Coinbase Haberleri Ve Son Dakika Coinbase Haberleri

Coinbase Haberleri Ve Son Dakika Coinbase Haberleri

Coinbase Global, Inc. Ya da kısaca Coinbase, ABD merkezli bir kripto para platformudur. 2021 Mart ayı itibari ile işlem hacmi bakımından ABD’nin en büyük kripto para platformu olan firma 2012 yılında Brian Armstrong ve Fred Ehrsam tarafından kurulmuştur. Firma 14 Nisan 2021’de Nasdaq’da halka açılmıştır. Uzaktan çalışmanın esas olduğu şirketin fiziksel bir merkez binası bulunmamaktadır. Platform kullanıcıların farklı kripto para türlerini alıp satıp saklamalarına olanak sağlamaktadır. Bunun yanında firma, Coinbaseprime, Coinbase Custody, USD Coin, Coinbase Card, Coinbase Pro, Coinbase Commerce gibi ürünler sunmaktadır. Coinbase’in hem iOS hem de Android için uygulaması bulunmaktadır.

Coinbase Haberleri

Chiliz (CHZ) Coinbase’de listelenecek mi? Chiliz (CHZ) Coinbase’de ne zaman listelenecek?

Kripto para piyasası günden güne daha da popüler olurken, birçok kripto para arasında Chiliz Coin (CHZ) önemli bir yere sahiptir. Piyasa hacmi yüksek olan Chiliz (CHZ) coinin son aylarda popülerliği ise oldukça artış gösterdi. Son olarak ise kripto para borsaları arasında hatırı sayılır bir paya sahip olan Coinbase’in Chiliz Coin’i (CHZ) listeleyeceği açıklandı.

Finans 17-06-21 14:53

Dogecoin Coinbase ne zaman listelenecek? İşte Dogecoin Coinbase yorumları...

Elon Musk'ın paylaşımlarıyla hızla yükselişe geçen Dogecoin Coinbase'de listeleniyor! Bunun üzerine kripto para severler Dogecoin Coinbase ne zaman listelenecek? sorusuyla araştırma yapıyor. İşte ayrıntılar...

Finans 02-06-21 11:58

Bitcoin 30 bin dolardan döndü! İşte kripto para piyasasında son durum

Çin'in finans sektörüne getirdiği "kripto yasağı"nın yanında doların da başlıca para birimleri karşısında güç kazanmasının ardından, Bitcoin 30,000 doları ve ikinci sıradaki Ethereum da 2,000 doların altını gördü. En büyük iki birim daha sonra hafif toparlanırken, üçüncü sıradaki Binance Coin ise yerini, Tether'e bıraktı.

Finans 20-05-21 08:28

Bitcoin değer kaybediyor: 60 bine kadar geriledi | 16 Nisan Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin, geçtiğimiz günlerde tarihi bir zirve yaşayarak 64 bin doların üzerine çıktı. Kripto para piyasasında ikinci sırada yer alan Ethereum’da 2 bin 499 dolar ile kendi rekorunu kırdı. Coinbase’in listeleneceği haberi kripto para piyasasında büyük hareketliliğe sebep oldu. Ancak sanal varlıkların gördüğü bu zirvelerden sonra ise bir düşüş yaşandı. Bitcoin 60 bin dolara kadar gerilerken, Ethereum 2 bin 365 seviyelerine düştü.

Finans 16-04-21 08:21

Coinbase

Coinbase Hakkındaki Haberler Mynet'te. Coinbase Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.