Fed Başkanı Haberleri

Dünya piyasalarının beklediği açıklama geldi! Fed Başkanı faiz için net sinyali verdi

Dünya piyasalarının beklediği açıklama ABD Merkez Bankası Başkanı Jerome Powell'dan geldi. Powell'dan faiz indirimine ilişkin sinyal geldi. Powell, "Bir sonraki hamlenin bir faiz artışı olacağını düşünmüyorum." değerlendirmesini yaptı.

Finans

Dolarda düşüş eğilimi! Fed Başkanı ve enflasyon verileri yönü belirleyecek (14 Mayıs 2024 Salı günü dolar ne kadar oldu?

Dolardaki düşüş eğilimi devam ediyor. Dolar/TL, güne değer kaybıyla başlamasının ardından 32,2330 seviyesinden işlem görüyor

Finans

Küresel piyasalarda Fed Başkanı etkisi

Küresel piyasalarda Fed Başkanı Jerome Powell'ın konuşması sonrası negatif seyir izleniyor. Fed'in yakın zamanda faiz indirimine başlamayacağı endişesi arttı.

Finans

Altın fiyatları kritik seviyeyi aşıp rekor kırmıştı! 200 dolar detayı! Dev bankadan altın için yeni zirve tahmini...

Altın fiyatlarında son gelişmeler... Fed Başkanı Jerome Powell'ın açıklamalarının ardından yükselişe geçen altın dün rekor tazeledi. Ünlü banka JP Morgan'dan da altın için yeni zirve tahmini geldi. (5 Nisan 2024 gram altın çeyrek altın ne kadar oldu?)

Finans

Fed Başkanı

Fed Başkanı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Fed Başkanı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Küresel piyasalarda Fed Başkanı Powell etkisi

Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankasının (Fed) faiz indirim zamanlamasına ilişkin belirsizliğin devam etmesi ve Fed Başkanı Jerome Powell'ın "bekle-gör" yaklaşımı mesajlarıyla karışık bir seyir izlenirken, bugün yoğun veri gündemi yatırımcıların odağına yerleşti.

Finans

Küresel piyasalarda karışık seyir: Gözler Fed Başkanı'nın konuşmasında

Küresel piyasalar, ABD ekonomisinin "yumuşak iniş" yapabileceği ve yıl sonuna kadar toplamda 3 faiz indirimine gidebileceği beklentisiyle pozitif bir seyir izlerken, güçlenen dolar, Asya'da risk iştahının güç kaybetmesine neden oluyor.

Finans

Küresel piyasalarda Fed Başkanı etkisi

Küresel piyasalar ABD Merkez Bankası Başkanı Powell'ın açıklamalarının ardından pozitif seyrediyor. Powell faiz indirimi için ilk sinyalini verdi.

Finans

FED toplantısı ne zaman? 2022 FED faiz kararı ne zaman açıklanacak?

FED toplantısı tarihi ve faiz kararlarının açıklanacağı tarih merak edildi. ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell'ın yapacağı Fed faiz kararı ilgiyle takip ediliyor. 2022 yılı içerisinde yapılan Fed Toplantısı'nda mart ayından itibaren her toplantıda faiz artırımına gidilmişti. Peki, FED faiz Ağustos ayı toplantısı ne zaman? FED faiz toplantısı kararları ne zaman açıklanır? İşte merak edilenler....

Finans