Dokunulmazlık Haberleri

Size yakında bir imkan daha vereceğim diyerek ilk kez duyurdu! Soylu'dan 'dokunulmazlık' kararı

Eski İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu. Kendisine yönelik yıllardır intikam ve iftiralarla dolu haberle yapıldığını ve bunun son bulmadığını belirten Soylu, "Size yakında bir imkan daha vereceğim. Dokunulmazlığımın kalkması için TBMM’ye müracaat edeceğim" dedi.

Haber

TBMM'ye yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildi

CHP, DEM Parti ve TİP'ten 9 milletvekiline ait Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılması Hakkında Cumhurbaşkanlığı Tezkereleri, TBMM Başkanlığına sunuldu.

Haber

Dokunulmazlık dosyaları Meclis'te! Aralarında CHP Grup Başkanı Özgür Özel'in dosyası da bulunuyor

TBMM'de 28. dönemin ilk milletvekili dokunulmazlık dosyaları Meclis'e ulaştı. Dokunulmazlık dosyaları arasında, aralarında adı CHP Genel Başkanlığı için adı geçen Özgür Özel'in yanı sıra Yeşil Sol Parti Grup Başkanvekilleri Hakkı Saruhan Oluç ve Meral Danış Beştaş ile Demokrat Parti (DP) İstanbul Milletvekili Cemal Enginyurt'un dosyaları da bulunuyor.

Haber

1190 dokunulmazlık dosyası Cumhurbaşkanlığına iade edildi! Aralarında Kılıçdaroğlu da var

TBMM'de yeni dönemin resmen başlamasıyla beraber milletvekili seçilemeyen isimlere ait toplam bin 190 dokulmazlık dosyası Adalet Anayasa Karma Komisyonu tarafından Cumhurbaşkanlığına iletildi. Gönderilen dosyalar arasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da dosyası yer alıyor. Dokunulmazlık dosyaları önce Adalet Bakanlığı'na gönderilecek ardından eski milletvekillerinin yargılanmaları için ilgili savcılıklara havale edilecek.

Haber

Dokunulmazlık

Dokunulmazlık Hakkındaki Haberler Mynet'te. Dokunulmazlık Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Survivor'da eleme adayı kim oldu? 4 Haziran 2023 Pazar Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? İşte eleme adayı...

Survivor'da haftanın son gününde dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayı merak konusu oldu. Heyecanın giderek arttığı yarışmanın 4 Haziran bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı. Birçok kişi, arama motorlarında "Survivor'da üçüncü dokunulmazlığı kim kazandı?" sorusuna yanıt arıyor. Peki, 4 Haziran Survivor'da eleme adayı kim oldu?

Magazin

SON DAKİKA | 65 dokunulmazlık dosyası Meclis'te! Aralarında Ümit Özdağ da var

Son dakika haberi: Aralarında Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve HDP'li Meclis başkanvekili Nimetullah Erdoğmuş'un da olduğu 65 dokunulmazlık dosyası Meclis'e ulaştı.

Haber

Meclis'teki dokunulmazlık dosyaları rekor sayıya ulaştı

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) 27'nci dönem boyunca ulaşan dokunulmazlık dosyası sayısı 1811 oldu.

Haber

Yeni dokunulmazlık dosyaları TBMM'de! 3 vekil... Aralarında Barış Atay Mengüllüoğlu da var

HDP İstanbul Milletvekilleri Hüda Kaya ve Musa Piroğlu ile Türkiye İşçi Partisi (TİP) Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu'na ait dokunulmazlık dosyaları, TBMM Başkanlığına sunuldu.

Haber

SON DAKİKA | Lütfü Türkkan ve Ali Mahir Başarır hakkında 'dokunulmazlık' kararı

Son dakika haberi: TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu, Lütfü Türkkan ve Ali Mahir Başarır'ın dokunulmazlıklarının kaldırılması yönünde karar aldı. Karma Komisyon Başkanı AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, yaptığı açıklamada "CHP'li Mahir Başarır karma komisyona savunma yapmadı. İYİ Partili Türkkan ise yazılı savunmasını sunmuştu sözlü savunma yapmadı" diye konuştu.

Haber

SON DAKİKA | Lütfü Türkkan ve Ali Mahir Başarır'ın dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla ilgili önemli karar!

Son dakika haberi: TBMM Hazırlık Komisyonu, CHP Milletvekili Mahir Başarır ve İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan'ın dokunulmazlıklarının kaldırılmasına karar verdi.

Haber

MasterChef eleme adayı kim oldu? 3 Aralık MasterChef'te dokunulmazlığı kim aldı?

MasterChef Türkiye'de haftanın dördüncü eleme adayı 3 Aralık Cumartesi günü belli oldu. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüriliğini yaptığı yarışma her hafta ilgiyle izleniyor. Giderek azalan yarışmacı adaylar büyük mücadele veriyor. İzleyiciler MasterChef'te dördüncü eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim aldı? Sorularını aratıyor. İşte cevabı...

Magazin

MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 17 Kasım 2022 Perşembe MasterChef eleme adayları...

MasterChef Türkiye'de haftanın ikinci takım oyunu geçtiğimiz gün (17 Kasım 2022 Perşembe) oynandı. Doğu Anadolu yemekleriyle yarışan yarışmacıların yaptığı yemekler eski yarışmacılar tarafından tadıldı. MasterChef Türkiye'de dokunulmazlığı alan takım belirlendikten sonra kaybeden takımın yarışmacıları arasından eleme adayları seçildi. Peki, MasterChef dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 17 Kasım 2022 MasterChef eleme adayları hangi yarışmacılar oldu?

Magazin

Son Dakika: Ankara'da sıcak saatler! Kemal Kılıçdaroğlu'nun dokunulmazlığı kalkıyor mu? Ümit Özdağ ile birlikte...

Son dakika haberi: Yeni yasama yılının ilk dokunulmazlık fezlekeleri Meclis'e geldi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın da arasında bulunduğu 34 milletvekiline ait 65 dokunulmazlık dosyası, TBMM Başkanlığına sunuldu. Söz konusu gelişme "Kılıçdaroğlu ve Özdağ'ın dokunulmazlıkları kalkıyor mu?" sorusunun sorulmasına neden oldu. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber

MasterChef 8 Eylül dokunulmazlık oyununu kim, hangi takım kazandı? MasterChef eleme adayları kim oldu?

MasterChef Türkiye'nin 8 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan son bölümünde haftanın 3. dokunulmazlık oyunu ile 2. dış konsept olan Malatya'da çekimler gerçekleşti. Gecenin sonunda dokunulmaz takım, bireysel dokunulmaz ve eleme adayları belirlendi. Peki, MasterChef dokunulmazlık oyununu kim, hangi takım kazandı? 8 Eylül 2022 MasterChef eleme adayları kim oldu? İşte yanıtı...

Haber

Masterchef takım oyununu hangi takım kazandı, eleme adayı kim? 25 Ağustos 2022 Masterchef üçüncü dokunulmazlığı kim kazandı?

Masterchef 2022'nin takım oyunları tüm heyecanıyla devam ediyor. TV8 ekranlarının sevilen yemek yarışması programı Masterchef'te 3. dokunulmazlık oyunu tamamlandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım ve eleme adayları merak konusu oldu. Peki, Masterchef takım oyununu hangi takım kazandı, eleme adayı kim? Masterchef üçüncü dokunulmazlığı kim kazandı? İşte 25 Ağustos 2022 Masterchef Türkiye kazanan takım ve eleme adayları...

Magazin

Masterchef takım oyununu hangi takım kazandı, eleme adayı kim? 24 Ağustos 2022 Masterchef ikinci dokunulmazlığı kim kazandı?

Masterchef 2022'nin ana kadro yarışmacılarının belli olmasıyla takım oyunları başlamış oldu. TV8 ekranlarının sevilen yemek yarışması programı Masterchef'te 2. dokunulmazlık oyunu tamamlandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım ve eleme adayları merak konusu oldu. Peki, Masterchef takım oyununu hangi takım kazandı, eleme adayı kim? Masterchef ikinci dokunulmazlığı kim kazandı? İşte 24 Ağustos 2022 Masterchef Türkiye kazanan takım ve eleme adayları...

Magazin