Ekmek Fiyatı Haberleri

Ekmeği zararına satmaya başladı: Neden zam yaptınız madem! Fırıncıya kızan esnafın vitrinini gören hayret etti

Ekmeği fırıncıların kendi fırınlarında ucuza satıp markete daha pahalıya vermelerine kızan esnaf Murat Ordu dikkat çeken bir hamleye imza attı. Fırından 4 TL'ye aldığı ekmeği Ordu, kendi marketinde zararına satmaya başladı ve bunu vitrinine asarak halka duyurdu. "Ekmeği 5 TL yapıp bakkallara 4 TL’den verip kendileri 3,5 TL’den satmaları tuhaf değil mi?" diyen Ordu, "Neden zam yaptınız 5 TL’ye çıkardınız madem 3,5 TL’den satacaktınız da" diye sordu.

Haber 16-01-23 18:46

Türkiye'nin birçok bölgesinden daha ucuza... Bu ilçede 1 Aralık'tan itibaren ekmek 2,5 TL! Belediye başkanı duyurdu

Ekmek fiyatları vatandaşların gündemindeki yerini korumaya devam ederken Tunceli’nin Pertek ilçesinden dikkat çeken bir haber geldi. İlçede halk ekmek fiyatı, 1 Aralıktan itibaren 2 buçuk lira olarak güncellendi. Açıklamayı Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan yaptı. Alan, açıklamasında ilçelerinde ekmeği Türkiye'nin birçok bölgesinden daha ucuza vatandaşlarla buluşturacaklarını söyledi.

Finans 27-11-22 22:34

Fiyatlar haber spikeri Ela Rümeysa Cebeci'yi de isyan ettirdi! Anısı canlı yayına damga vurdu: Ekmek alayım dedim 72 lira...

Tv100 ekranlarında Gün Uyanıyor programını sunan Ela Rumeysa Cebeci'nin ekmek fiyatlarına isyan ettiği anlar canlı yayına damgasına vurdu. Siyez ekmeğinin fiyatına inanamadığını söyleyen deneyimli sunucu 'olacak iş değil' diyerek ekmeği kasada bıraktığını anlattı. O anlar hem izleyicilerin hem de sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti.

Magazin 02-11-22 15:15

Ekmek Fiyatı

Ekmek Fiyatı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ekmek Fiyatı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.