Giyilebilir Teknoloji Haberleri

Giyilebilir cihaz kullanıcıları dikkat! 33 güvenlik açığı bulundu

Özellikle sağlık sektöründe giyilebilir cihazların kullanımı artarken, uzmanlar tarafından önemli bir tespit yapıldı. Uzaktan hasta izleme için kullanılan giyilebilir cihazlardan veri aktarımında yaygın olarak kullanılan protokolde 33 güvenlik açığı içerdiğini keşfedildi.

Haber 07-02-22 12:31

Yeni batarya teknolojisi giyilebilir teknolojileri destekleyecek

Her geçen gün yeni batarya teknolojileri geliştiriliyor. Bugüne kadar bataryalara çok fazla yatırım yapıldı. Bu yatırımların batarya teknolojilerini önemli bir noktaya taşıdığı biliniyor.

Haber 16-12-21 13:40

Apple'ın akıllı saati Apple Watch, hayat kurtardı!

Apple'ın akıllı saati Apple Watch, ABD'de yaşayan Diane Feenstra isimli bir kadının hayatını kurtardı. Apple Watch'u sayesinde anormal nabız artışını fark eden kadın, yakın bir zamanda kalp krizi geçirdiğini öğrendi.

Haber 06-07-21 14:37

Huawei, Band 6 Pro'yu ve çocuklar için saatini tanıtacak

Çoğu kişi Huawei P50 serisinin gelmesini dört gözle beklerken, bir kaynak başka ilginç ürünlerin de geleceğini ortaya çıkardı.

Haber 05-07-21 11:23

Giyilebilir Teknoloji

Giyilebilir Teknoloji Hakkındaki Haberler Mynet'te. Giyilebilir Teknoloji Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Apple ile Samsung arasındaki fark açılıyor

IDC 2021 yılı ile ilgili çalışmalar yürüttü ve ortaya çıkan tablo Samsung'u memnun etmeyebilir. Çünkü çalışmaya göre Apple, Güney Koreli dev Samsung’u giyilebilir teknolojilerde geride bıraktı.

Haber 01-07-21 10:01

TCL'nin giyilebilir ekranı için tarih verildi! Peki ya fiyatı ne kadar?

TCL'nin giyilebilir ekran gözlüğü için geri sayım başladı. Akıllı gözlük olarak da tanımlayabileceğimiz NxtWear G'nin satış tarihi ve fiyatı belli oldu. TCL NxtWear G'nin bazı özellikleri ise dikkat çekecek türden.

Haber 25-06-21 14:08