Geforce Now Haberleri Ve Son Dakika Geforce Now Haberleri

Geforce Now Haberleri Ve Son Dakika Geforce Now Haberleri

GeForce Now, teknoloji şirketi Nvidia tarafından kuruluş bulut tabanlı bir oyun servisidir. Çalışma prensibi oyuncunun uzaktaki güçlü donanımlı bir cihaza internet üzerinden bağlanması ve oradaki görüntünün oyuncunun ekranına yansıtılması üzerinedir. Nvidia Shield sürümü Beta olarak 2013’te çıkmış, 30 Eylül 2015’te ismi resmen açıklanmıştır. 2017’de Geforce Now olarak markalanan platformunun Türkiye’de hizmet vermesi için Nvidia ile Turkcell anlaşmıştır. Buna göre Türkiye’de sunucu desteği Turkcell’den sağlanmış ve platform Turkcell’in bulut tabanlı oyun servisi Gameplus adıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Geforce Now Haberleri

GeForce Now yeni bir zam daha aldı

Nvidia’nın bulut tabanlı oyun hizmeti bir süre önce ülkemizdeki sunucularını hizmete soktu. GeForce Now’ın Türkiye sunucuları açılmadan önce yurt dışından alınan abonelikler için aylık 5 dolarlık ücret ödeniyordu.

Haber

Yurt dışındaki Nvidia GeForce Now fiyatlarına büyük zam! İşte yeni fiyatlar

Nvidia GeForce Now fiyatlarına ''global pazarda'' zam yaptı. Zam ile birlikte GeForce Now'un yurt dışındaki fiyatlarında büyük değişiklik yaşandı. Türkiye'deki GeForce Now fiyatları için ise henüz bir değişiklik yok.

Haber

GeForce Now Türkiye'de kullanıma sunuldu! GeForce Now by Game+'ın fiyatı ne kadar?

Nvidia GeForce Now hizmeti, Turkcell GamePlus iş birliği ile ülkemize gelmiş ve bulut oyun servisinin beta süreci başlamıştı. GeForce Now'ın beta süreci artık tamamlandı ve GeForce Now by Game+ hizmeti Türkiye'de kullanıma açıldı. Peki GeForce Now fiyatı ne kadar?

Haber

Nvidia GeForce Now'ın Türkiye fiyatı açıklandı!

Nvidia'nın bulut tabanlı oyun sistemi GeForce Now'ın Türkiye fiyatı sonunda belli oldu. Turkcell Game+ iş birliği ile Türkiye'ye gelen Nvidia GeForce Now'ın Basic paketi beklendiği gibi ücretsiz olacak. GeForce Now Premium paketinin fiyatı ise biraz dikkat çekici.

Haber

Geforce Now

Geforce Now Hakkındaki Haberler Mynet'te. Geforce Now Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Bilgisayar oyunları akıllı telefonlarda oynanabilir olacak

Teknoloji hızla gelişiyor. İnternet hızı günden güne artıyor. Dünya bu kadar hızlı değişince bazı alışkanlıklardan kurtulmak da daha kolay oluyor.

Haber

İşte Türkiye'de beta süreci başlayan GeForce Now'ın sistem gereksinimleri!

Nvidia GeForce Now, Turkcell GamePlus iş birliği ile Türkiye'de beta sürecine başladı. Peki Nvidia'nın Google Stadia veya Microsoft xCloud gibi bulut tabanlı oyun hizmeti GeForce Now'ın sistem gereksinimleri neler?

Haber

GeForce Now'ın Türkiye ön kayıtları başladı! İşte GeForce Now'a kayıt olmanın yolu

Nvidia'nın bulut oyun servisi GeForce Now için Türkiye'de ön kayıtlar alınmaya başlandı. Beta sürecine açılan bulut oyun servisi GeForce Now, yapılan bilgilendirmeye göre 15 Mart'ta ise tüm kullanıcıların erişimine açılacak. Peki GeForce Now'a nasıl kayıt olunur?

Haber