Ganj Nehri Haberleri

Hindistan'ın kabusu bitmiyor! Koronavirüsten ölen kişiler Ganj Nehri kıyısına vurdu, mezarlar ortaya çıktı

Hindistan'ın kuzeyindeki ve doğusundaki aileler, nisan ve mayıs aylarında salgının en yoğun olduğu dönemde cenazeleri için ne yakacak yer ne de cenazeleri yakacak odun bulamamıştı. Çaresizce cenazeleri Ganj Nehri'ne atan Hintliler, şimdi cesetlerin kıyıya vurmasıyla ve kıyılarda gömülü bazı cesetlerin yeniden ortaya çıkmasıyla baş başa kaldı. Muson taşkınlarının başlaması nedeniyle yüzlerce ceset ortaya çıktı.

Haber 30-06-21 15:49

Yer: Hindistan! Nehirde bulundu, gören gözlerine inanamadı

Hindistan'ın Uttar Pradeş eyaletinde yer alan Ganj Nehri'nde, ahşap bir kutunun içinde terk edilmiş halde 22 günlük bir bebek bulundu.

Haber 17-06-21 07:33

Ganj Nehri'ne atılan ölüleri yakalamak için ağ serildi!

Koronavirüs pandemisinde rekor vaka ve ölü sayıları eşliğinde cehennemi yaşayan Hindistan'ın yoksul kuzeyinde köylülerin odun alamadıkları için ölülerini nehre attığı belirtildi. Haberlere yüzlerce olduğu yansıyan çok sayıda cesedi Ganj Nehri'nden toplamak için yerel yetkililer iki eyalet sınırına ağ yerleştirdi.

Haber 12-05-21 15:34

Dehşete düşüren manzara! Hindistan'da ölüler Ganj nehrine atılıyor

Günde 4 binden fazla ölümün yaşandığı Hindistan'dan gelen fotoğraflar yürek burkmaya devam ediyor. Zor günlerin yaşandığı ülkede Ganj Nehri'nde Covid-19’dan ölenlerin cansız bedenleri kıyıya vurdu. Mezarların ve krematoryumların dolu olması, bununla birlikte insanların ölüleri yakmak için odun bulamaması nedeniyle yakınlarını nehre attıkları iddia edildi.

Haber 11-05-21 06:56

Diğer Haber Etiketleri

Hindistan'da şiddetli yağışlar sürüyor

Uttar Pradeş eyaletinde, yükselen Ganj Nehri suları ve aralıksız süren yağışlar nedeniyle salı gecesinden bu yana 14 kişi yaşamını yitirdi

Haber 06-09-18 14:23

Nehirden 102 ceset çıkarıldı

Hindistan'ın kuzeyinde yer alan Ganj Nehri'nde çoğu çocuk olmak üzere 100'den fazla ceset çıkarıldı.

Haber 14-01-15 16:48

Nehre dalıp günahlarından arınacaklar

Hindistan’ın en önemli dini festivallerinden "Kumbh Mela" başlıyor.

Haber 14-01-13 14:14