Camdaki Kız Fragman Haberleri

Camdaki Kız’da Nalan gemileri yaktı! Gerçek hikayesiyle darmaduman eden Camdaki Kız’da yer yerinden oynuyor.. “Siz beni kirlettiniz!”

Camdaki Kız dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız her hafta perşembe akşamları ekrana geliyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Tamer Levent, Nur Sürer, Feyyaz Şerifoğlu gibi isimler yer alıyor. Camdaki Kız 58. bölüm fragmanına Burcu Biricik’in isyanı damga vurdu.

Magazin 18-11-22 12:06

Camdaki Kız Nalan'ın babası Metin kimdir, hikayesi nasıl? Camdaki Kız Nalan'ın gerçek babası ortaya çıktı!

Camdaki Kız dizisi her hafta ilgi ile izleniyor. Gülseren Buğdayıcıoğlu'nun Camdaki Kız kitabından uyarlanan bu dizinin gerçek hayat hikayesini yansıttığı biliniyor. İzleyiciler bu hafta Kanal D ekranlarında yayınlanacak bölümünün fragmanında Camdaki Kız Nalan'ın gerçek babası Metin'in ortaya çıktığını görüyor. Peki Camdaki Kız Nalan'ın babası Metin kimdir, hikayesi nedir? Camdaki Kız Nalan'ın babası Metin'i kim canlandıracak?

Magazin 03-11-22 17:41

Camdaki Kız yeni sezon tanıtımı yayınlandı! Camdaki Kız yeni sezon ne zaman, sezon finalinde neler yaşanmıştı?

Camdaki Kız yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisi Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Sezon finali ile ekranlara veda eden Camdaki Kız'ın 3. sezon tanıtımı ile beraber yayın günü de belli oldu. Peki, Camdaki Kız yeni sezon ne zaman? Camdaki Kız son bölümde neler yaşanmıştı?

Magazin 08-09-22 16:35

Camdaki Kız Fragman

Camdaki Kız Fragman Hakkındaki Haberler Mynet'te. Camdaki Kız Fragman Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.