Dr. Mehmet Öz Haberleri

Trump'ın desteğini alan ünlü doktor Mehmet Öz ön seçimi kazandı

Dr. Mehmet Öz, Pennsylvania eyaletinde Cumhuriyetçi Parti'nin ön seçimini kazanarak senatörlük için Kasım ayındaki ara seçimde Demokrat Parti adayının karşısına çıkmaya hak kazandı. Ön seçimde Öz'ün rakibi olan David McCormick, Öz'ün zaferini kabul ettiğini açıkladı.

Haber 04-06-22 16:18

Mehmet Öz Ön Seçimleri Kazandı

Pennsylvania eyaletinde Cumhuriyetçi Parti'nin Kasım ayındaki Kongre ara seçimlerinde Amerikan Senatosu yarışına katılacak adayını belirlemek için yapılan önseçimi kalp cerrahı ve televizyon yıldızı Mehmet Öz kazandı. Öz’ün rakibi, eski yatırım fonu yöneticisi Davis McCormack yenilgiyi kabul etti

Haber 04-06-22 16:10

Trump'tan Öz'e Kazandığını İlan Et Mesajı

Pennsylvania eyaletinde Cumhuriyetçi Parti'nin Kasım’da Senato yarışına katılacak adayını belirlemek için yapılan önseçimin sonucu hala belli olmadı. Eski Başkan Trump, destek verdiği Mehmet Öz'ün "zafer ilan etmesi" gerektiğini söyledi

Haber 19-05-22 16:56

Mehmet Öz ve Rakibi Yarışı Başabaş Götürüyor

Amerika'da Kasım'da yapılacak Kongre ara seçimleri öncesinde bazı eyaletlerde partiler, adaylarını belirlemek üzere önseçim düzenliyor. Oyların yüzde 90'dan fazlasının sayıldığı Pennsylvania'da Mehmet Öz, sayımı yapılan yaklaşık 1 milyon 300 bin oy içinde 2 bin 700 oyla rakibinin önünde gözüküyor

Haber 18-05-22 16:55

Dr. Mehmet Öz

Dr Mehmet Öz Hakkındaki Haberler Mynet'te. Dr Mehmet Öz Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Mehmet Öz seçimi kazanacak mı? Türk vatandaşlığından çıkacağını açıklamıştı, seçim sonuçları netleşmeye başladı

ABD'de merakla beklenen önseçimlerin sonuçları netleşmeye başlıyor. Kasım ayında yapılacak Kongre ara seçimleri öncesinde Kongre yarışına katılacak adayları belirlemek için yapılan seçimde gözler Pensilvanya'da. Henüz oyların yüzde 90'ı sayılmışken Trump'ın da desteklediği Dr. Mehmet Öz az bir farkla önde gözüküyor. Dr. Öz, daha önce yaptığı açıklamada ABD'de senatör seçilirse Türk vatandaşlığından ayrılacağını duyurmuştu. Dr. Öz, kazanırsa ilk Müslüman senatörü olmak için kapıyı aralamış olacak

Haber 18-05-22 09:11

ABD'de Ön Seçimlerin Kilit İsimlerinden Biri Mehmet Öz

ABD'de Kasım ayında yapılacak ara seçimlerde aday belirleme yarışı hız kazandı. Aralarında Mehmet Öz'ün de yer aldığı Trump'ın desteklediği adayların ön seçimleri kazanması Trum'ın Cumhuriyetçi Parti'deki mevcut gücünü de test etmesi anlamına gelecek olarak yorumlanıyor

Haber 18-05-22 00:39

Trump’tan Öz’e destek

Eski Başkan Donald Trump, Pennsylvania’da Cumhuriyetçi Parti’den senatör adayı olmak için kampanya yürüten Mehmet Öz’e destek verdiğini açıkladı. Trump açıklamasında kararının tamamen seçimleri kazanmakla ilgili olduğunu belirtti.

Haber 10-04-22 17:11

ABD eski Başkanı Trump'tan Mehmet Öz'e destek

ABD eski Başkanı Donald Trump, ABD Senatosuna aday olan dünyaca ünlü Türk kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz'ün adaylığına destek vereceğini duyurdu.

Haber 10-04-22 07:35

‘Kalpsiz kalp doktoru’ diye anılıyor! Dr. Mehmet Öz çalışanlarını yarı yolda bıraktı

Dr. Mehmet Öz ABD Senatosu'na aday olmasının ardından yaptığı programı bir anda sonlandırdı. Uzun süredir birlikte çalıştığı çalışanlarının bir kısmı Mehmet Öz'Ün kendilerini yarı yolda bıraktığını düşünüyor.

Magazin 29-03-22 12:59

Mehmet Öz, Türk vatandaşlığından ayrılacağını açıkladı

ABD'nin ünlü doktoru Mehmet Öz, Cumhuriyetçilerin adayı olarak Senato'ya girmesi takdirinde Türk vatandaşlığından ayrılacağını belirtti. Açıklama, Öz'ün ABD kamuoyunda seçilmesi takdirinde bir Türk vatandaşı olarak nasıl güvenlik brifingi alabileceğine dair tartışmalar sonrası geldi.

Haber 17-03-22 06:29

Dr. Mehmet Öz’den zayıflama reçetesi! Suyu böyle içerseniz...

Türk asıllı Amerikalı Doktor Mehmet Öz, kilo vermek isteyenlere dikkat çeken ipuçları verdi. Dünyanın ilgiyle takip ettiği Dr. Mehmet Öz’ün zayıflama reçetesinde elma sirkeli karışım ve bir bardak su detayı dikkat çekiyor.

Haber 11-02-22 08:44

Dr. Mehmet Öz Amerika'da siyasete giriyor! Efsane televizyoncu Oprah Winfrey'den ilk yorum

Ünlü kalp cerrahı Dr. Mehmet Öz'ün siyasete atılma kararına, onu şöhrete ulaştıran ünlü TV sunucusu Oprah Winfrey'den ilk yorum geldi.

Magazin 29-12-21 12:51

ABD’de ünlü Türk doktor Mehmet Öz siyasete atılıyor

ABD’de yaşayan dünyaca ünlü Türk kalp cerrahı ve televizyon programı sunucusu Prof. Dr. Mehmet Öz, Cumhuriyetçi Partiden ABD Senatosuna aday olacağını bildirdi.

Haber 30-11-21 22:43

Hızla zayıflatan besinler! Ünlü Doktor Mehmet Öz’ün tavsiyelerine uyarsanız kilo vermeniz garanti

Pandemi döneminde hemen hepimiz evlerde oturmaktan epey kilo aldık. Alması bir hayli kolay olan kiloları vermesi ise tam tersi çok zor. Sizler için bu haberimizde ünlü Dr. Mehmet Öz’ün tavsiyelerini bir araya getirdik. Bu besinleri tüketirseniz kilo vermek garanti. Elbette bunun yanında hareketleri de artırmalısınız. İşte o besinler…

Haber 13-08-21 15:15

Dr. Öz'ün kızı Daphne Öz Bodrum'da aşka geldi

Dünyaca ünlü Dr. Mehmet Öz'ün kızı Daphne Nur Oz, Amerika'da ünlü bir beslenme yazarı ve televizyon sunucusu. Şu sıralar Mehmet Öz ve ailesi Bodrum'da tatilin keyfini çıkarırken yaşadıkları keyifli anları Instagram'da takipçileriyle paylaşıyor.

Magazin 06-07-21 09:30

Bakan Koca paylaştı! Haluk Bilginer ve Dr. Mehmet Öz'den aşı çağrısı

Sağlık Bakanlığınca Kovid-19 ile mücadele kapsamında yürütülen aşılama kampanyası için sinema sanatçısı Haluk Bilginer ve Dr. Mehmet Öz'ün yer aldığı kamu spotları hazırlandı.

Magazin 23-06-21 11:35

Dr. Mehmet Öz ve sanatçı Bilginer herkesi Kovid-19'a karşı aşılanmaya çağırdı

Sağlık Bakanı Koca, "Kolları sıvıyoruz" sloganıyla yürütülen aşılama kampanyası için hazırlanan ve Dr. Mehmet Öz ile Haluk Bilginer'in yer aldığı kamu spotunu paylaştı - Dr. Mehmet Öz: - "Pandeminin sonunu getirmek ve geleceğe sağlıklı bakmak için mutlaka aşı olalım" - Haluk Bilginer: - "Aşıyla pandemi son bulacak, perdelerimiz yeniden açılacak"

Yurthaber 23-06-21 11:24

Mehmet Öz ve Suna Öz'ün vasiyetname davası: Davaya diğer kardeş de dahil oldu

Kalp cerrahı Mehmet Öz'ün, babalarının vasiyetnamesini sahte belgelerle değiştirdiğini iddia ederek kardeşi Nazlım Suna Öz'e açtığı vasiyetnamenin iptali davasına, üçüncü kardeş Fatma Seval Öz de dahil oldu. Fatma Seval Öz'ün, Nazlım Suna Öz'ün babaları ile ortak kullandıklarını iddia ettiği banka hesabından yetkisi olmamasına rağmen sahte vasiyetnameyle para çektiğini iddia ederek açtığı dava, bu davayla birleştirildi. Mahkeme, araştırılması için bankaya müzekkere yazılmasına karar verdi.

Haber 28-04-21 19:15

Dr. Öz'e Yunan kahvesi tepkisi

Dünyaca ünlü Türk asıllı cerrah Mehmet Öz'ün, "Yunan kahvesi sağlığa iyi gelir" sözü üzerine imza kampanyası başlatıldı.

Haber 06-05-13 09:50

Dr. Öz'den kanser reçetesi

Ünlü cerrah Dr. Mehmet Öz Kanser Haftası nedeniyle hastalığın farklı türleri için öneriler sundu.

Haber 03-02-12 09:58

Dr. Öz'ün kanser iddiası reklam mı?

Kanser olduğu iddia edilen dünyanın en ünlü cerrahlarından Dr. Mehmet Öz'ün biyopsi sonuçları temiz çıktı.

Haber 06-09-10 01:40

Mehmet Öz'de kanser şüphesi

Yalnızca Türkiye'de değil ABD'de de büyük bir üne sahip olan Türk asıllı Dr. Mehmet Öz'de kolon kanseri riski bulunduğu bildirildi.

Haber 02-09-10 00:05

Kanseri işaret eden 5 ağrı

Ağrı, bazı şeylerin doğru gitmediği anlamında bizi uyaran bir ikaz sistemidir. Bunlardan bazıları hiçbir endişe duymamızı gerektirmez ama bazıları da son derece önemli hatta hayati sorunları haber verir. Biz doktorlara gelince...

Haber 21-03-10 11:30

İşte Öz'den uzun yaşamanın sırları

Amerika, dünyanın en ünlü kalp cerrahlarından biri olarak gösterilen Columbia Üniversitesi uzmanı Mehmet Öz'ün Cleveland Hastanesi bilimadamlarından Michael Roizen'la birlikte yazdığı "You: The Owners Manual" (Siz: Kullanım Kılavuzunuz) adlı kitabın başarısını konuşuyor.

Haber 06-05-05 13:21