George W. Bush Haberleri

Sosyal medyayı karıştıran 'Bush'! O paylaşım hızla yayıldı: Öldürmeyi özledim

Twitter 'Troll George Bush' ile sarsıldı. Elon Musk ile aylık ücret karşılığında mavi tik satmaya başlayan sosyal medya platformunda ‘George W. Bush’ isimli bir hesap söyledikleriyle 'pes' dedirtti. Hesabın söyledikleri geniş yankı bulurken, her yerdentepki üstüne tepki yağdı. Üstelik bu hesap mavi tik alarak doğrulanmıştı! Bu yüzden 2001'den 2009'a kadar Amerika Birleşik Devletleri'nin 43. başkanı olarak görev yapan George W. Bush'a ait sanıldı. Sanıldı diyoruz çünkü gerçek öyle çıkmadı.

Haber 11-11-22 15:50

ABD Bush'u konuşuyor! WhatsApp konuşmalarına ulaşıldı: Kasım ayında...

ABD medyasında yer alan habere göre, eski Başkan George W. Bush'a terör örgütü DEAŞ tarafından suikast planı yapıldığı ortaya çıktı. FBI, suikast planını teröristin WhatsApp konuşmalarından ortaya çıkardı. Habere göre suikast planının sebebi Bush'un Irak için verdiği işgal emri ve çok sayıda Iraklının hayatının kaybetmiş olması...

Haber 24-05-22 19:41

Viral oldu! Dünya George W. Bush'un bu açıklamasını konuşuyor

Eski ABD Başkanı George W. Bush'un katıldığı bir programdaki dil sürçmesi sosyal medyada gündem oldu. Irak'ın 2003'te işgali sırasında ABD Başkanı olan George W. Bush'un Ukrayna yerine "Bir adamın Irak'ı tamamen gayrı meşru ve acımasız şekilde işgal kararı" dediği video kısa sürede viral oldu.

Haber 19-05-22 07:27

4 Şubat'ta ne oldu? Tarihte bugün ne oldu?

4 Şubat kimileri için sıradan bir tarih olabilir. Her tarih dünya ve insanlık tarihi açısından önemlidir. 4 Şubat'ta olan önemli olaylar yaşadığımız çağın belki de bu hale gelmesine sebep oldu. Ancak bazı tarihler yüzyıllar geçse de hatırlanır ve onların önemi diğerlerine göre daha büyüktür. Tarihte bugün neler olduğunu kimlerin doğup, kimlerin öldüğünü hangi önemli buluşun ortaya çıktığını gelin birlikte inceleyelim. İşte 4 Şubat'ta olan olaylar!

Haber 04-02-22 12:46

George W. Bush

George W Bush Hakkındaki Haberler Mynet'te. George W Bush Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 3600 ek gösterge açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "3600 ek gösterge meselesini önümüzdeki yılın sonuna kadar çözüme kavuşturulmasını planlıyoruz" açıklamasını yaptı.

Haber 14-11-21 15:21

Eski ABD Başkanı George W. Bush'tan çok konuşulacak Afganistan açıklaması: ABD sorumlu

ABD’nin eski Başkanı George W. Bush, Afganistan’da yaşanan trajik olayları derin bir üzüntüyle takip ettiklerini ifade ederek ABD’nin sığınmacılar için güvenli geçiş sağlamakla sorumlu olduğunu söyledi.

Haber 17-08-21 13:02

Bush: ''Ladin Pakistan'daysa bu ülkeye gireriz''

ABD Başkanı George W. Bush, El Kaide terör örgütünün lideri Usame bin Ladin'in Pakistan'da olduğuna ilişkin sağlam bir istihbarat olursa bu ülkeye girmek için emir vereceğini söyledi.

Haber 21-09-06 09:00

Bush Erdoğan'ı davet etti

ABD'nin Ankara Büyükelçisi Eric Edallman, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la Başbakanlık'taki görüşmesinde, ABD Başkanı George W. Bush'un resmi davetini de iletti.

Haber 31-12-03 14:23

Amerika'nın en beğenilen erkeği Bush

Yapılan bir araştırmada, Başkan George W. Bush ile eski başkanlardan Bill Clinton'un eşi Hillary Clinton'un Amerikan halkınca en çok beğenilen kişiler olduğu belirlendi.

Haber 30-12-03 23:14

Bush icraatlarıyla oy toplayacak

2004 yılı başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçi Parti'den yeniden adaylığını koyması beklenen ABD Başkanı George Bush'un seçim kampanyasını terörizmle savaş politikası belirleyecek.

Haber 31-12-02 17:26

Bush'tan Gül'e ABD daveti

ABD Başkanı George W. Bush, Başbakan Abdullah Gül'ü telefonla arayarak, göreve başlaması nedeniyle tebrik etti.

Haber 19-11-02 15:45

Bush, saldırıyı kınadı

ABD Başkanı George W. Bush, bugün Tel Aviv'de gerçekleşen intihar saldırısını şiddetle kınadığını açıkladı. Beyaz Saray'da Dışişleri Bakanı Colin Powell ve Başkan Yardımcısı Dick Cheney ile biraraya gelen Bush, "Biz terörü şiddetle kınıyoruz.Biz şiddeti kınıyoruz" ifadesini kullandı.

Haber 19-09-02 17:45

Savaşı kazanacağız

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı George W. Bush, 11 Eylül saldırılarını anma törenlerinde yaptığı konuşmada, bugün kaybedilen her yaşamı yeniden hatırladıklarını belirterek, kendilerine karşı başlatılan savaşı kazanmakta kararlı olduklarını söyledi.

Haber 11-09-02 18:03

Bush'un '11 Eylül' kazancı

ABD Başkanı George Bush'un, 11 Eylül terör saldırılarından kazançlı çıktığını öne süren siyasi gözlemciler, 10 Eylül'de yüzde 50 civarındaki halk desteğinin, şimdi yüzde 65'lerde dolaştığını, bunun da Bush'un bir yılda yüzde 15 dolayında puan topladığını gösterdiğini belirtiyor. Uzmanlar, bu oranın, 2000 yılındaki seçimde aslında rakibinden daha az oy toplayan bir başkan için oldukça iyi gelişme olarak sayıldığını bildiriyor.

Haber 04-09-02 09:58

İlk raund Kerry'nin

ABD başkanlık seçiminden önce Cumhuriyetçi Partili Başkan George Bush ile rakibi Demokrat Partili başkan adayı John Kerry arasındaki ilk canlı televizyon tartışmasına Irak damgasını vururken, izleyiciler çoğunlukla sakin bir görüntü sergileyen Kerry'yi daha başarılı buldu.

Haber 30-11-99 00:00

Irak saldırırsa İsrail kendini savunacak

George W. Bush, Irak'ın saldırısı durumunda İsrail'in tepkisine dair açıklamalarda bulundu.

Haber 30-11-99 00:00