Ceyhun Yılmaz Haberleri Ve Son Dakika Ceyhun Yılmaz Haberleri

Ceyhun Yılmaz Haberleri Ve Son Dakika Ceyhun Yılmaz Haberleri

Meslek hayatında komedyenlik ve oyunculuk yapan Ceyhun Yılmaz, aynı zamanda radyo ve televizyon programcılığı da yapmıştır. 1976 doğumlu olan sanatçı, 1995 yılında Star TV’nin yapım yardımcılığını yaptı. Bir dönem spor muhabirliği yapan Yılmaz, ardından spor yapımcılığı, Galatasaray muhabirliği ve TGRT spor servisi müdür yardımcılığı yaptı. 1999 yılında Best FM radyo programında yayın hayatına başladı. 2000 yılında Bilgi Üniversitesi’ne başlayan Yılmaz, burada Sahne ve Gösteri Sanatları eğitimi aldı. Aynı yıl Kadıköy Halk Merkezi Deneme Sahnesi’nde oyunculuğa başladı ve burada yüzlerce oyun sergiledi. Günümüze kadar pek çok yapımda yer alan Ceyhun Yılmaz, 13 Şubat 2020’den itibaren Kafa Radyo isimli programda sunuculuk yapmaktadır.

Ceyhun Yılmaz Haberleri

Ürperi’nin kardeşi rolüyle deli dolu Ruhi! Hayat Bilgisi’nin eğlenceli karakteri Ruhi bakın şimdilerde nasıl biri

Bir zamanlara damga vuran Hayat Bilgisi dizisi, şimdilerde oyuncularıyla gündemde yer alıyor. Bu defa, dizide Ürperi'nin kardeşi Ruhi rolüne hayat veren Ceyhun Yılmaz'ın değişimi dikkat çekti.

Magazin

Serkan Çağrı ile Ceyhun Yılmaz, Nev Nefes programında bir araya geldi

Serkan Çağrı ile Ceyhun Yılmaz, "Nev Nefes" programında bir araya geldi

Magazin

Serkan Çağrı ile Ceyhun Yılmaz Nev Nefeste bir araya gelecek

Serkan Çağrı ile Ceyhun Yılmaz "Nev Nefes"te bir araya gelecek

Magazin

Ceyhun Yılmaz'dan mahkumlara gösteri

Silivri Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda mahkumlara yönelik yapılan "Eğitim ve iyileştirme" faaliyetleri kapsamında, komedyen Ceyhun Yılmaz, sahne aldı - Komedyen Ceyhun Yılmaz: - "Adli suçlardan dolayı burada olan mahkumlara sosyal medya nasıl kullanılmaz gösterisi yapacağız. Onlara inşallah bir şeyler katabiliriz"

Haber

Ceyhun Yılmaz

Ceyhun Yılmaz Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ceyhun Yılmaz Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Ceyhun Yılmaz’ın Müjde Uzman'a söylediği o söze 5 ay 25 gün hapis

Oyuncu Müjde Uzman'ın radyocu ve oyuncu Ceyhun Yılmaz'a açtığı dava sonuçlandı, Uzman mahkemenin kararını sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin

Müjde Uzman ve Ceyhun Yılmaz arasındaki davada gerginlik

Ünlü oyuncu Müjde Uzman’ın Radyocu Ceyhun Yılmaz’a açtığı hakaret davası gergin geçti...

Magazin

Müjde Uzman, Ceyhun Yılmaz'a açtığı 3 kuruşluk tazminat davasını kazandı

Müjde Uzman, Ceyhun Yılmaz'a açtığı '3 kuruşluk' davayı kazandıktan sonra sosyal medya hesabından "Umarım Ceyhun'a ders, bana da tecrübe olur" notunu düştü.

Magazin

Ceyhun Yılmaz: 'Darbeyi hiçbir 'er' aklından geçirmez'

Ceyhun Yılmaz 15 Temmuz Cuma gecesi Türkiye'de yaşanan darbe girişimi sonrası Instagram hesabında askerlik fotoğrafını paylaşarak duygusal bir yazı kaleme aldı.

Magazin

Ceyhun Yılmaz'ın Müjde Uzman'a söylediği o söz pahalıya patladı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncusu Müjde Uzman, Mesut Yar'ın programında kendisine hakaret eden Ceyhun Yılmaz'a dava açtı. Ünlü komedyen 2 yılar kadar hapis istemiyle yargılanacak.

Magazin

Müjde Uzman, Ceyhun Yılmaz'a sitem etti

Bir programda kendisine hakaret ettiği için Ceyhun Yılmaz'a 3 kuruşluk hakaret davası açan Müjde Uzman, Yılmaz'ın özür dilemediğini ifade etti.

Magazin

Ceyhun Yılmaz: 'Bu durum sonrası işimi kaybettim'

Canlı yayında oyuncu Müjde Uzman'a 'O…' dediği için yargılanan Ceyhun Yılmaz, ifade verdi. 'Boş bulundum, güldürmek istemiştim' diyen Yılmaz, aldığı tüm işleri kaybettiğini söyledi.

Magazin

Ünlüler neye bağımlılar?

Formsante dergisi, ünlü isimlere vazgeçilmezlerini sordu. İşte yanıtlar...

Magazin