Deniz Akkaya Selin Cigerci Haberleri

Selin Ciğerci Bir Başka Güzel ile anlaştı! Çok mutlu ve gururluyum

Son dönemde Deniz Akkaya'nın hedefinde olan Selin Ciğerci Show TV ile anlaştı. Ciğerci haberi yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Selin Ciğerci, moda programında jüri üyesi olarak yer alacak.

Magazin 30-09-21 17:33

Selin Ciğerci Nebahat Çehre'yi ikna etti! Sosyal medyada gündem oldu

Bir süredir Deniz Akkaya'nın hedefinde olan iş insanı Selin Ciğerci yeni ürününü tanıttı. Ciğerci tanıtımda usta oyuncu Nebahat Çehre'yi ikna etti.

Magazin 23-08-21 17:10

Bülent Ersoy, Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci'yi barıştırdı!

Olaylı şekilde kavga eden Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci cephesinde yeni gelişme! Araya Bülent Ersoy girdi...

Magazin 26-01-21 10:18

Selin Ciğerci'den annelik açıklaması! 'Yengemin kızı doğurdu bana verdi sana ne!'

Gökhan Çıra ile mutlu bir evliliği olan Selin Ciğerci annelik konusunda yeni açıklamalar yaptı. Ciğerci annelik konusunda çok net olduğunu söylerken bu konunun kimseyi ilgilendirmeyeceğini de vurguladı.

Magazin 05-11-20 13:56

Deniz Akkaya Selin Cigerci

Deniz Akkaya Selin Cigerci Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Deniz Akkaya Selin Cigerci Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Hazal Kaya'dan Selin Ciğerci paylaşımı! 'Trans hakları insan haklarıdır'

Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci kavgası gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medyada Selin Ciğerci’ye ‘anne olamazsın’ diyen Deniz Akkaya'ya tepki yağarken bir tepki de oyuncu Hazal Kaya'dan geldi.

Magazin 17-09-20 14:00

Deniz Akkaya'nın fuhuş paylaşımına Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra bakın nasıl yanıt verdi

Deniz Akkaya, çocuk sahibi olmak isteyen Selin Ciğerci'ye sert tepki gösterip üzerine de sosyal medya hesabından fuhuş göndermesi yaptı. Akkaya Ciğerci'nin eski hallerini paylaşarak tepki çekerken Ciğerci ise yaptığı paylaşımla beğeni topladı. Ciğerci'nin eşi Gökhan Çıra da paylaşımıyla eşine destek verdi.

Magazin 17-09-20 12:23

Selin Ciğerci’yle tartışan Deniz Akkaya kimdir? Deniz Akkaya kaç yaşında ve nereli? Deniz Akkaya’nın kızı kimdir? İşte geçmişten günümüze Deniz Akkaya...

Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci’nin arasında bir anda patlak veren annelik tartışması magazin dünyasında bomba etkisi yarattı. Uçankuş TV’de ekranlara gelen Canlı Masa programında Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci birbirlerine ağır ithamlarda bulundular. Akkaya ve Ciğerci’nin tartışması sosyal medyada taşındı.

Magazin 17-09-20 10:19