Dağhan Külegeç Haberleri

Dağhan Külegeç o diziyle ekrana dönüyor!

Kavak Yelleri'nde 'Efe' karakteri ile özdeşleşen başarılı oyuncu Dağhan Külegeç, Eskişehir’de çekilecek olan 9 Oğuz dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanıyor.

Magazin 25-10-22 15:12

Kavak Yelleri dizisinin Efe'si Dağhan Külegeç'in nişanlısı Tuğba Aytaş kimdir? Dağhan Külegeç Tuğba Aytaş evleniyor mu?

Kavak Yelleri dizisinin Efe'si Dağhan Külegeç'in nişanlısı Tuğba Aytaş, ünlü oyuncunun annesi Ayşe Erbulak Özgürdal'ın sosyal medya hesabında yaptığı 'nişan' paylaşımı sonrası merak konusu oldu. Çift, evlilik yolunda ilk adımı attı. Birçok kişi internette konuya ilişkin araştırma yapıyor. Kanal D'de ekrana gelen ve bir döneme damga vuran Kavak Yelleri dizisinin Efe'si Dağhan Külegeç'in nişanlısı Tuğba Aytaş kimdir? İşte Dağhan Külegeç ve Tuğba Aytaş ile ilgili merak edilenler...

Magazin 17-10-22 08:44

Kavak Yelleri’nin Efe’si Dağhan Külegeç'in mutlu günü! Nişanlandı

Kavak Yelleri ile hafızalara kazınan ve bir süre Güldür Güldür Show'da da yer alan Dağhan Külegeç nişanlandı. Kavak Yelleri’nin Efe’si Dağhan Külegeç'in mutlu anları sosyal medyadan da paylaşıldı.

Magazin 16-10-22 15:08

Kavak Yelleri’nin Efe’si Dağhan Külegeç şimdi ne yapıyor? Sevilen oyuncunun son hali şaşırttı!

Bir neslin sevdiği Kavak Yelleri dizisinin başrol oyuncusu Dağhan Külegeç’in ekrandan uzak olduğunu dönemde ne yaptığı merak ediliyor. Dağhan Külegeç Kavak Yelleri’nin ardından yöneticiliğe de soyundu. İşte sevilen oyuncunun son hali...

Magazin 21-10-21 16:27

Dağhan Külegeç

Dağhan Külegeç Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Dağhan Külegeç Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Dağhan Külegeç’in teyzesinin çok ünlü bir oyuncu olduğunu biliyor muydunuz?

Kavak Yelleri dizisinde Efe karakteriyle ilk başrolünü oynayan Dağhan Külegeç o dönem adeta genç kızların sevgilisi oldu. Oyunculuğun yanında yardımcı yönetmenlik de yapan Külegeç’in teyzesinin de çok ünlü bir oyuncu olduğunu biliyor muydunuz?

Magazin 07-10-21 17:12