Çiçek Adası Haberleri

Ağlayan gelinleri koparanlara 80 bin lira para cezası

Muş’ta, halk arasında ‘ağlayan gelin’ olarak bilinen ters laleler, deniz seviyesinden 1800 rakımlı dağlık alanlarda kendini göstermeye başladı. Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü, yılda 15 gün açan, nesli tehlike altında olan ters lalelerin, bir tanesini koparan kişiye 80 bin 465 TL idari para cezası kesileceğini belirtti.

Haber

17 yıldır Çiçek Adası’nda yaşıyorlar, bugüne kadar grip bile olmadılar

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin 22 adasından biri olan ve Hülya Avşar tarafından satın alındığı yönündeki haberlerle gündeme gelen Çiçek Adası’na 17 yıl önce yerleşen Hüseyin ve Ayşe Afacan çifti, modern yaşamdan uzak Rumlar zamanından kalan taş yapılarda yıllardır maceraperest bir yaşam sürüyor.

Haber

Çiçek Adası'nın 17 yıllık sakinleri

Evlerinin 17 yıl önce yaşanan hortumdan zarar görmesiyle Çiçek Adası'na yerleşen ve o günden beri adadan ayrılmayan çift, zeytin ve çam ağaçlarıyla kaplı, nergis çiçekleriyle ünlü adada yaşadıkları izole hayattan memnun - Kendilerinden başka kimsenin yaşamadığı adada sakin bir hayat süren çift, gözlerden uzak olmanın keyfini çıkarıyor - Ayşe Afacan: - "Yiyeceğimiz kadar bakla, patlıcan, domates, biber, maydanoz, nane üretiyoruz. Farklı ihtiyaçlar için birkaç günde bir tekneyle Ayvalık'a gidip geliyoruz"

Yurthaber

Hülya Avşar’ın satın aldığı iddia edilen Çiçek Adası nerede? Çiçek Adası sahibi kimdir?

Hülya Avşar ada satın aldığı iddialarıyla gündeme geldi. Çiçek Adası ve Hülya Avşar ile ilgili iddiaların ardından Çiçek Adası araştırılmaya başlandı. Peki, Çiçek Adası nerede? Çiçek Adası sahibi kimdir? Çiçek Adası satılıyor mu? İşte meşhur adayla ilgili tüm merak edilenler…

Magazin

Çiçek Adası

Çiçek Adası Hakkındaki Haberler Mynet'te. Çiçek Adası Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Hülya Avşar 55 milyon liraya ada mı satın aldı? Açıklama geldi...

56 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar'ın, 55 milyon TL'ye Ayvalık'taki Çiçek Adası'nı satın aldığı iddia edildi. Söz konusu iddialarla ilgili ada hissedarından açıklama geldi...

Magazin

Çiçek Adası'nın fiyatı güncellendi, 135 milyon lira

Balıkesir’in Ayvalık ilçesi açıklarında bulunan Çiçek adası satış fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor.Yıl içinde 105 milyon liraya bir internet satış sitesinde satışa sunulan adanın fiyatı geçtiğimiz günlerde güncellenerek 135 milyon liraya çıktı.

Finans

Herkesin hayalini yaşıyorlar! 'Yerli Robinsonlar' 15 yıldır böyle yaşıyor

Balıkesir''in Ayvalık ilçesinde zeytin ve çam ağaçlarıyla kaplı, nergis çiçekleriyle ünlü Çiçek Adası'na 15 yıl önce yerleşen Hüseyin ve Ayşe Afacan çifti, yalnız başlarına mütevazı ve mutlu bir yaşam sürüyor.

Trend