Dumping Sendromu Haberleri

Seren Serengil'in doktoru açıkladı: Aynı bölgeden defalarca kez ameliyat olmuş

43,5 kiloya kadar düşen Seren Serengil yaptırdığı zayıflama ameliyatları yüzünden ölümle yüz yüze gelmişti. Seren Serengil'in sağlık durumunu doktoru açıkladı. Serengil'in doktoru açıklamasında "Aynı bölgeden defalarca kez ameliyat olmuş" dedi.

Magazin 20-12-21 12:09

Dumping Sendromu tehlikesi! Seren Serengil'in organları zarar görmeye başladı... Sebebi mide küçültme mi?

Ünlü isim Seren Serengil, uzun zamandır yaşadığı dumping sendromuyla gündemde. Yaşadığı sendrom nedeniyle organlarının iflas etmek üzere olduğunu, boyunun da sendromun neden olduğu kemik erimesi sonucu 4 cm kısaldığını söyleyen Serengil, hayranlarından dua istemişti. Tekrar ameliyat masasına yatan Serengil’in bu durumundan yola çıkarak uzmanlara Dumping Sendromunu sorduk.

Haber 17-12-21 09:34

Seren Serengil’e ne oldu? Ünlü şarkıcı Seren Serengil’in sağlık durumu nasıl?

Magazin dünyasının ünlü isimlerinden Seren Serengil, mide ameliyatı sonrasında kendisine gelemedi. Sık sık rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan Seren Serengil'in sağlık durumunun iyiye gitmediği öğrenildi. Yeniden hastaneye kaldırılan Serengil sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Magazin 12-12-21 19:54

Seren Serengil hastalığını anlattı! 4-5 ay sonra kemiklerim kırılabilir

Zayıflamak için üst üste ameliyat olduğu için sağlığını kaybeden Seren Serengil son durumunu canlı yayında açıkladı. Yapılan kontrollerin ardından değerlerinin iyi gitmediğini belirten Serengil, 'Ameliyat olmazsam 1 yıl içinde resmen yok olacağım' dedi.

Magazin 30-11-21 12:02

Dumping Sendromu

Dumping Sendromu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Dumping Sendromu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Bir deri bir kemik kalan Seren Serengil kötü haberi verdi! Kan beynime pompalanmıyor

Kilo vermek isterken sağlığını kaybeden ve Dumping Sendromu'na yakalanan Seren Serengil canlı yayında kötü haberi verdi. Seren Serengil 6 ayda 4,5 cm boydan kaybettiğini ve karaciğerinde de sorun olduğunu açıkladı.

Magazin 29-11-21 11:24

Seren Serengil sevgilisini böyle övdü: Tuvalete giderken bazen yetişemeyebiliyorsun

Zayıflamak isterken üst üste geçirdiği ameliyatlardan sonra sağlığını kaybeden Seren Serengil sevgilisi Mustafa Tohma'nın kendisine iyi baktığını söyledi. Seren Serengil hastalık sürecinde sevgilisinin altını temizlediğini söyledi.

Magazin 04-11-21 16:06

Seren Serengil: Bağırsağımı fazla kesmişler...

Zayıflama ameliyat olduktan sonra Dumping Sendromu'na yakalanan Seren Serengil her geçen gün zayıflıyor. Serengil açıklamasında "Geri dönüşüm ameliyatı olmam gerekiyor ama bu kilodayken onu da yapmıyorlar" dedi.

Magazin 20-09-21 10:34

O fotoğrafı korkutmuştu! Seren Serengil neden zayıflıyor?

Uzun bir süredir dumping sendromu ile boğuşan Seren Serengil, giderek zayıflıyor. 2016 yılında mide küçültme ameliyatı olarak kilo veren Serengil, 3,5 ay gibi bir sürede 25 kilo verdi. Hızlı bir şekilde kilo veren Seren Serengil, 46 kiloya kadar düştü. Ameliyat sonrasında çeşitli sağlık problemleri yaşayan Serengil, geçtiğimiz ay şiddetli ağrıları nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Sunduğu programdan da ayrılan Seren Serengil’in o hali korkuttu.

Magazin 06-08-21 12:05

Bir deri bir kemik kalan Seren Serengil: Güzel olduk da ne oldu?

Geçirdiği mide küçültme ve gastrik bypass ameliyatından sonra 70 kilodan 46 kiloya düşen Seren Serengil, yaşadığı pişmanlığı sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Magazin 03-07-21 12:12

Seren Serengil: Dün vasiyet videosu çektim telefonumda...

Üst üste mide küçültme ameliyatı olarak hayatını riske atan Seren Serengil bir süredir Dumping sendromuyla mücadele ediyor. Serengil'in son paylaşımı olay oldu.

Magazin 09-06-21 17:40

Seren Serengil'den korkutan paylaşım: Vasiyet olarak algılanınca yürekleri ağza getirdi!

Uzun süredir sağlık sorunları ile başı dertte olan şarkıcı Seren Serengil, geçtiğimiz gün fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı. Ardından sevgilisi tarafından yapılan sosyal medya paylaşımında ünlü sunucunun aniden ameliyatı alınacağı yazınca hayranlarını korkutmuştu. Ameliyatı ertelenen ve sunuculuğa devam eden Serengil, son paylaşımıyla yürekleri ağza getirdi.

Magazin 09-06-21 17:13

Seren Serengil'in sevgilisi ameliyata alınıyor demişti ama... Gerçek ortaya çıktı

Zayıflamak amacıyla geçirdiği iki ameliyatın ardından ‘dumping sendromu’ yaşayan Seren Serengil, acil ameliyata alındığını sevgilisi açıklamıştı. Gerçek ortaya çıktı.

Magazin 08-06-21 13:46

Seren Serengil’in sevgilisi Mustafa Tohma kimdir? Mustafa Rahman Tohma kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Ünlü sunucu Seren Serengil ile bir süredir aşk yaşayan Mustafa Tohma, Seren Serengil’in geçirdiği Dumping Sendromu sebebiyle hastaneye kaldırılmasının ardından, araştırılan isimler arasında yer aldı. Dün gece sabaha karşı Serengil’in hastaneye kaldırıldığı haberini sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Mustafa Tohma, sevenlerinden dualarını istedi.

Magazin 08-06-21 01:27

Seren Serengil'den kötü haber! | Seren Serengil’in sağlık durumu nasıl? Dumping Sendromu nedir?

Beyaz TV’de “Söylemezsem Olmaz” sabah programında sunuculuk yapan Seren Serengil, tekrar hastaneye kaldırıldı. Mide ameliyatı geçirdikten sonra uzun bir süredir sağlık sorunları ile ilgili büyük sıkıntılar yaşayan Seren Serengil’den dün sabaha karşı kötü haber geldi. Kötü haberi, Seren Serengil’in sevgilisi Mustafa Tohma verdi.

Magazin 08-06-21 01:16

Dumping Sendromu ile mücadele eden Seren Serengil acil ameliyat alındı!

Beyaz TV'nin sevilen magazin programı 'Söylemezsem Olmaz'da sunuculuk yapan Seren Serengil'den kötü haber. Uzun süredir dumping sendromu ile mücadele eden Serengil'in acil ameliyata alındığı haberini erkek arkadaşı, Mustafa Tohma, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu. Son durumuna ilişkin açıklamada "Serom az sonra maalesef ameliyata alınıyor" ifadelerini kullandı.

Magazin 07-06-21 15:53

Bir deri bir kemik kalan Seren Serengil'den kötü haber

Dumping sendromuyla mücadele eden ve bir deri bir kemik kalan Seren Serengil acil ameliyata alındı. Serengil'in sevgilisi kötü haberi duyurdu

Magazin 07-06-21 14:10

Seren Serengil yine alay konusu oldu!

Magazin camiasının son günlerde en çok konuştuğu isimlerin başında gelen Seren Serengil'in, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf alay konusu oldu. Photoshop'tan vazgeçeyemen Serengil'e "Robot gibi duruyor" şeklinde yorumlar yapıldı.

Magazin 31-05-21 12:18

Bir deri bir kemik kalan Seren Serengil kalça protezi mi yaptırdı?

İki kez mide ameliyatı olarak hayatını tehlikeye atan Seren Serengil, her geçen gün eriyor. Serengil kalça protezi yaptırdığını iddiasına bakın ne yanıt verdi.

Magazin 15-05-21 14:52

Seren Serengil eriyor! 4 kg yağ kalmış, çok tehlikeli

Seren Serengil yine son görüntüsüyle gündemde... Serengil kendisine gelen yorumlara verdiği yanıtla dikkat çekti.

Magazin 02-05-21 11:34

Sağlık sorunları yaşayan Seren Serengil: Ölüm aklıma geldikçe...

Ünlü isimlerle yaşadığı polemiklerle sık sık gündeme gelen Seren Serengil zor günler geçiriyor. Günden güne eriyen Serengil "Ölüm aklıma geldikçe kızgınlıklarımdan vazgeçiyorum" dedi.

Magazin 18-04-21 08:03

Seren Serengil'in son görüntüsü korkuttu! 'Beynime oksijen gitmiyor'

Uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ettiği için Söylemezsem Olmaz programına ara veren Seren Serengil, son durumuyla ilgili takipçilerini bilgilendirdi. Serengil günden güne eriyor.

Magazin 16-04-21 13:45

Seren Serengil'in sağlık durumu nasıl? Açıklamayı kendisi yaptı

Dumping sendromuyla mücadele eden ünlü şarkıcı, sunucu Seren Serengil, sağlık durumuna ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı. 8 günlüğüne tatile çıktığını vurgulayan Serengil, günde 10-15 ilaç içtiğini ancak vücutta kalmadığını söyledi.

Haber 16-04-21 10:34

Dumping Sendromu nedir? İşte Dumping Sendromu belirtileri...

Seren Serengil'in hastalığı Dumping Sendromu'nun belirtileri ve tedavisi araştırılıyor. Mide bypass ameliyatı sonrasında rastlanabilen Dumping Sendromu'nun en yaygın belirtileri arasında baş dönmesi, ishal, çarpıntı, mide ağrısı gibi şikayetler yer alıyor. İşte, Dumping Sendromu hastalığı ve tedavisi hakkında tüm detaylar...

Haber 01-04-21 22:16

Seren Serengil: Hasta yatağımdan kalktım

'Dumping sendromu' yaşayan ve sağlık sorunlarının nüksettiğini duyuran Seren Serengil, yeniden 46 kiloya kadar düştüğünü açıklamıştı. Serengil yeni bir paylaşımda bulundu.

Magazin 23-03-21 10:00

Seren Serengil yine kötüleşti! 'Yine 46 kiloya düştüm'

Bir süredir 'Dumping Sendromu' ile mücadele eden ve ameliyat olan Seren Serengil zor günler yaşıyor. 2016'da geçirdiği mide ameliyatının ardından hızla kilo vermeye başlayan Serengil, takipçilerinden yardım istedi.

Magazin 21-03-21 13:49