Ceylin Haberleri

Yargı dizisinin Ceylin'inin giydiği beyaz kazağa alternatif öneriler

Her bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitleyen Yargı dizisinde, Ceylin karakterinin giydiği her parça çok beğeniliyor. Onlardan biri de fermuar detaylı beyaz kazak! Dizinin hayranları, bu beyaz kazağa alternatif olabilecek modelleri aramaya başladı bile. Biz de tasarımı, dokusu ya da stili ile Ceylin'in giydiği kazağa benzeyen parçaları bir araya getirdik. Hazırsanız başlayalım!

Magazin 16-12-22 18:18

Yargı dizisinden Ceylin'in makyajını beğenenler için alternatif makyaj malzemesi önerileri

Sevilen dizi Yargı'nın Ceylin karakterine hayat veren güzel oyuncu Pınar Deniz, yeteneğiyle olduğu kadar dizideki stiliyle de oldukça beğeniliyor. Genellikle klasik kombinler oluşturan Ceylin, makyaj seçimini de kıyafetlerine uygun şekilde yapıyor. Peki sizce, makyajında genellikle yumuşak renkler kullanan ve duru güzelliğiyle ön plana çıkan Ceylin'in makyaj çantasında hangi ürünler olabilir?

Magazin 18-11-22 17:39

Yargı dizisinden Ceylin karakterinin giydiği mavi bluza alternatif öneriler

Dizilerin sevilen karakterlerinin tercih ettiği kıyafetler, izleyicilerin radarına hızlıca giriyor. Hâl böyle olunca dizi karakterlerinin bölümlerde kullandığı kıyafetler de mercek altına alınıyor. Yargı dizisinin Ceylin karakterinin bir bölümde giydiği petrol mavisi çıtçıtlı kruvaze bluzu da hayranları tarafından çok sevildi. Biz de bu modele alternatif olarak on farklı ürünü bir araya getirdik. İşte detaylar!

Magazin 17-11-22 01:32

Yargı dizisinin son bölümünde Ceylin karakterinin giydiği kıyafetlere alternatif ürün önerileri

Son zamanların en sevilen dizilerinden Yargı; sadece hikâyesiyle değil, karakterlerin tarzıyla da dikkat çekiyor. Dizinin en sevilen isimlerinden Ceylin'in son bölümlerde giydiği kıyafetler, günlük stile ilham veriyor. Güzelliğiyle öne çıkan Ceylin karakterinin tarzı, seyircinin de ilgisini çekiyor. İşte, Yargı dizisinin güzel oyuncusu Pınar Deniz'in giydiği o kıyafetlere alternatif öneriler...

Magazin 25-10-22 16:29

Ceylin

Ceylin Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ceylin Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.