Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Haberleri

TOKİ arsa tapuları ne zaman verilecek? TOKİ'ye hem konut hem de arsa başvurusu yapılabilir mi? Bakan Kurum tek tek açıklayıp tarih verdi!

TOKİ arsa tapuları konusunda merak edilen sorular Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından yapılan açıklama ile yanıt buldu. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'na bağlı kamu kuruluşu TOKİ'nin dev projesinde hem konut hem de arsa başvurusu yapılıp yapılamayacağı merak konusu olmuştu. Bakan Kurum canlı yayında konuya ilişkin açıklamada bulundu. Peki, TOKİ arsa tapuları ne zaman verilecek, hem konut için hem de arsa için başvuru yapılabilir mi?

Finans 12-10-22 14:15

TOKİ BAŞVURU TARİHLERİ! TOKİ başvuruları ne zaman bitiyor? TOKİ kura çekimi ne zaman?

TOKİ sosyal konut projesi başvuruları halen alınmaya devam ediyor. TOKİ ucuz konut başvurusunda bulunmak isteyen birçok vatandaş başvuru detaylarını arama motorlarında sorguluyor. Uygun fiyata konut sahibi olmak isteyen vatandaşların başvuruları ilgili bankalar ve e-Devlet aracılığı ile alınıyor. Peki, TOKİ başvuruları ne zaman bitiyor? TOKİ kura çekimi ne zaman?

Finans 10-10-22 19:17

Bakan Kurum, Aksaray Toplu Açılış Töreni'nde konuştu:

"Bir tarafta barış ve huzur için mücadele edenler diğer tarafta ise Türkiye'yi sınırlarına mahkum edenler, suya sabuna dokunmayanlar, tarihine, geçmişine yüz çevirenler var"

Yurthaber 09-09-22 18:33

Bakan Kurum, Aksaray'da cami açılışı yaptı, esnafı ziyaret etti

Bakan Kurum, Aksaray'da cami açılışı yaptı, esnafı ziyaret etti

Yurthaber 09-09-22 16:02

Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum

Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Hakkındaki Haberler Mynet'te. Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Bakan Murat Kurum Yüz Yüze Gönül Gönüle Aksaray programında konuştu:

"Yeni sosyal konutlarımızı 81 ilimizde ve ilçelerimizde vatandaşlarımıza kazandırıyor olacağız. Gençlerimiz, emeklilerimiz, şehit ve gazi ailelerimiz, asgari ücretli vatandaşlarımız aldıkları maaşla ev alabilecekler" - "6'lı masa, her hafta toplanıyorlar, kahvaltı yapıyorlar, öğleden sonra çay toplantıları yapıyorlar, bu toplantılar sonrasında da bir A4 kağıdına yazıları doldurmak suretiyle bildiri yayınlıyorlar. Milletimizin yararına, geleceği adına hiçbir vaatte bulunamıyorlar"

Yurthaber 09-09-22 12:58

Bakan Kurum'dan sosyal konut projesi açıklaması:

"İnşallah önümüzdeki ay itibarıyla Sayın Cumhurbaşkanımızın milletimize müjdeleyeceği Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesini 81 ilimizde başlatıyor olacağız" - "Vatandaşlarımız kira öder gibi taksitlerini ödemek suretiyle ev sahibi olabilecek"

Yurthaber 31-07-22 16:35