Fatih Erbakan Haberleri

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Yusufeli'nde temaslarda bulundu

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Yusufeli'nde temaslarda bulundu

Yurthaber 03-10-22 17:47

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Ağrı'da partisinin il kongresinde konuştu:

"Erbakan hocamız, bütün siyasi hayatı boyunca ırkçılıkla, ayrımcılıkla ve kutuplaşmayla mücadele etti"

Yurthaber 25-09-22 18:29

Fatih Erbakan'dan 6'lı masaya tartışma yaratacak İstanbul Sözleşmesi çıkışı! 'Nasıl buna razı oluyorsunuz?'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 6'lı masanın İstanbul Sözleşmesi kararını eleştirdi. Erbakan, "İstanbul Sözleşmesi demek, 'toplumsal cinsiyet eşitliği' adı altında cinsiyetsiz toplum oluşturmak demektir. Allah muhafaza buyursun erkek erkeğe, kadın kadına evliliklerin altyapısını oluşturmak demektir. 6’lı masadaki muhafazakar partilere de şaşırıyorum. Nasıl buna razı oluyorsunuz?" dedi. İşte Erbakan'ın tartışma aratacak o açıklamaları...

Haber 25-09-22 11:30

Fatih Erbakan'dan tartışma yaratacak sözler! '20 seneden beri bu gece bir türlü gelmiyor'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Osmaniye İl Başkanlığı 2'nci Olağan Kongresi'nde konuştu. Yunanistan ile yaşanan gerginlik ve iktidarın yaptığı açıklamalara değinen Erbakan, “Yunanistan'la yaşanan gerginlikten dolayı çıktılar 'Bir gece ansızın gelebiliriz' dediler. 20 seneden beri bu gece bir türlü gelmiyor. Adamlar Ege'deki kaç tane adacıkta, kaç tane kayalıkta bize ait olan toprak parçasında çıktılar, Yunan bayrağını diktiler" ifadelerini kullandı.

Haber 18-09-22 16:58

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Osmaniye'de konuştu:

"Milli Görüş ne zaman geldiyse milletin yüzünü güldürmüş. Dolayısıyla bugün de yine milletimizin yüzü Milli Görüşle gülecek, Yeniden Refah Partisi'yle gülecek"

Yurthaber 18-09-22 14:02

Fatih Erbakan'dan maaş zammı çıkışı! 'İşçi, memur ve emekliye yüzde 150 zam'

İzmir'de partisinin olağan kongresinde konuşan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'dan dikkat çeken bir maaş zammı çıkışı geldi. İktidara gelmeleri durumunda 81 ilde 681 refah projesini hayata geçireceklerini belirterek kamuda tasarruf dönemini başlatacaklarını açıklayan Erbakan, "Tasarruf ile sağlanan kaynağı 85 milyona aktaracağız. İlk işimiz işçi, memur ve emekliye yüzde 150 maaş zammı yapacağız" dedi. İşte Erbakan'ın o açıklamaları...

Haber 18-09-22 11:00

Fatih Erbakan’dan dikkat çeken 'zam' çıkışı! 'Cumhurbaşkanı sürekli sabredin ve şükredin diyor ama...'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, ekonomiye ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Elektrik, doğalgaz ve akaryakıt zamnlarının zincirleme olarak bütün ürünlerin ve hizmetlerinin fiyatlarının artmasına neden olduğunu söyleyen Erbakan, "Sayın Cumhurbaşkanı sürekli olarak ‘sabredin ve şükredin’ diyor. Ancak orta vadeli program sabrederek hiçbir şeyin düzelmeyeceğini gösteriyor" ifadelerini kullandı. İşte Erbakan'ın o açıklamaları...

Haber 16-09-22 14:51

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, partisinin il başkanları toplantısında konuştu:

"9 Eylül'ün yıl dönümünde bir açıklama yaparken işgalci, katliamcı Yunanistan'ı hedef almak varken, bula bula sen ecdadımızı mı hedef aldın? Her ne kadar Sayın Kılıçdaroğlu, helalleşmeden bahsetse de bu makyajlar sürekli olarak dökülüyor ve CHP'nin gerçek yüzü ortaya çıkıyor" - "Biz 6'lı masanın çatırdadığını aylar önce söylemiştik o zaman bize itiraz edenler dahi 'bu masadan bir şey çıkmaz' deme noktasına geldiler"

Yurthaber 16-09-22 12:38

Fatih Erbakan'dan dikkat çeken sözler: 'Ne masa başındakilerle, ne kasa başındakilerle...'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, hem hükümetin ekonomi politikalarını hem de 6’lı Masa'yı eleştirdi. Erbakan, "Ne masa başındakiler ile ne kasa başındakilerle kurtuluşa eremeyiz. Kurtuluşa ermek istiyorsak mutlaka ama mutlaka milli görüşe sarılmamız lazım, Yeniden Refah’ı, iktidara getirmemiz lazım” dedi. İşte Erbakan'ın dikkat çeken o açıklamaları...

Haber 11-09-22 16:58

Fatih Erbakan duyurdu! Yeniden Refah Partisi kendi cumhurbaşkanı adayını çıkartacak

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Parti olarak kendi çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Erbakan, "Kendi cumhurbaşkanı adayımızı da kendi partimiz olarak çıkartacağız” diye konuştu.

Haber 05-09-22 14:57

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan Van'da partisinin il kongresine katıldı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan Van'da partisinin il kongresine katıldı

Yurthaber 13-08-22 19:06

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan'dan Milli Görüş önerisi:

"İktidardakileri 'kasa başındakiler', masadakileri de 'masa başındakiler' olarak ifade ediyoruz. Bu iş, ne kasa başındakilerle çözülür ne de masa başındakilerle bu iş, milli görüşle çözülür"

Yurthaber 23-07-22 17:15

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, bayram namazını Balıkesir'de kıldı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, bayram namazını Balıkesir'de kıldı

Yurthaber 09-07-22 08:41

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Eskişehir'de konuştu:

"Yeniden Refah Partisi kendi başına hiçbir şekilde baraj problemi olmayan, güçlü bir siyasi aktör olarak seçimlere girecektir. Bütün çalışmalarımızı hızlı bir şekilde devam ettiriyoruz"

Yurthaber 03-07-22 15:03

Fatih Erbakan, Sultanbeyli'de vatandaşlarla buluştu:

"Geçtiğimiz ay Yargıtay'ın resmi rakamlarına göre Türkiye'de bir ay içerisinde en fazla üye kaydeden siyasi parti Yeniden Refah Partisi oldu"

Yurthaber 02-07-22 21:00

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Batman'da konuştu:

"Biz Yeniden Refah iktidarında laf üretmeyeceğiz, hikaye anlatmayacağız, enkaz raporu okumayacağız, milletimizin derdiyle dertleneceğiz"

Yurthaber 25-06-22 20:53

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Uşak'ta konuştu:

"Milli Görüş coşkusunu, heyecanını bütün Türkiye'de yeniden yaşatmanın vakti gelmiştir"

Yurthaber 19-06-22 20:58

3. ittifak iddiası! Mustafa Sarıgül'ün beğendiği paylaşım gündem yarattı: Muharrem İnce, Ümit Özdağ, Fatih Erbakan, Önder Aksakal, Hüseyin Baş...

Seçimlere bir yıl kala erken seçim iddialarıyla kulisler hareketlendi. 6'lı masanın dışında kalan partilerin yeni bir ittifak kuracağı iddiaları ise her geçen gün daha çok konuşulmaya devam ediyor. Son olarak TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün yeni ittifak iddialarıyla ilgili sosyal medyada yaptığı hamle dikkat çekti. 3. ittifak iddiaları yeniden gündem oldu...

Haber 14-06-22 16:47

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Düzce'de konuştu:

"Yeniden Refah iktidarında milli kaynak paketleri var. Denk bütçe var. 'Önce millet' anlayışı var. Memura, işçiye emekliye iktidara gelir gelmez yüzde 100 maaş zammı var. Çiftçiye köylüye ucuz mazot, ucuz elektrik var"

Yurthaber 04-06-22 22:13

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Bursa'da konuştu:

"Üretim, istihdam ve ihracat odaklı bir ekonomiye geçilmesi lazım. Üretim, istihdam, ihracat olmadan borçtan kurtulamayız"

Yurthaber 27-05-22 13:08

Fatih Erbakan 'Hükümeti uyarıyoruz' diyerek açıkladı! 'Bir önce ortadan kaldırılmalı'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'dan çok konuşulacak bir çıkış geldi. Koronavirüs salgını sürecinde aşı karşıtı sözleriyle gündem yaratan Erbakan bu kez hükümete uyarıda bulundu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da katıldığı, Dünya Sağlık Örgütü'nün (DSÖ) devam eden Genel Kurulu'nda oylanacak yeni tüzüğe sert şekilde karşı çıkan Erbakan, "Yetkilerin bir an önce ortadan kaldırılması için hükümeti uyarıyoruz" diye konuştu.

Haber 26-05-22 14:10

Fatih Erbakan'dan Millet İttifakı'na çok konuşulacak sözler! HDP olmadan İstanbul’u ve Ankara’yı alamazlardı

Kocaeli’de bir televizyon programına konuk olan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Millet İttifakı’na eleştiride bulundu. Erbakan, "HDP olmadan İstanbul’u ve Ankara’yı alamazlardı" dedi. İşte Fatih Erbakan'ın çok konuşulacak o sözleri!

Haber 17-05-22 14:23

Fatih Erbakan, Yeniden Refah Partisi'nin Kocaeli İl Kongresi'nde konuştu:

"İktidar partisi de havası ve parası çok bol olan partiler de dahil olmak üzere seçime girme hakkına sahip 27 parti içerisinde en fazla üye kaydeden parti olduk"

Yurthaber 15-05-22 18:26

Fatih Erbakan ile Mustafa Sarıgül bir araya geldi! Dikkat çeken ziyaret

Türkiye 2023 seçimlerine hazırlanırken, Ankara'da bugün yapılan bir ziyaret dikkat çekti. Yeniden Refah Partisi (YRP) lideri Fatih Erbakan, Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ü ziyaret etti. Yaklaşık bir saat süren görüşmenin ardından kameraların karşısına geçen iki lider açıklamalarda bulundu.

Haber 11-05-22 15:00

Fatih Erbakan'dan sürpriz 'Mansur Yavaş' çıkışı: Cumhurbaşkanı adayı olmalı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, katıldığı canlı yayında 2023 seçimleri için dikkat çeken ifadeler kullandı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın cumhurbaşkanı adayı olması gerektiğini belirten Erbakan, seçimin ikinci tura kalması halinde parti olarak nasıl bir yol izleyeceklerini de açıkladı.

Haber 09-05-22 09:01

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 2. turda kimi destekleyecek? Fatih Erbakan duyurdu

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 2. tura kalması durumunda kimi destekleyeceklerini açıkladı. Yeniden Refah Partisi lideri Erbakan, "Öyle bir durumda Kılıçdaroğlu'nun olmasından Tayyip Bey'in olması bizim tabanımız açısından daha anlaşılır olacaktır." diye konuştu.

Haber 24-04-22 11:06

Fatih Erbakan'dan dikkat çeken sözler! Mansur Yavaş olamaz diyerek Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayını açıkladı

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'ın "Cumhurbaşkanı adayımız Mansur" çıkışı sonrası siyaset kulisleri bir hayli hareketli günler yaşıyor. Mansur Yavaş'ın olası adaylığıyla ilgili açıklamalar peş peşe gelirken, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan da dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Yavaş'ın adaylığının "Olası değil" olarak yorumlayan Erbakan, Millet İttifakı'nın adayını da açıkladı.

Haber 07-04-22 17:02

Fatih Erbakan, partisinin İstanbul İl Başkanlığı Olağan 2. Kongresi'ne katıldı:

"Hedefimizin birincisi ülkemizin yaşanabilir bir Türkiye haline gelmesidir. İkincisi yeniden büyük Türkiye ve lider ülke Türkiye hedefinin gerçekleştirilmesi. Üçüncüsü de Türkiye'nin öncülüğünde İslam birliğinin kurulması ve İslam birliğinin öncülüğünde de adil bir dünyanın, yeni bir dünyanın inşa edilmesidir"

Yurthaber 13-03-22 17:44

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Adana'da konuştu:

"Muhalefet partilerinin geçmişten gelen ve şu anda da ifade ettikleri görüş ve pozisyonları dolayısıyla ülkeye, millete vereceği bir şey yoktur"

Yurthaber 10-03-22 13:27

Fatih Erbakan'dan 6’lı masadaki 5 partiye çok konuşulacak çağrı: Yeni bir ittifak kuralım

Yeniden Refah Partisi lideri Erbakan, 6'lı masayı oluşturan 5 muhalefet partisine seslenerek, “CHP dışındaki partilere çağrıda bulunuyoruz; gelin bu yanlıştan dönün ve gelin Milli Görüş ilkeleri ve çatısı altında bir ittifak kuralım. Gelin Sayın Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı yapma planına, 60 sene sonra ülkenin başına CHP’li bir cumhurbaşkanı getirme planına ortak olmayın” çağrısında bulundu. İşte Erbakan'ın dikkat çeken o açıklamaları!

Haber 05-03-22 15:04

Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan kabri başında anıldı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan: - "Erbakan Hoca'mızın pek çok yönleri var. Ferasetiyle, hidayet ve ilmin üst seviyede olması dolayısıyla Allah'ın kendisine bahşettiği ferasetiyle bütün millete ve İslam alemine bir pusula gibi yol gösterdi"

Yurthaber 27-02-22 15:13

Fatih Erbakan, Erbakan Hocanın babalığını anlattı:

"Evde olduğu zamanlar, adaletli şekilde 3 çocuğuna da zaman ayırır, yakın bir şekilde ilgilenirdi. Öyle bir sertliği olmazdı" - "Kız çocuklarının da erkek çocukları gibi okuması, mutlaka üniversite mezunu olması, Erbakan hocanın önem verdiği bir konuydu. Ablalarımdan birisinin kimya mühendisliği okumasında babamın çok büyük etkisi oldu"

Yurthaber 27-02-22 11:33

Türk siyasetinin Erbakan Hocası vefatının 11'inci yılında Konya'da anıldı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı ve Erbakan Vakfı Başkanı Fatih Erbakan: - "(Necmettin Erbakan) Nesillere istikamet verendi, bir okul gibi çok sayıda insan yetiştirdi. Çok etkili bir öğretmendi" - "Bütün hayatı ve 42 yıllık siyasi yaşamı boyunca daima hayrın yanında, şerrin karşısında durdu"

Yurthaber 26-02-22 14:39

Facebook, Fatih Erbakan'ın sayfasını kapattı

Fatih Erbakan’a Facebook’tan kötü sürpriz… Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan'ın koronavirüs salgını ve aşısıyla ilgili ‘Aşılar 3 kulaklı 5 gözlü yaratıklar doğmasına yol açabilir’ sözlerinin ardından Facebook, partinin sayfasını kapattı.

Haber 19-02-22 15:23

Genel Başkan Fatih Erbakan'ın açıklamaları nedeniyle Yeniden Refah Partisi'nin Facebook sayfası kapatıldı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Kovid-19 ve koronavirüs aşılarıyla alakalı sözleriyle sık sık gündeme geliyordu. Partinin resmî Twitter hesabından yapılan açıklamada Erbakan'ın açıklamaları nedeniyle partinin resmî Facebook sayfasının kapatıldığı duyuruldu.

Haber 18-02-22 22:38

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Bilecik'te konuştu:

"Yüzde 20'lik bir kararsız kesim var. Bu da vatandaşın her iki ittifaktan da memnun olmadığı göstergesidir"

Yurthaber 18-02-22 18:54

Fatih Erbakan'dan flaş ittifak açıklaması! 20 senenin günahına son dakika ortak olmayız

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, seçim ittifakı ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Cumhur İttifakı içerisinde yer alacakları söylentilerini yanıtlayan Erbakan, Cumhur İttifakı’nda yer alma olasılıklarını yüzde 1 olarak açıkladı. Erbakan, "20 senenin günahına son dakika ortak olmak, bizim açımızdan uygun değil" dedi. İşte Erbakan'ın dikkat çeken o açıklamaları!

Haber 14-02-22 12:30

Fatih Erbakan’dan Millet İttifakı’na tepki! 6'nız değil, 16'nız bir araya gelse...

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Millet İttifakı'nın 12 Şubat'ta bir araya geleceği toplantı ile ilgili konuştu. Erbakan, “Şimdi çıkıp, önümüzdeki günlerde 6 tanesi bir araya gelecekmiş. Belirli bir mutabakat imzalayacakmış. Falan filan. Bu zihniyetle, bu iş batırma belgeleri ile 6’nız değil, 16’nız bir araya gelse yine de bir şey yapamazsınız” dedi. Erbakan, “Mevcut iktidarı değiştirip bunları getirmek, yağmurdan kaçarken doluya tutulmak demektir” ifadelerini kullandı.

Haber 07-02-22 11:19

Fatih Erbakan'dan muhalefete sert eleştiri: Bu iktidar gidecek de siz gelecekseniz, ne olacak?

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, muhalefet partilerini eleştirdi. Erbakan açıklamasında, "Malum muhalefete soruyoruz, 'Sizin ekonomide, politikada, dış politika, Güneydoğu konusunda, aile ve sosyal politikalar konusunda doğru düzgün bir projeniz var mı?' Hayır yok. Tam aksine elinizde iş batırma referansları var. O zaman bu iktidar gidecek de siz gelecekseniz, ne olacak?" dedi.

Haber 15-01-22 22:56

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Düzce'de konuştu:

"54. hükümette yaşanan milli görüş bolluk ve bereketi, ilk seçimden sonra Yeniden Refah Partisi ile yeniden hayat bulacak"

Yurthaber 14-01-22 18:14

Erbakan'dan zorunlu PCR testi açıklaması: Partimizin büyük etkisi oldu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Bilim Kurulu toplantısının ardından, "Tarama amaçlı ve temaslı kişilerde PCR testi zorunluluğunu kaldırmıştır. Bundan böyle PCR testi yalnızca semptom gösteren kişilere yapılacaktır." açıklamasını yapmıştı. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan da , “Zorunlu PCR testinin kaldırılmasında partimizin tüm teşkilatlarıyla ortaya koyduğu gayretin ve eylül ayında Danıştay’a yaptığımız itirazın çok büyük etkisi oldu” ifadelerini kullandı.

Haber 13-01-22 17:36

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'dan enflasyon ve memur zammı eleştirisi

Son dakika gelişmesine göre, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, memur ve memur emeklilerine yapılan yüzde 30.5 oranındaki zammı değerlendirdi. Erbakan açıklamasında, "2022 yılı için memur ve emekli maaşlarına yapılan yıllık zam neredeyse aylık enflasyon oranı kadar ve dolayısıyla yok hükmünde. Bu şartlar altında 'Allah memurumuza, emeklimize yardım etsin' demek herhalde en doğrusudur." ifadelerini kullandı.

Haber 04-01-22 00:24

Son Dakika: Fatih Erbakan'dan dikkat çeken asgari ücret yorumu! Beklemiyorduk

Son dakika haberi: Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 2022 yılı için belirlenen asgari ücrete ilişkin dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Erbakan, “Açıkça ifade etmek isterim ki, hükümet bizi şaşırttı. Bugüne kadar yaptıkları uygulamalar, verdikleri maaş zamlarının gayet üzerinde bir maaş zammı yapılmış oldu. Bu oranda bir asgari ücret artışını beklemiyorduk” dedi. Erbakan ayrıca, "Hem merkezi hem mahalli yönetimler için denk bütçe zorunluluğunun getirilmesi gerekiyor" dedi.

Haber 24-12-21 14:53

Fatih Erbakan'dan sert eleştiri: Şu anki muhalefetten Türkiye'ye hayır gelmez

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, "Bu muhalefetlerde, 28 Şubat sürecinde tanklara selam duran zihniyet sahip olanlar var. Bu malum partilerin içerisinde Ayasofya’nın ‘cami olmaması gerekirdi’ diyenler var. Bu muhalefetin içerisinde gelir gelmez İstanbul Sözleşmesini yeniden yürürlüğe sokacağım diyenler var. Ben iktidar olduğum zaman toplumsal cinsiyet eşitliği sapkınlığını üniversitelerde zorunlu ders haline getireceğim diyenler var" dedi.

Haber 19-12-21 18:31

Fatih Erbakan duyurdu! Milli Görüş hareketinin öncülerinden Ahmet Oğuz hayatını kaybetti

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Milli Görüş partilerinde görev almış ve Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi olan Ahmet Oğuz'un hayatını kaybettiğini duyurdu.

Haber 18-12-21 01:05

Fatih Erbakan'dan dikkat çeken açıklama: İktidara gelince kaldıracağız

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, iktidara geldiklerinde asgari ücretten vergiyi kaldıracaklarını söyledi.

Haber 12-12-21 20:02

Fatih Erbakan: Çiftçilerimizin tüm borçlarının silinmesi gerekiyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Derhal çiftçilerimizin, tüm kurumlara olan borçlarının, ana para dışındaki, hangi isim altında olursa olsun, tüm borçlarının silinmesi gerekiyor. Ana para borçlarının da faizsiz olarak, 5 yıla yayılması gerekiyor. Yeniden Refah iktidarında bu adımları atacağız ve çiftçimize reva görülen bu zulme son vereceğiz” dedi.

Haber 06-12-21 15:30

Fatih Erbakan'dan Asgari ücrete en az yüzde 50 zam yapılsın önerisi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan "Asgari ücrete en azından yüzde 50'lik maaş zammının yapılması lazım. Yüzde 50'nin altında herhangi bir maaş artışının kabul edilebilmesi mümkün olmaz" dedi.

Haber 02-12-21 13:33

Benim talebim değildi diyerek duyurdu! Davutoğlu'ndan üçüncü ittifak açıklaması

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Davutoğlu açıklamasında, "Seçim ufukta görünene kadar ilkeler bazında herkesin herkesle görüşmesi lazım. Sayın Fatih Erbakan'la görüştüğümüzde üçüncü ittifakı konuştuk, bu benim talebim değildi." ifadelerini kullandı.

Haber 27-11-21 22:13