Emanet Dizisi Haberleri Ve Son Dakika Emanet Dizisi Haberleri

Emanet Dizisi Haberleri Ve Son Dakika Emanet Dizisi Haberleri

Emanet dizisi, Askerin Dönüşü adlı filmden uyarlanan dram türünde bir televizyon dizisidir.

Senaryoyu Sinan Tuzcu, Volkan Yazıcı, Sergin Akyaz yazmıştır. Yönetmeni ise Nisan Akman olarak karşımıza çıkmaktadır. Başrollerini Mehmet Akif Alakurt, Özlem Yılmaz, Engin Şenkan, Nergis Çorakçı, Ferit Kaya paylaşıyor. Fox Tv’de izleyici karşısına çıkmıştır ve beğenilmiştir.

Konusu ise Fırat ile Zelal’in imkansız aşkıdır. 1 sezonluk ve 13 bölümlük kısa soluklu bir dizi olarak izleyicisiyle buluşmuştur.

Bir bölümün gösterim süresi genelde 110 dakikadır. 2014 yılının eylülünde başlayıp kasımında sona ermiştir. Gold Film yapım şirketi tarafından Kapadokya’da çekilmiştir.

Stereo ses formatına sahiptir. Yapımcılığı Faruk Turgut tarafından üstlenilerek iyi bir iş çıkarılmıştır.

Emanet dizisi Haberleri

Emanet dizisinin Seher'i Sıla Türkoğlu göğüs dekolteli süper minisiyle dudak uçuklattı! Ortalık alev aldı

Emanet dizisinde canlandırdığı Seher karakteriyle izleyicilerin kalbini kazanan Sıla Türkoğlu paylaşımlarıyla göz kamaştırmaya devam ediyor. Son olarak süper mini eteği ve derin göğüs dekoltesiyle Instagram pozlarını paylaşan güzel oyuncu resmen büyüledi.

Magazin 30-07-22 12:17

Emanet'in Seher'i Sıla Türkoğlu göğüs dekolteli pembe büstiyeriyle olay yarattı

Emanet dizisinde canlandırdığı Seher karakteriyle herkes tarafından tanınan ve sevilen oyuncu Sıla Türkoğlu, Instagram pozlarıyla takipçilerinin yüreklerini hoplattı. Son olarak sosyal medya hesabının hikayeler kısmından göğüs dekolteli pembe büstiyeriyle poz veren güzel oyuncu adeta mest etti.

Magazin 23-07-22 15:46

Emanet'in Duygu’su İpek Arkan'ın asıl mesleğini duyanlar şoke oldu! Gerçek yeteneği bakın neymiş...

Emanet dizisinde canlandırdığı Duygu karakteriyle milyonlar tarafından tanınan İpek Arkan, sosyal medya paylaşımlarıyla herkesi mest ediyor. Güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken İpek Arkan'ın gerçek mesleğini duyanlar ise adeta şoke oldu.

Magazin 01-06-22 16:23

Emanet dizisi

Emanet Dizisi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Emanet Dizisi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.