Deniz Zeyrek Haberleri

Deniz Zeyrek'in ‘kurultay’ esprisi olay oldu! CHP Sözcüsü Faik Öztrak’ı güldürmedi…

Seçim sonuçlarının ardından CHP’de başlayan ‘değişim’ tartışmaları sürerken Faik Öztrak’ın dün katıldığı canlı yayında ilginç anlar yaşandı. Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, CHP Sözcüsü Faik Öztrak’ı konuk aldıkları programda CHP ile Türk-İş’in kurultay süreçlerini kıyaslayarak kahkaha attı. O anlar kısa sürede gündem oldu…

Haber 21-06-23 07:48

Deniz Zeyrek’ten CHP ile ilgili canlı yayında çok çarpıcı çıkış: ‘Kılıçdaroğlu’nun müdahale etmesi lazım! Utanılacak bir şey’

Seçim sonuçlarının ardından CHP’deki değişim ile ilgili başlayan tartışmaların olduğu süreçle ilgili değerlendirmede bulunan gazeteci Deniz Zeyrek çok çarpıcı ifadeler kullandı. CHP’nin sosyal medyada paralı trol ordusu beslediğini iddia eden Zeyrek ‘Kılıçdaroğlu'nun buna müdahale etmesi lazım. Çok ayıp bir şey, utanılacak bir şey’ dedi.

Haber 17-06-23 12:53

Yavuz Ağıralioğlu hakkında duyduklarını anlattı kimse inanamadı! ‘Uçuk bir şey duydum ve şoke oldum’

İYİ Parti milletvekili Yavuz Ağıralioğlu’nun yaptığı çıkış sonrası Ankara kulislerinde ortalık karıştı. Sözcü gazetesi yazarı Deniz Zeyrek, Ağıralioğlu hakkında duyduğu iddiaları tek tek açıklarken “Uçuk bir şey duydum ve şoke oldum. Dedim iyice saçmaladınız. Çok şaşırmıştım mesela deli misiniz adam İYİ Parti’de falan diye tepki vermiştim ama ciddi ciddi konuşuluyordu” ifadelerini kullandı. İşte Ankara kulislerinde Ağıralioğlu hakkında konuşulan o iddiaların detayları…

Haber 23-03-23 08:16

Murat Yetkin kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Fox TV Orta Sayfa sunucusu Murat Yetkin'in biyografisi

Murat Yetkin Fox TV'de yayınlanan Orta Sayfa adlı programda yaptığı konuşma sonrasında gündem oldu. Yetkin'e programda Nevşin Mengü, Çiğdem Toker ve Deniz Zeyrek eşlik ediyor. Eski muhabir Murat Yetkin'in kim olduğu kullanıcılar tarafından araştırılıyor. Peki Murat Yetkin kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Fox TV Orta Sayfa sunucusu Murat Yetkin'in biyografisi...

Haber 13-02-23 00:09

Canlı yayında flaş Meral Akşener iddiası! 'Güçlü bir Bakan'dan duydum' diyerek açıkladı

Gazeteci Deniz Zeyrek'in canlı yayında ortaya attığı bir iddia gündem yarattı. Ankara'daki kulis bilgilerini aktaran gazeteci Zeyrek, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'le ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. "Güçlü bir Bakan'dan duydum" diyerek Akşener'le ilgili bir iddiayı paylaşan Zeyrek'in sözleri gündem yarattı.

Haber 23-10-22 08:03

Canlı yayında çarpıcı Meral Akşener iddiası! Deniz Zeyrek, Güçlü bir Bakan'dan duydum diyerek açıkladı

Siyaset camiasında yaşanan istifa ve transferler, kulisleri de bir hayli hareketlendirirken çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Gazeteci Deniz Zeyrek, katıldığı bir programda çarpıcı ifadeler kullandı. "Güçlü bir Bakan'dan" duyduğunu söyleyen Zeyrek, Meral Akşener'in "Başbakan olacağını" ifade ederek gündem olacak ifadeler kullandı.

Haber 22-10-22 07:48

Deniz Zeyrek kimdir, kaç yaşında, nereli? Sözcü Gazetesi yazarı Deniz Zeyrek kimdir?

Açık oturum programları ve FOX TV'de yayınlanan hafta sonu sabah bültenlerine katılımı ile dikkatleri üzerine çeken Deniz Zeyrek çarpıcı yazıları ile de oldukça ses getiriyor. Daha önceleri Hürriyet Gazetesi ile de çalışmış olan deneyimli Deniz Zeyrek, Sözcü Gazetesi'ndeki köşe yazıları ile çok okunuyor. Peki Deniz Zeyrek kimdir, kaç yaşında, nereli? Sözcü Gazetesi yazarı Deniz Zeyrek kimdir?

Magazin 03-04-21 13:10

MasterChef Uğur'un diskalifiyesi gündemden düşmüyor! Diskalifiye reyting malzemesi yapıldı mı?

MasterChef Türkiye'den sosyal medyada 10 yıl önce yaptığı paylaşımlar nedeniyle diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz'in programdan ayrılma sürecinin reyting malzemesi haline getirildiğini öne süren Sözcü Yazarı ile Acun Ilıcalı arasında da polemik yarattı.

Magazin 03-12-20 16:50

Habertürk canlı yayınında büyük gerginlik! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti

Habertürk'te Veyis Ateş'in sunduğu Türkiye'nin Nabzı programında Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar ile Sözcü Gazetesi yazarı Deniz Zeyrek arasında "fare" tartışması yaşandı. Tartışma sırasında Yarar, "Bana bir daha hayvan lakabı takarsa Deniz ile kafa kafaya girerim" diyerek canlı yayını terk etti.

Haber 26-11-20 01:41

İstifa eden Fatih Portakal'ın yerine kim geçecek? İşte konuşulan isimler

FOX TV Ana Haber bültenini sunan Fatih Portakal'ın istifa etmesi gündeme bomba gibi düştü. Fatih Portakal'ın neden istifa ettiği merak konusu olurken, 'Portakal'ın yerine kim geçecek?' sorusunun yanıtıyla ilgili ortaya atılan isimler dikkat çekti.

Haber 24-08-20 08:04

'Muhalefetin ortak cumhurbaşkanı adayı' ile ilgili dikkat çeken anket sonucu

'Muhalefetin ortak cumhurbaşkanı adayı kim olacak?' sorusuyla ilgili paylaşılan anket sonuçları dikkat çekti. Gazeteci Deniz Zeyrek'in aktardığı sonuçlarda Mansur Yavaş'ın isminin öne çıktığı görüldü.

Haber 29-07-20 14:49

Nagehan Alçı'dan Deniz Zeyrek'e: Bravo Deniz

Koronavirüsle mücadele muhalefetin aldığı tavırla ilgili eleştirilerde bulunan gazeteci Deniz Zeyrek, "Çıksınlar yiğidin hakkını teslim etsinler" dedi. Zeyrek'in açıklamalarına destek veren gazeteci Nagehan Alçı "Bravo Deniz" diyerek meslektaşını tebrik etti.

Haber 05-05-20 14:18

Deniz Zeyrek’ten dikkat çeken sokağa çıkma kısıtlaması önerisi!

Gazeteci Deniz Zeyrek'ten sokağa çıkma kısıtlaması uygulamasıyla ilgili dikkat çeken bir öneri geldi. İçişleri Bakanlığı'nın uygulamaya koyduğu, 09.00-14.00 saatleri arasındaki temel ihtiyaç uygulamasına halkın büyük oranda uyduğunu ifade eden Zeyrek, bunun yaygınlaştırılabileceğini ve sürekli hale getirilebileceğini söyledi.

Haber 27-04-20 11:16

Deniz Zeyrek Habertürk'te canlı yayını terk etti

Habertürk'te Ebru Baki'nin sunduğu 'Para Gündem' programında gazeteciler Bülent Aydemir ve Deniz Zeyrek arasında Sözcü Gazetesi tartışması yaşandı. "Yanlış yapıyorsunuz. Doğru değil bu yaptığınız" ifadelerini kullanan Zeyrek, yayını terk etti. Zeyrek daha sonra tekrar yayına gelerek diğer konular üzerinde yorumda bulundu.

Haber 25-11-19 12:13

Nagehan Alçı'dan İstanbul seçimleri için teröristbaşı Abdullah Öcalan ve HDP iddiası

İstanbul'da yeniden yapılacak olan seçimler için Nagehan Alçı, "HDP kendi adayını çıkaracak" iddiasında bulundu. Alçı, "Bana Abdullah Öcalan'ın HDP'nin İstanbul'daki seçimlere kendi adayıyla çıkmasını istediği yönünde bir takım bilgiler geldi." ifadelerini kullandı.

Haber 07-05-19 07:36

Ankara kulisleri 'yeni bakanlığı' konuşuyor: Ateş olmayan yerden duman çıkmaz

Sözcü gazetesi yazarı Deniz Zeyrek, bugünkü "Güvenlik Bakanlığı kurulacak mı?" başlıklı yazısında, Ankara kulislerinde dolaşan iddiaları kaleme aldı.

Haber 23-01-19 07:53

Ruh sağlığı yasası teklifinden korkutan detaylar! Nüfusunun 6'da birine tanı konulabilir

Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, MHP tarafından hazırlanan ruh sağlığı yasası teklifinden detayları aktardı. Buna göre, nüfusun altıda birinin tanı konabilecek durumda olduğu belirtilen teklif Dünya Sağlık Örgütü, Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Ruh Sağlığı Profili verilerine dayandırıldı.

Haber 09-01-19 07:03

Deniz Zeyrek yazdı: Adalet Bakanı Gül, ara sıra Müge Anlı'nın programını izlemeli

Sözcü gazetesi yazarı Deniz Zeyrek, kamuoyunun gündeminde olan Palu ailesi için 'Sadece bir 'Reality Show' değil, ülkemizde adalet sisteminde yaşanan bütün sorunların özeti gibi duruyor' ifadesini kullandı. Zeyrek, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'e hukukçu gözüyle Müge Anlı'nın programını izleme çağrısında bulundu.

Haber 07-01-19 09:28

Deniz Zeyrek yazdı: Orgeneral Temel'in törene katılmaması tenzili rütbenin nedeni değil, başlayan sürece gösterilen bir tepkiymiş

Sözcü gazetesi yazarı Deniz Zeyrek, Orgeneral İsmail Metin Temel'in Genelkurmay Denetleme ve Değerlendirme Başkanlığı'na çekilmesine ilişkin kulis yazdı. Zeyrek, "Org. Temel'in alınması '3 Aralık 1990'ın tekrarı mı?" başlıklı yazısında, 'TSK'nın toplantısına sağlık raporu sunarak katılmaması, tenzili rütbe edilmelerinin nedeni değil, zaten başlamış olan ve tenzili rütbe ile biten sürece gösterilmiş bir tepkiymiş' ifadelerini kullandı.

Haber 02-01-19 09:48

Flaş iddia: Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu'nun aleyhinde kullanılması için getirilen dosyaları geri çevirdi

Sözcü gazetesi yazarı Deniz Zeyrek, AK Parti tarafından İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı'na aday gösterilen Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım'ın, CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu aleyhinde kullanılması için getirilen dosyaları geri çevirdiğini öne sürdü.

Haber 31-12-18 07:10

Fatih Portakal'da destek yağıyor! 'Bir şey olursa vebali Cumhurbaşkanının boynunadır'

Fransa'daki 'Sarı Yelekliler' eylemi sonrası sarf ettiği "Hadi bakalım barışçıl bir eylemle zamları, doğalgaz zamlarını protesto edelim. Hadi bakalım, yapalım. Yapabilecek miyiz? Kaç kişi çıkacak korkudan endişeden sokağa?" sözleri sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından topa tutulan Fatih Portakal'a çok sayıda destek geldi. CHP'li Mahmut Tanal," Erdoğan’ın söylemlerini biri üzerine vazife edinir ise bunun vebali Cumhurbaşkanının boynunadır." dedi.

Haber 18-12-18 10:17

CHP’nin İstanbul ve Ankara adayları kesinleşti! Canlı yayında duyurdu

'CHP’nin İstanbul ve Ankara adayları kim olacak?' sorusu yanıt buldu. Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, Fox Tv canlı yayınında Ankara için Mansur Yavaş İstanbul için de Ekrem İmamoğlu isimlerinin kesinleştiğini açıkladı

Haber 15-12-18 13:40

Mansur Yavaş'tan Deniz Zeyrek'in Ankara iddiasına Twitter'dan yanıt!

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde adı CHP ve İYİ Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak geçen Mansur Yavaş, Sözcü gazetesi yazarı Deniz Zeyrek'in bugün kaleme aldığı 'Ankara İYİ Parti'ye mi kalacak?' başlıklı yazısındaki ses getiren iddiaya Twitter hesabından yanıt verdi.

Haber 05-12-18 10:10

AK Parti-MHP ittifakındaki bu detay daha önce duyulmamıştı!

31 Mart yerel seçimlerinde ittifak çatısı altında yeniden buluşan AK Parti ve MHP ile ilgili olarak Deniz Zeyrek, bugün dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. Zeyrek, 'İllerde ittifak yok, sadece büyükşehirlerde var' başlıklı yazısında Kars Belediye Başkan adayı üzerinden yaşanan gelişmeyi aktardı.

Haber 04-12-18 08:06

Eski Hürriyet yazarı Deniz Zeyrek Sözcü Gazetesi ile anlaştı!

Hürriyet Gazetesi'nden ayrılan eski Ankara Temsilcisi ve köşe yazarı Deniz Zeyrek, artık Sözcü Gazetesi'nde yazacak.

Haber 15-11-18 08:27

Fatih Portakal'dan 'İş Bankası' tartışmalarıyla ilgili çok konuşulacak tweet!

FOX TV haber spikeri Fatih Portakal, gazeteci Deniz Zeyrek'in 'İş Bankası' tartışmalarıyla ilgili olarak attığı tweet'i retweet etti ve çok konuşulacak bir not düştü.

Haber 17-10-18 12:18

CHP'de kurultay tartışmasında ipler gerildi: Belediye başkanlarına sıkı markaj ve tehdit

CHP'de olağanüstü kurultay için imzalar toplanmaya devam ederken, Genel Merkez ve muhalifler arasındaki ipler kopma noktasına geldi. Hürriyet yazarı Deniz Zeyrek, bugünkü yazısında imza sürecinde tarafların belediye başkanları ve delegelere baskı yaptığını iddia ederken, bir belediye başkanının kurultaycı ekip tarafından aranıp tehdit edildiğini yazdı.

Haber 27-07-18 09:47

Azerbaycan'da Uluslararası Medya Kurultayı

Gazeteciler, kurultayda Türkiye-Azerbaycan ilişkileri ve 15 Temmuz darbe girişimini konuştu

Haber 21-07-18 17:07

Deniz Zeyrek'in CNN Türk'teki görevine son verildi

Doğan Grubu'nun Demirören Holding'e satılmasının ardından şirketin bünyesinde bulunan medyada göreve son vermeler devam ediyor. En son olarak Hürriyet yazarı Deniz Zeyrek'in CNN Türk'te yayınlanan Parametre programındaki görevine son verildi.

Haber 21-05-18 09:34

24 Haziran öncesi kulisler bu haberle sarsıldı! MHP'li 13 milletvekili harekete geçiyor

Hürriyet gazetesi yazarı Deniz Zeyrek, bugünkü "Üç partiden liste kulisleri" başlıklı köşe yazısında, "Aday olamayan 13 MHP milletvekilinin parti içinde kalıp İstanbul milletvekili Atila Kaya’nın yaptığı açıklamalar doğrultusunda faaliyet göstereceğini de öğrendim" ifadelerini kullandı.

Haber 19-05-18 11:22

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı kim olacak? Canlı yayında isim vermeden açıkladı

CNN TÜRK'te yayınlanan Parametre programı yorumcusu Deniz Zeyrek, isim vermeden CHP'nin cumhurbaşkanı adayını tarif etti.

Haber 02-05-18 10:10

Abdullah Gül'ün zor kararı!

Deniz Zeyrek, bugünkü "Gül’ün zor kararı" başlıklı yazısında, Abdullah Gül'ün 24 Haziran'da aday olup olmayacağı tartışmalarına değindi. AK Parti'de adaylar konusunda rapor hazırlandığını ve Abdullah Gül iddialarıyla ilgili parti içinde nabız yoklandığını belirten Zeyrek, Gül'ün erken seçim tarihini beklediğini ve tarihe uygun olarak hareket edeceğini yazdı.

Haber 21-04-18 07:18

Ankara'da muhalefet bu formülü konuşuyor: Başkan yardımcılarıyla geçiş koalisyonu

Deniz Zeyrek bugünkü yazısında Ankara kulislerini hareketlendiren dikkat çekici detaylar paylaştı. "Muhalefetin konuştuğu formül: ‘Başkan ve yardımcılarıyla geçiş koalisyonu’" başlıklı yazısında, yaklaşan 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili yeni bir "‘Ekmek için Ekmeleddin’ vakası" yaşamak istemeyen CHP'nin yeni stratejisini açıkladı.

Haber 06-04-18 08:02

Temel Karamollaoğlu neden yumruğunu kaldırdı? İşte o fotoğrafın hikayesi

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medyada büyük yankı uyandıran 'yumruğun' hikâyesini Deniz Zeyrek'e anlattı. Zeyrek, bugünkü "O yumruğun hikâyesini anlattı: ‘Heyecandan gaza geldik diyelim’" başlıklı yazısında ayrıca, Saadet Partisi ile Abdullah Gül ve Meral Akşener arasında yapılacak görüşmeye de değindi.

Haber 31-03-18 08:41

CHP'de kritik gün! Kılıçdaroğlu'ndan çok sert hakim açıklaması

CHP İstanbul İl Başkanlığı için Cemal Canpolat ve Canan Kaftancıoğlu yarışıyor. CHP İstanbul İl Kongresi bugün Bostancı Gösteri Merkezi’nde yapılıyor. Saat 10:00’da başlayan Kongre’de iki aday yarışacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kongrede bir konuştu. Hürriyet Gazetesi yazarı Deniz Zeyrek de bugünkü köşe yazısında kulislerde konuşulan ve olay yaratacak çok önemli bir bilgiyi aktardı. İşte CHP İstanbul 36. Olağan İl Kongresi'ne ilişkin tüm detaylar...

Haber 13-01-18 11:23

PKK mizanseniyle Türkiye'yi Kerkük'e sokmak için tuzak kurdular!

Bir grup PKK’lı gövde gösterisi yaparak Kerkük’e girmişti. Aralarında kadınların da olduğu örgüt üyeleri PKK sembollerini çıkarmış, sonra da bir köprü üzerinde siper almıştı. Kuzey Irak Parlamentosu’nun Türkmen kökenli üyesi Aydın Maruf, “Bütün bunlar mizansen miydi” diye sorusuna tereddütsüz “Evet” yanıtını verdi. Bu konuşmayı aktaran Deniz Zeyrek, Eğer öyle ise Türkiye’ye büyük bir tuzak kurulduğunu söyleyebiliriz. Türkiye’yi Kerkük’e sokmanın en kolay yolu, PKK’yı Kerkük’e sokmaktı" dedi."

Haber 23-10-17 08:54

Melih Gökçek'ten son haberler! Eşyalarını topladığı haberi doğrulandı

Melih Gökçek'in Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan istifası günlerdir konuşuluyor. Gökçek'le ilgili sürekli son dakika haberlere geliyor. Gazeteci Deniz Zeyrek, Melih Gökçek'in hem Belediye’de hem resmi konutta özel eşyalarını toplamaya başladığını teyit ettiğini duyurdu. Zeyrek, “Toparlandı, bugün yarın bırakır diye söze giren bir kaynağım Gökçek kadar kendilerinin de üzgün olduklarını anlattı. Yöntem böyle olmamalıydı dedi ifadelerini kullandı."

Haber 17-10-17 07:40

ABD'den sonra AB ülkeleriyle de vize krizi çıkar mı?

ABD'nin Türk vatandaşlarına vizeye askıya almasının ardından Kanada'dan da benzer hamle gelebileceği konuşulmuştu. Gazetesi Deniz Zeyrek, ABD gibi AB ülkelerinin de vatandaşlarının tutuklanmasından rahatsız olduğunu yazdı. Zeyrek, Başta Alman, Fransız ve İngiliz büyükelçiler olmak üzere bazı büyükelçiler Türkiye’de benzer gözaltı ve tutuklama olaylarının kendi vatandaşlarının başına da geldiğini anlatmışlar" dedi. Peki bu ülkeler de ABD gibi Türkiye'ye yaptırım uygular mı?"

Haber 11-10-17 08:24

Melih Gökçek'in ne zaman istifa edeceği belli oldu

Melih Gökçek'in istifa edip etmeyeceği Türkiye'nin bir numaralı gündemi oldu. Deniz Zeyrek, bugünkü yazısında AK Parti kulislerinde, Gökçek’in Mart 2018’e kadar süre istediği konuşuluyor. Belki de o tarihlerde bir seçim olacağına inanıyor. Ancak partinin yönetim kadroları, kendisine o kadar süre verilmeyeceğini, yeni yıldan önce bu işin biteceğini düşünüyor" sözleriyle Melih Gökçek'in istifa edeceği tarihi duyurmuş oldu."

Haber 06-10-17 07:52

Cerablus'ta çekilen fotoğraf Zekai Aksakallı'nın başını yakmış

Deniz Zeyrek, 'Aksakallı kararı nasıl alındı?' başlıklı bugünkü yazısında Korgeneral Zekai Aksakallı'nın Özel Kuvvetler Komutanlığı görevinden 2. Kolordu Komutanlığı'na atanmasına ilişkin detayları kaleme aldı. Zeyrek, Zekai Aksakallı'nın dürbünle Cerablus'a bakarken çekilmiş fotoğrafının sıkıntı yarattığını yazdı. Söz konusu karenin Karargah'ta rahatsızlık yarattığını dile getiren Zeyrek, Hulisi Akar'ın Aksakallı'ya bakışı ile kamuoyunda oluşan Aksakallı algısının farklı olduğunu belirtti.

Haber 22-08-17 07:58

Abdullah Gül, AK Parti'nin 16. yıldönümüne neden katılmadı?

Hürriyet yazarı Deniz Zeyrek, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün "AK Parti, kuruluş dönemindeki değer ve politikaları kendine yeniden rehber edinip, evrensel demokrasi kriterleri ile kendi değerlerini mezcederek yoluna devam etmelidir. Partimizin aziz milletimize daha çok hizmetlerde bulunacağına inanıyor, bu vesileyle hepinizi sevgi ve muhabbetle selamlıyorum" ifadesini değerlendirdi.

Haber 17-08-17 14:32

AK Parti'de seçim paniği: Öfke sandığa yansıyabilir

Gazeteci Deniz Zeyrek, bir süredir tartışmaların çoğunun 'erken seçim olur mu' sorusu üzerinden yapıldığını belirterek, "AK Parti 2002’den beri hep yerel seçimlerde oy kaybetti ve genel seçimlerde toparladı. Bunun, yerel yönetimlerin halkı doğrudan etkileyen hatalarından kaynaklandığı düşünülüyor. Ahmet İyimaya’nın dediği olmazsa yani üç seçim birlikte yapılırsa yerel yönetimlerin hatalarına duyulan öfke, genel seçimler ile başkanlık seçimine de yansıyabilir" dedi.

Haber 12-06-17 08:32

'Erdoğan'ı ikna edip görevde kalmalarını sağlayacak projelere yoğunlaşan bakanlar var'

Gazeteci Deniz Zeyrek, kabine değişikliği iddialarına ilişkin, "Değişikliğe Ankara dışında yakalanmamak için programlarını iptal eden bakanlar da var, şimdiden Cumhurbaşkanı'nı (Recep Tayyip Erdoğan) ikna edip görevde kalabilmelerini sağlayacak projelere yoğunlaşan bakanlar da... Bir süredir siyaset gazeteciliğinin girdabından uzak durmaya çalışan bendenize bile birkaç tane 'Yerinde kalacak, yeri değişecek ve yeni gelecek bakanlar' listesi ulaştı" ifadelerini kullandı.

Haber 26-05-17 08:06

Sosyal medyada gündem yaratan fotoğraf: Hulusi Akar, Abdullah Gül ve Şükrü Karatepe

Hürriyet yazarı Deniz Zeyrek'in aktardığı, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü 1970'lerin Londrasında yan yana gösterdiği iddia edilen fotoğraf ortaya çıktı. Bugün özellikle sosyal medyada gündem yaratan fotoğrafla birlikte paylaşılan hikaye de oldukça ilginç. İşte Türkiye'de gündemi sarsan o fotoğraflara ait iddialar...

Haber 29-04-17 14:03

Abdullah Gül siyasete mi dönüyor?

Gazeteci Deniz Zeyrek, son zamanların en çok sorulan "Gül siyasete mi dönüyor?" sorusuna bugünkü köşesinden yanıt verdi. Deniz Zeyrek, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'le ilgili "Baştan söyleyeyim, Gül’ün siyasete dair görüşleri, eleştirileri ve önerileri çok ama siyasete döneceğine dair hiçbir sinyal yok. Mesela, siyasi bir projesi yok. Kimseyle paylaşmadığı bir projesi varsa da o projeyi hayata geçirecek bir ekibi de yok" dedi.

Haber 28-04-17 08:31

Referandumda Kürtler ne diyecek? İşte HDP'nin stratejisi

16 Nisan'a az bir zaman kala 'Kürtler referandumda ne yapacak?' sorusu merak ediliyor. Hürriyet yazarı Deniz Zeyrek, Güneydoğu'nun önemli isimleriyle referandum sürecini konuştu.

Haber 17-03-17 21:56

'Türkiye'de tetiğin yerini bilen subay yok'

Türkiye'nin NATO'dan talep ettiği Patriotlarla ilgili "Tetik kimde olacak?" sorusuna dün AK Parti'den Hüseyin Çelik, "Tetik bizde olacak" yanıtı vermişti.

Haber 23-11-12 13:48