Enerji Verimliliği Haberleri

Kocaeli'de enerji verimliliği protokolüyle 75 milyon lira tasarruf edilecek

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) ile Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU) Genel Müdürlüğü arasında enerji verimliliği alanında protokol imzalandı.

Yurthaber

Enerji tasarrufu sağlayarak faturalarınızın yarı yarıya düşmesine yardımcı olacak ürünler

Yaşamımızı sağlamayı ve sürdürmeyi sağlayan en önemli unsurların başında enerji yer alıyor. Ticaretten ekonomiye kadar yaşamın tüm alanlarında, verimli ve nitelikli bir günlük yaşantı için enerji, kilit bir rol oynuyor. Küresel ısınma problemiyle beraber gündemimize gelen enerjinin sürdürülebilirliği konusu enerji tasarrufu üzerine düşünmemize de yol açtı. Gelin, birlikte enerji tasarrufu sağlarken hem cebinize hem geleceğinize yatırım yapmanızı sağlayacak ürünlere göz atalım!

Haber

VERİMDER'in 25. Anadolu Buluşmaları etkinliği Kayseri'de yapıldı

VERİMDER İcra Kurulu Başkanı Prof. Dr. Emre Alkin: - "Sanayi Bakanlığının açıklamalarına göre, sanayinin tükettiğinden daha fazla enerji binalarda tüketiliyor ve maalesef binalarımızın yüzde 80'i Türkiye'de enerji verimliliğine uygun değil"

Yurthaber

Edirne'de dar gelirli 41 ailenin evi enerji verimliğini artıracak şekilde yenilenecek

Edirne'de dar gelirli 41 ailenin evi enerji verimliğini artıracak şekilde yenilenecek

Yurthaber

Enerji Verimliliği

Enerji Verimliliği Hakkındaki Haberler Mynet'te. Enerji Verimliliği Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Vodafone, veri merkezlerinde enerji verimliliğini artıracak

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Adem Özdemir: - "2025 yılına kadar çevresel etkimizi yarı yarıya azaltma ve 2040 yılına kadar net sıfır karbon emisyonuna ulaşma yolculuğumuzda emin adımlarla ilerliyoruz"

Yurthaber

Sakarya, Avrupa'da enerjiyi en verimli kullanabilen şehirler arasına girmeyi hedefliyor

Avrupa Birliğince, şehirlerin enerji konusunda kendi kendine yetebilmesi, yenilenebilir enerji kullanımının artırılması ve enerji verimliliği uygulamalarının yaygınlaştırılması amacıyla 2030 yılına kadar 100 şehir pilot bölge seçilecek

Yurthaber