Furkan Dedem kimdir?

Furkan Dedem kimdir?

1986 İStanbul doğumlu olan Furkan Dede, sunucudur. 2009 yılında Acun Ilıcalı’nın programı Var Mısın Yok Musun’a katılan ve burada kendini gösteren Dede, 2010 senesinde de Kızlar-ERkekler Survivor yarışmasına katılmıştır. 2013 yılında TV8’de yayımlanan Oynat Bakalım adlı programın sunuculuğunu yapmaya başlayan Dede, daha sonra yine aynı kanalda 2015’te Sinek 2‘li programının da sunuculuğunu yapmıştır. TV8 ve TV8,5’Ta ortak yayımlanan Survivor Ekstra programının da yorumcusudur.

Furkan Dede Haberleri

Survivor eski yarışmacısı Yiğit Dikmen'den sert sözler! Survivor Ekstra sunucularını eleştirdi

Survivor Türkiye’de final heyecanı yaşanırken eski yarışmacı Yiğit'ten ilginç açıklamalar geldi. ipler çok gerildi. Eski Survivor yarışmacılarından Yiğit, Poyraz’ı desteklediğini açıklarken, Survivor Esktra sunucularını topa tuttu.

Magazin 24-06-21 21:12

Furkan Dede'nin bu sözleri kime? Acun Abiye söyle ya yarışmadan ayrıl ya da...

Survivor Ekstra son günlerde hem tartışmalara hem de yarışmadaki skandalları açıklamaya devam ediyor. Program yarışmacılarla ilgili bir skandal gerçeği daha ortaya koydu.

Magazin 13-06-21 14:28

Kovulduğu iddia edilmişti! Furkan Dede'nin ayrılık sebebi belli oldu

TV8 ekranlarından yayınlanan Survivor Ekstra'nın sunucusu Furkan Dede'nin Acun Ilıcalı tarafından kovulduğu iddiaları gerçek dışı çıktı. Başarılı sunucunun rahatsızlığı sebebiyle yayına ara verdiği öğrenildi.

Magazin 22-04-21 09:10

Survivor Çağrı Murat Ceylan'ın üstüne yürüdü! Furkan Dede'den bomba yorum

Survivor Çağrı sunucu Murat Ceylan'ın üzerine yürüyünce gündeme bomba gibi düştü. Survivor yorumcusu Furkan Dede "Murat kusura bakmasın burası Survivor" yorumuyla herkesi şaşırttı.

Magazin 09-03-21 10:49