Fatih Dizisi Haberleri

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisine Berkan Şal da katıldı

Kanal D'de her salı akşamı izleyici karşısına çıkan Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolünde oynadığı 'Mehmed Bir Cihan Fatihi' dizisine Berkan Şal da 'Toraman' karakteriyle dahil oldu

Magazin 16-04-18 17:15

Mehmed: Bir Cihan Fatihi ne zaman?

Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinin yayın günü belli oldu. Dizinin Kanal D'de salı günü yayınlanacağı açıklandı. 13 Mart Salı günü ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkacak dizinin rakipleri de çok güçlü.

Magazin 25-02-18 15:20

'Fatih' dizisi için dikkat çeken uyarı!

Başrolde Kenan İmirzalıoğlu'nun yer aldığı Kanal D'nin yeni dizisi, yaklaşık 2 milyon liralık bölüm masrafıyla dikkati çekiyor. 'Mehmed Bir Cihan Padişahı'nın yayın günü (pazartesi) de şimdiden tartışma konusu oldu.

Magazin 10-10-17 15:12

Fatih dizisinden Kenan İmirzalıoğlu'na ait ilk kare yayınlandı

Kenan İmirzalıoğlu, uzun süredir ara verdiği ekranlara Fatih Sultan Mehmed’in hayatını anlatan Fatih dizisi ile yeniden dönüyor. Ocak 2018’de Kanal D'de izleyici karşısına çıkacak olan Fatih dizisinden Kenan İmirzalıoğlu'na ait ilk kare yayınlandı.

Magazin 05-10-17 15:56

Diğer Haber Etiketleri

Toprak Sağlam kimdir? Kenan İmirzalıoğlu'nun Fatih dizisinde partneri Toprak Sağlam oldu!

Toprak Sağlam, merakla beklenen ve başrolünde Kenan İmirzalıoğlu'nun oynadığı Fatih dizisinde Teodora rolünü kaptı. En son Bodrum Masalı adlı dizide yer alan Toprak Sağlam, Yerden Yüksek ve Osmanlı Tokadı gibi dizilerde yer aldıktan sonra Bodrum Masalı'nda Gözde karakteri ile adından çok ettirmişti. Peki Toprak Sağlam kimdir? Kaç yaşındadır?

Haber 28-09-17 11:51

İşte Kenan İmirzalıoğlu'nun partneri

Kanal D ekranlarında büyük bir merakla beklenen Fatih dizisinin başrolünde Kenan İmirzalıoğlu yer alacak. Bizans İmparatoriçesi Teodora rolünü kimin oynayacağı konusunda bir çok ünlü ismin adı geçmişti. Fatih dizisinde Teodora'ya Bodrum Masalı'ndaki performansıyla adından söz ettiren Toprak Sağlam hayat verecek.

Magazin 28-09-17 09:15

Kenan İmirzalıoğlu'nu bekleyen büyük 'Fatih' tehlikesi

Kenan İmirzalıoğlu'nun baş rolünde rol alacağı Kanal D'nin iddialı dizisi 'Fatih' şimdiden merak konusu oldu. Kenan İmirzalıoğlu, 'Fatih' dizisi için sakallarını uzatırken, dizi için hummalı bir çalışma içine de girdi.

Magazin 12-09-17 11:06

'Fatih' dizisinin planı ortaya çıktı

Uzun bir aradan sonra "Fatih" dizisi ile ekrana dönmeye hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizisi ile ilgili planı ortaya çıktı.

Magazin 10-09-17 14:38

Tuba Büyüküstün ve Fahriye Evcen, Fatih'in kadrosunda mı?

Kanal D ekranların büyük bir merakla beklenen Fatih dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Fatih dizisinde baş rolde Kenan İmirzalıoğlu yer alacak.

Magazin 01-08-17 16:20

Fatih dizisinin yönetmeni belli oldu

Kara Dayı dizisinden sonra setlere ara veren Kenan İmirzalıoğlu Fatih dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Kanal D ekranlarında yeni yayın döneminde izleyici karşısına çıkacak olan Fatih dizisinin yönetmeni belli oldu.

Magazin 10-05-17 09:03