış, şiiri edebiyatın bir alt dalı değil hayatın ana damarı olarak görmemizi sağlayacak paradigmayı sunmuştur" - "Zarifoğlu hakkında yapılan onca çalışmaya rağmen ilk dönem şiirlerinin hala dalgıç araştırmacıları beklediğini de belirtmek isterim"

Haber 06-06-18 11:40

Zarifoğlu kimlik bunalımı yaşayan bir toplumun köklerini keşfetmiştir

Şair ve yazar Mürsel Sönmez: - "Cahit Zarifoğlu, annesine, Anadolu'suna, kendi köklerine kaçmıştır. O köklerde de tasavvufi bir neşve bulmuş, o neşveyle bir anlamda ömrünün son deminde 'neylerse güzel eyler' deyivererek bu dünyadan göçmüş özel bir isimdir" - "Cahit Zarifoğlu, yazdığıyla kendisi arasında mesafe bırakmayan, içselleştirmenin ya da yakınlığın getirdiği büyük acıyı, yazdıklarında örtük bir dille söyleyerek ifade edebilen biri"

Haber 06-06-18 11:29

Cahit Zarifoğlu'nun dil anlayışı deniz feneri vasfında

Yazar Hasanali Yıldırım: - "Cahit Zarifoğlu'nun hem şiiri hem de nesri, ülkemizde hükümranlığını halen sürdüren ilkel edebiyat anlayışını aşmada birer deniz feneri vasfında" - "Şiirinde, hikayesinde, romanında, denemesinde, değinisinde de sürdürdüğü dil anlayışı Cahit Zarifoğlu'nu kalıcıların arasına eklemekte"

Haber 06-06-18 11:12

Mavera'nın şiir ışığı: Cahit Zarifoğlu

Türk edebiyatının önde gelen isimlerinden biri olan Zarifoğlu, 1940'ta Ankara'da dünyaya geldi - Zarifoğlu'nun şiirleri Türk Dili, Soyut, Papirüs, Yeni Dergi, Diriliş, Edebiyat ve Mavera dergilerinde yayımlandı

Haber 06-06-18 11:00

Cahit Zarifoğlu kabri başında anılacak

Cahit Zarifoğlu kabri başında anılacak

Haber 05-06-18 17:31

Cahit Zarifoğlu'nun radyo oyunları ve Yaşamak eseri 'mikrofon'la buluşuyor

Şair ve yazar Cahit Zarifoğlu, vefatının 31. yıldönümünde TRT İstanbul Radyosu'nda, yayınlanmamış radyo oyunları ve "Yaşamak" adlı kitabının kayıtlarıyla anılacak

Haber 05-06-18 15:42

Yaşamak oyunu izleyiciyle buluştu

Şair Cahit Zarifoğlu'nun günlüklerinden uyarlanan oyunun galası, Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde yapıldı - Oyun, ünlü şairin babasıyla olan ilişkisini ve aile hayatına duyduğu özlemi, bir tren yolculuğunun değişik anlarında seyirciye sunuyor - Oyunun yazarı Firuzmand: - "Bugüne kadar bütün yapılan biyografik oyunlar, doğdu, büyüdü, şunu yaptı gibi ilerliyor. Biz böyle bir şey yapmak istemedik. Zarifoğlu'nun 'Yaşamak' adlı eserinde oluşturduğu büyük hareketlere göre bir oyun olsun dedik" - Oyunun yönetmeni Güneri: - "Provalar gece gündüz yoğun geçti. Başka aktörlerle de birleştirdik çünkü tek kişilik bir oyun yapmak istemedik"

Haber 06-03-18 09:59

Cahit Zarifoğlu'nun Yaşamak eseri tiyatroya taşındı

Cahit Zarifoğlu'nun "Yaşamak" eseri tiyatroya taşındı

Haber 01-03-18 19:09

Yedi Güzel Adam 21. Bölüm Galerisi

Bir taraftan artan sağ-sol olayları diğer taraftan Kara Lise talebelerinin aldığı yaralar, Yedi Güzel Adamı büyük bir mücadelenin içine çekiyor, dergide hummalı çalışmalar devam ediyor.

Magazin 08-12-14 11:20

Yedi Güzel Adam 20. Bölüm Galerisi

Mahzun Dede'nin cenazesinde karışıklık çıkması emrini verdikten sonra ortadan kaybolan Adnan'ın, yurt dışından getirdiği silahları Kara Lise'ye saklamasının sebebi nedir?

Magazin 08-12-14 11:19

Yedi Güzel Adam 19. Bölüm Galerisi

Kahramanmaraş sokakları Hakkı'nın, "Dede" çığlığıyla yankılanır.

Magazin 24-11-14 10:50

Yedi Güzel Adam 18. Bölüm Galerisi

Kara Lise Müdürü Fuat'ın Merve ile ilgili şikâyetini geri alması üzerine Emniyete giden Zehra ve Fuat gördükleri manzara karşısında şaşkına döner.

Magazin 17-11-14 11:16

Yedi Güzel Adam 17. Bölüm Galerisi

Kara Lise Müdürü Fuat'ın şikâyetiyle gözaltına alınan Merve ve Zafer'i Emniyetin demir parmaklıkları arkasında neler beklemektedir?

Magazin 10-11-14 10:55

Yedi Güzel Adam 16. Bölüm Galerisi

Naciye Erdem'in lise yıllarında yazdığı Zehr'aşk şiirini bulunca aralarında soğuk rüzgârlar eser.

Magazin 03-11-14 11:16

Yedi Güzel Adam 15. Bölüm Galerisi

Fuat Müdür ve Erdem arasındaki soruşturma krizi Erdem'in fedakârlığı ile biter.

Magazin 15-10-14 15:41

Yedi Güzel Adam 14. Bölüm Galerisi

Erdem ve Müdür Fuat arasındaki gerginlik büyük bir krize dönüşür.

Magazin 10-10-14 10:40

Yedi Güzel Adam 13. Bölüm Galerisi

Sisteme karşı Erdem'in yanında duran öğrencilerin duvara yazdığı şiirleri gören Fuat Müdür deliye döner.

Magazin 09-10-14 14:44

Yedi Güzel Adam 12. Bölüm Galerisi

Kerim'in öldüğünü zanneden Emine ve Hasan Ali çocuklarına kavuşurken, Naciye'nin merdivenlerden düşmesiyle Erdem ve tüm aile perişan olmuştur.

Magazin 30-09-14 12:19

Yedi Güzel Adam 11. Bölüm Galerisi

Filistinli şair dostunun İsrail tarafından öldürülmesiyle yıkılan Nuri Pakdil, Maraş sokaklarında dilenirken gördüğü Filistinli Meryem ve onun şehit çocuklarına sahip çıkıyor.

Magazin 30-09-14 12:18

Yedi Güzel Adam Sezon Finali Galerisi

Kara Lise'de ideolojik saflar ayrışıyor.

Magazin 09-06-14 11:42

Yedi Güzel Adam 7. Bölüm Galerisi

İki grup arasında kalan Hakkı'ya neler olacak?

Magazin 02-06-14 10:40

Yedi Güzel Adam 6. Bölüm Galerisi

Zehra'yı Kenan öğretmenden kıskanan Cahit, bu aşktan vazgeçtiğini dile getirir ve Zehra buna kulak misafiri olur.

Magazin 26-05-14 10:04

Yedi Güzel Adam 1. Bölüm Galerisi

Pusula Film'in yapımcılığında Kahramanmaraş'taki o zamanki adıyla Kara Lise öğrencilerinden Yedi Güzel Adam'ın hikayesi TRT ekranında olacak.

Magazin 17-03-14 14:18

Yedi Güzel Adam yakında TRT 1'de...

Pusula Film'in yapımcılığında Kahramanmaraş'taki o zamanki adıyla Kara Lise öğrencilerinden Yedi Güzel Adam'ın hikayesi TRT ekranında olacak. Türk edebiyatında önemli yeri olan Cahit Zarifoğlu, Mehmet Akif İnan, Erdem Bayazıt, Rasim Özdenören, Sezai Karakoç, Nuri Pakdil ve Alaaddin Özdenören'in hayatını anlatan dizi yakında TRT 1 ekranlarında...

Magazin 13-03-14 16:42