Eksper Haberleri

Eksper dükkanında panik anları! Arabanın motoru bir anda patladı, panik anları kameraya yansıdı

İstanbul'daki bir oto ekspertizde faciadan dönüldü. Beylikdüzü'nde galericiler sitesine eksper işlemi için getirilen arabanın motoru bir anda patladı. Görevliler tarafından yanan araca yangın tüpüyle müdahale edilirken, yaşanan panik anları güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Haber 03-01-23 16:47

Eksper de sahibi de inanamadı! 3 aracı birleştirmişler... Türkiye'de 7 milyona satılıyor, içinden çorap bile çıktı

Otomobil alacakların korkulu rüyası haline gelen dolandırıcılık örneklerinden sonuncusu sosyal medyayı adeta kasıp kavurdu. Türkiye'de ortalama 7 milyon TL'ye satılan ultra lüks aracı inceleyen ekspertiz gözlerine inanamadı. 3 aracın birleştirilmesiyle yapılan aracın kaynak yapılan yerinden çıkan çorap ise 'yok artık' dedirtti.

Finans 01-12-22 10:26

Otomobil ekspertiz raporlarının fiyatları adeta uçtu! Tavan fiyat uygulansın talebi geldi! ‘En ucuzu bin lira diyebiliriz…’

Otomobil fiyatlarının artması ile birlikte otomobil ekspertiz kontrolünde de fiyat tarifesi yükseldi. 3 bin lirayı bulan ekspertiz kontrolünden eli yanan tüketici fiyatlara tavan fiyat uygulaması getirilerek sınır istemeye başladı. Geçtiğimiz yıllarda 200-300 liraya yapılan otomobil ekspertizinin bugünlerde 3 bin liraya kadar yükselen fiyatlarla yapıldığı belirtiliyor. İşte araç ekspertiz fiyatlarındaki son durumun detayları…

Finans 17-11-22 08:16

6+6 kuralında yeni oyun! İşin içinde bu sefer noter ve eksperler var

Sıfır araçlardaki fiyat artışının önüne geçmek için 15 Ağustos’ta 6 ay ve 6 bin kilometre şartı getirilmişti.6 ay ve 6 bin kilometre şartının bazı noter ve ekspertizler tarafından uygulanmadığı ortaya çıktı. Bazı noterlerin kilometrede belge görmeden sözlü beyanla işlem yaptığı, ekspertizlerin de müşteriler için satışa uygun şekilde kilometre yazdığı belirlendi.

Finans 16-10-22 09:09

Eksper

Eksper Hakkındaki Haberler Mynet'te. Eksper Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

3 milyon TL verip sıfır aldı! Şok gerçeği ekspere götürdüğünde öğrendi

Adanalı iş adamı Muharrem Başak, İstanbul'daki bir bayiden 3 milyon 80 bin liraya sıfır kilometre lüks cip aldı. Başak, bir arkadaşının "Bu aracın çamurluğunda oynama var. Sıfır aldığına emin misin?" demesi üzerine aracı ekspere götürdüğünde motor kaputu ve çamurluk vidalarında oynama ve rötuş olduğunu öğrendi. Aracını değiştirmek isteyen Başak bir an önce mağduriyetinin giderilmesini isterken, hukuk mücadelesine hazırlanıyor.

Haber 17-08-22 11:10